PDA

مشاهده نسخه کامل : ویندوز xp در ge620dx

mahmoudi1563
06-05-12, 17:16
سلام به همه دوستان
من به تازگی بر حسب نیاز ویندوز ایکس پی رو هم نصب کردم ولی با مشکل صوتی مواجه شدم و هیچ صدایی پخش نمیشه
انواع کارت صوتی رو هم نصب کردم ولی فایده ای نداشت
تو قسمت صدا درکنترل پنل هم نوشته no audio device
اگه کسی راه حلا داره ممنون میشم بگه
خیلی ضروریه

Moein
07-07-12, 23:55
سلام به همه دوستان
من به تازگی بر حسب نیاز ویندوز ایکس پی رو هم نصب کردم ولی با مشکل صوتی مواجه شدم و هیچ صدایی پخش نمیشه
انواع کارت صوتی رو هم نصب کردم ولی فایده ای نداشت
تو قسمت صدا درکنترل پنل هم نوشته no audio device
اگه کسی راه حلا داره ممنون میشم بگه
خیلی ضروریه

دوست عزیز متاسفانه بنده اطلاعی خیلی زیادی در مورد لب تاپ ندارم اما بسیاری از لب تاپ های امروزی از ویندوز های XP و 98 ساپورت نمی کنند بهتر هست شما یک کارت صدای یو اس پی تهیه کنید قیمت اون نباید بیشتر از 10 هزار تومان باشه با این وسیله می تونید صدا رو در ویندوز XP داشته باشید

باز در این مورد از یوزر PAMI کمک بگیرید

Pami

موفق باشید

Pami
24-09-12, 15:31
شما اول داخل Device Manager رو ببینید ، device هست که نصب نشده باشه و نیاز به درایور داشته باشه ؟
اگر که نیست و شما کارت صدایی که چه نصب شده باشه چه نشده باشه ندارید شاید مشکل از درایور نباشه
به هر حال اکثر چیپ های تولید صدا در لپ تاپ ها متعلق به Realtek هست که اخیرا ورژن های جدیدی از درایورهاش بیرون اومده ، سرچ کنید آخرین ورژن رو پیدا کنید و نتیجه استفاده اش رو اطلاع بدید

نکته : تمام این ساپورت نشدن ها و عدم تمایل مایکروسافت و دیگر تولید کننده ها برای پشتیبانی سخت افزار در XP بخاطر قدیمی بودنش و تموم شدن تاریخ مصرفش هست ، اگر واقعا نیازی به اینکار نیست توصیه میشه به سمت 7 حرکت کنید . هم از لحاظ امنیت هم از لحاظ پشتیبانی