PDA

مشاهده نسخه کامل : اموزش انلاین بازی کردن Call of Duty World at War 5 (زامبی و Co-op و Multi Player)

abbasjahanian
24-04-12, 19:50
با سلام
من اولین باره تو این سایت دارم پست میدم میخوام همین اولی خودم را خوب جلوه بدم.من در تاپیک های قبلی دیدم به بازی COD5 زیاد دقت نشده و جواب خوبی گرفته نشده ولی من میخوام امروز به سه حالت مختلف یکی زامبی یکی دیگه Co-op ئ دیگری ملتی پلیر بازی کردن را به شما اموزش بدم. فقط بگم اگه مشکلی داشتید به این ایمیل پیام بدید abbas.jahanianyahoo.com

یک خبر داغ داغ از تنور در امده که برای شما قرار دادم

امروز هم میخواهیم به شما دوستان عزیز اموزش Call of Duty World at War 5 (زامبی و Co-op و Multi Player) کردن را به شما یاد بدم. چون خیلی ها برام پیام میدادن که چه طوری میشه COD7 قسمت زامبی را دو سه نفری بازی کرد که من هر کاری و هرچی گشتم راه حلش را پیدا نکردم ولی تونستم برای COD5 را پیدا کنم و باحاش بازی کنم.فقط شرمنده که الان نمیتونم فیلمی قرار بدم.ولی شاید بعد پست را بروز کنم ولی اونقدر حال میده که به شما قول میدم اگه فیلم یا دموی بازی را نبینید هم عاشق این بازی میشید.

اول از همه من 3 تا برنامه به شما معرفی میکنم هر کدوم از این برنامه ها در قسمت های مختلفی کاربر داره .

1-برنامه هاماچی : که در قسمت زامبی و Co-op برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)
2-برنامه گارانا : که در قسمت Multi Player برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)
3-برنامه تانگتل : که در قسمت Co-oP و زامبی برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)

در ادامه

دومین کاری که باید بکنید بازی را نصب کنید که بعضی از شرکت ها که بازی COD5 را در اختیار عموم قرار دادن ، قبل نصب از شما یک سریال نامبری میخواد که روی پاکت سیدی یا در داخل سیدی یا هر جای دیگه قرار میدن تا شما از اون سریال استفاده کنی و بتونی بازی را نصب کنی.ولی الان اگه بخوای از همون سریال استفاده کنی به مشکل برمیخوری چون شرکت یکی دو تا سیدی رایت نزده صد ها سیدی زده و با شماره سریال های یکسان در اختیار مردم قرار میدن(این همه حرف زدم بخاطر این بود که اگه از همون سریال استفاده کنی و بخوای Multi Playerبازی کنی سرور تو را از بازی اخراج میکنه)پس برای اینکه شما را اخراج نکنه از این key استفاده کنید. برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)

سومین کار باید برنامه LanFix را نصب کنید تا بازی بتونه شما را به دیگران جوین کنه. برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)

چهارمین کار باید برنامه Multi Fix را نصب کنید تا بتونید شما سرور شوید و دیگران به شما جوین شوند. برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)

پنجمین کار باید برای اینکه شما بتونید تمام سرور ها را ببینید و به ان جوین شوید این ها را باید دانلود کنید. حالا بگم اگه مردش هستید حدود 4 گیگ ! را دانلود کنید...... بقیشو خودت بگیر ....... اگه نه که بهتره برای Multi Player بیخیال شوید.
اینک های دانلود پچ و dlc

قسمت اول برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)
قسمت دوم برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)
قسمت سوم برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)
قسمت چهارم برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)
قسمت پنجم برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)

توجه : لینک اول مربوط به کسایی هست که ورژن بازیشون 1.0 هست و اول باید به 1.1 ارتقا داده بشه. اگه ورژن بایتون 1.1 بود دیگه لازم نیست لینک اول رو دانلود کنید. ولی بقیه لینکها اجباریه.

این هم کرک صالم برای بازی COD5 برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)

خوب تا اینجا تمام شد و حالا اموزش خود بازی کردن را یاد میدم.
اول از همه Multi Player
1- پچ هایی که برای دانلود گذاشتم را دانلود کنید و نصب کنید.
2- کرکی که دادم را در جایی که بازی را نصب کردید کپی کنید.
3-وارد برنامه گارانا شوید و وارد یکی از روم های مخصوی Cod 5 بشوید و بازی را اجرا کنید .
نکته: یک چیز را نگفتم برای اینکه Multi Player بازی کنید باید برید جایی که بازی را نصب کردی و فایل CoDWaWmp.exe را اجرا کنید در غیر اینصورت برای بازی Co-op و زامبی باید روی CoDWaW.exe دابل کلیک کنید.

مثل عکس پیش بروید
عکس شماره 1

Only the registered members can see the link

عکس شماره 2

نکته :دقت کنید در بالای صفحه حتما باید بر روی Lan باشد.

حالا در مورد Co-oP و Nazi Zombies (زامبی) توضیح میدم.برای اینکه شما به صورت دونفری بازی کنید

در قسمت های بالا گفته بودم که اگه سریال یکی باشه از بازی اخراج میشید. و اگه دقت کرده باشید گفتم بعضی از شرکت ها یی که بازی را دادن بیرون همراه با یک سریال دادن ولی باز بعضی از شرکت ها هستن که این سریال برداشته اند. که در این موقع فقط برای کسانی که در هنگام نصب COD 5 سریال خواسته نشده این کرک را کپی کنید تا خود سیستم به صورت اوتوماتیک یک سریال نامبری به بازی میده. دانلود کنید و در محل نصب بازی کپی کنید. برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)

یک نکته میمونه که برای کسانی که سریال خواست از فایل CoDWaW.exe استفاده کنند و برای کسانی که نخواست بعد ریختن کرک روی Cooperative.exe کلیک کنند و بازی را جرا کنند.

اموزش بازی کردن به صورت Co-oP
بر اساس عکس جلو برید.

شماره 1

عکس شماره 2

عکس شماره 3

کسانی که میخوان هاست شون باید بر روی هاست کلیک کنند و تنظیمات بازی را درست کنند.

در عکس شماره 3 در اولین سطر نوشته Campaing Co-oP اگه بر روی این کلیک کنید نوشته Nazi Zombies که در این قسمت میشه تعیین کرد بازی به چه صورت باشه زامبی یا Co-op.این تظمیات را فقط هایت میتونه انجام بده.

عکس شماره 4
و هاست بعد تنظیمات بر روی ok کلیک کند و در قسمت Laby منظتر دوستان خود باشد و بعد امدن بر روی Start کلیک کنید.

عکس شماره 5
و حالا کسانی مه میخواهند جوین شوند بجای اینکه در عکس شماره 2 (قسمت اموزش Co-op) برروی هاست کلیک کنند روی Fine Game کلیک کنند.

نکته حتما بر روی Lan کلیک کنید.
ببخشید که خیلی طول کشید.واقعا شرمنده ولی خودم بازی کردم و خیلی خیلی حال میده.اگه غلط املایی داشتم به بزرگی خودتون ببخشید.Only the registered members can see the link

در اخری ک نکنه بسیار مهم را تذکر میدم.
1-فایروال کامپیوتر خود را خاموش کنید.
2-کسانی که مطالب را کپی و پیست میکنن خواهشا اجازه بگیرند یا اگه اجازه نمیگیرند با ذکر منبع قرار بدن.
3-وقتی وارد منوی بازی میشید دوسه تا error میده یکی هم برای سریال نامبره که فقط روی ok کلیک کنید.مهم نیست Error که میده.

یک چیز که فراموش کردم اینه که اگه میخواهید پرفایل بازی خود را برای Mlti Player تغییر بدید از این برنامه استفاده کنید. برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)

در کادر خالی نام خود را وارد کنید.بعدنوع ویندوز خود را انتخاب کنید و بعد بر روی Create profile کلیک کنید.

بچه ها باز یک نکته دیگه که کسانی که ازشون رمزی برای نصب بازی خواسته نشده بود بعد اینکه کرک را کپی کردن باید بیایین در قسمت ملتی پلیر بعد قسمت Options بعد مثل شکل زیر Bunk buster را Yes بزنید و allow downloading را No بزنید و در اخر بر روی Enter Key Code کلیک کنید و فایل زیر را دانلود کنید و وارد کنید. برای دانلود Key کلیک کنید (Only the registered members can see the link)

و اخرین کار تنظیمان گارانا که بصورت عکس زیر است.

اموزش گارانا:
شماره 1: را کلیک کنید.
شماره 2: بعد بگردید در داخل لیست دنبال بازی COD5:War
شماره 3 ادرس بازی را بهش بدید
شماره 4:بر روی Update کلیک کنید
شماره 5:حالا برید در روم COD5 و بازی را اجرا کنید.

برای اون دسته از عزیزانی که میخوان ملتی پلیر بازی کنن ولی سرور اون ها را از بازی اخراج میکنه یا میگه سرور ایراد داره(مثل دوست عزیزمون به نام sajedn) ،باید این فایل را دانلود کنن
برای دانلود کلیک کنید (Only the registered members can see the link)

به صورت عکس بازی را اپدیت کنید

شماره 1

بر روی Add a Game کلیک کنید و بعد در کادر رو به روی Game دنبال اسمی به نام Call of Duty 5 بگردید و بر روی Add Game کلیک کنیدو

عکس شماره 2

بعد انتخاب بازی Call of Duty 5 بر روی Update کلیک کنید و منتظر باشید و بعد اتمام برنامه را ببندید و بازی را باخیال راحت انجام بدید.

(Mirror(abbas
برای اطلاعات بیشتر به این ایمیل پیغام بدید abbas.jahanianyahoo.com

four-g
10-01-14, 11:21
سلام
من در قسمت زامبی مشکل دارم وقتی کسی میخواد وارد سرور بشه ارور Key cod میده میگه در کامپیوتر دیگه استفاده شده هر کدی رو امتحان کردم نشد چیکار کنم ممنون میشم

*MoJtAbA*
10-01-14, 18:07
سلام
من در قسمت زامبی مشکل دارم وقتی کسی میخواد وارد سرور بشه ارور Key cod میده میگه در کامپیوتر دیگه استفاده شده هر کدی رو امتحان کردم نشد چیکار کنم ممنون میشم

بخاطر اینکه همه استفاده شده هستن

هر Key ماله یه نفر هست مثلا تو میزنی یه نفر دیگه قبلش همونو زده اطلاعاتتون ترکیب میشه خراب میشه

فقط میشه Key اصل خرید اونم گرونه ارزش نداره

four-g
10-01-14, 21:20
یعنی هیچ راه حلی نیست نمیشه زامبی کالاف 5 ر و بازی کرد !!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟. یه بازی زامبی شبکه ای غیر از left 4 dead سراغ ندارین ، من گیم نت دارم واسه همون میخوام .

shahriyar1413
17-01-14, 20:20
عکس ها باز نمیشن که ما ببینیم مراحل چه :gasp:جورین

*MoJtAbA*
17-01-14, 20:40
عکس ها باز نمیشن که ما ببینیم مراحل چه جورین

دوست عزیز

این تاپیک برای چند سال پیش هست طبیعی است که باید عکس ها از روی سرور پاک بشن