PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با تاچ پد asus 1215p

Jagvar
02-05-12, 09:26
سلام دوستان
من دیروز بعد از مدت ها یه نت بوک گرفتم هنوز 30 دقیقه ازش نگذشته بود که جفت پا اومد روی اعصاب :دی

خیر سرمون گفتم ایسوز بگیرم که مثلا بهتره!
البته من به شخصه سه لپتاپ رو توی یه مغازه دیده بودم که هم کلیداش مشکل داشت هم موسش . اما فکر نمی کردم این یکی هم اینجوری از آب در بیاد!

بعد از 30 دقیقه کار کردن با نت بوک داشتم یه pdf رو می خوندم و از مالتی تاچش استفاده می کردم که دیدم دیگه اسکرول نمی کنه و همش سلکته ! من هم هر کاری کردم دیدم سه سراطی مستقیم نیست و ریست کردم! بعد از بالا اومدن فقط میشه نشانه گر موس رو حرکت داد و راست کلیک کار می کنه و عملا از کار افتاد.
درایور هم رفتم آپدیت کردم بازم هیچی کلا مشکل سخت افزاریه و توی لینکس و ویندوز دیگه هم تست کردم.
-----------
حالا من که می خوام ببرم گارانتی..
ولی از من به شما نصیحت ... نشید برید لپتاپ های ایسوز رو بخرید ها یعنی از آشغال آشغال تره و یا اون چیزاییی که توی ایران هستش خیلی آشغاله!
من می خوام بدونم کی گفته لپتاپ های ایسوز خوبه! بخدا فقط داره از اسمی که در قطعات دیگه در کرده روی لپتاپ سود می کنه من می ندم اینا کنترل کیفیت ندارن؟
من گشتم توی نت دیدم فقط من نیستم که مثل این که این مشکل شایع هستش

خیر سرم هیچ علاقه ای به لپتاپ جماعت نداشتم و کلا متنفر بودم با این حرکت دیگه ...

Moein
02-05-12, 13:44
محمد علی عزیز چند خریدی نت بوک رو؟؟

فکر نکنم گارانتی کاری برات انجام بده

Mahdi_Moosavi
02-05-12, 19:20
این مشکل تاچ پد در نت بوک های ASUS 1215B , 1215P و حتی مدل های 10" هم در سرتاسر دنیا مشاهده شده. اگر گارانتی دستگاهتون "ویستا رایانه" هستش بدون دریافت هیچ هزینه ای تاچ پد دستگاهتون رو تعویض می کنند.

ناراحت نباش ... حداکثر 10 روز طول می کشه ...

Pami
02-05-12, 21:24
مشکل داشتن تاچ پد چه ربطی به کل برند و سابقه اش داره آخه ؟
هر برندی ضعف و ایرادهایی در بعضی تولید ها و سری های خودش داره

مشکل شما هم با تعویض تاچ پد حل میشه

Jagvar
04-05-12, 21:21
مشکل داشتن تاچ پد چه ربطی به کل برند و سابقه اش داره آخه ؟
هر برندی ضعف و ایرادهایی در بعضی تولید ها و سری های خودش داره

مشکل شما هم با تعویض تاچ پد حل میشه

آی می ترسیدم یکی بیاد از این ایسوز طرف داری کنه :دی
آخه داداش نمی دونی که من از این ایسوز چه چیزایی که نکشیدم ، یعنی راحتت کنم بی جنبه تر از ایسوز من ندیدم
همچین که سال 2011 بهترین برند لپ تاپ از لحاظ کیفیت شناخته شد (آمار ها این رو می گفت) شروع به سوع استفاده از این وجه کرد (حالا من می گم خیلی هم پر و پایی نداره :دی)
حالا هر کی بگه خوبه من می گم بده اصلا خوشم نمیاد!!! من به کی بگم.
من یه رمپیج گرفتم توی یک هفته اول به رحمت خدا رفت و حالا یک نت بوک گرفتم توی 30 دقیقه اول پکید :دی
===========

معین جان قیمتش 840 پام در اومد.

گارانتی هم بردم، و ویستا هستش و قراره روز شنبه خبر بدن!