PDA

مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای کنترل شبکه

K1LOU
23-04-12, 12:54
با سلام خدمت دوستان
راستش یک شبکه وایرلس دارم که حدود 7 تا سیستم عضو هستن البته این شبکه به صورت workgroup هست
حالا نرم افزاری رو می خوام که باهاش بتونم نزارم مثلا یک سیستم درست وسط وقت کاری فایل دانلود نکنه و یا همچین نظارتهایی
با تشکر از دوستان

EhsanHF
23-04-12, 13:55
منظور از کنترل ، چه جور کنترلیه ؟
کنترل دستی که خودتون بتونین ببینین و تشخیص بدین یا توسط نرم افزار ؟
اگه میخواین ببینین ، برنامه Net Support هست . اگه سیستمی و اتوماتیک میخواین باید آیزا و پلاگین های آیزا رو نصب کنین تا بتونین بهترین بهره وری رو داشته باشین .

K1LOU
24-04-12, 07:51
منظور از کنترل ، چه جور کنترلیه ؟
کنترل دستی که خودتون بتونین ببینین و تشخیص بدین یا توسط نرم افزار ؟
اگه میخواین ببینین ، برنامه Net Support هست . اگه سیستمی و اتوماتیک میخواین باید آیزا و پلاگین های آیزا رو نصب کنین تا بتونین بهترین بهره وری رو داشته باشین .

با سلام و تشکر از پاسختون
لینک دانلودی از net support دارین ؟

راستش من میخوام نرم افزار روی سیستم من نصببشه و با اون بتونم کنترل کنم یعنی اگه یکی شروع به دانلود کردم بتونم متوقف کنم . البته یک جا دیدم نرم افزاری روی سرورشون نصب بود که تا یکی شروع به دانلود می کرد خودش اتومات سرعت دانلودش رو خیلی کم می کرد تا طرف پشیمون بشه از اون دانلود با اون سرعت
همچنین روی صفحه یک برنامه باز بود که نشون میداد الا بیشترین استفاده از اینتنت رو کدوم شخص داره
یا در کافی نتشون می تونستن تموم کاربرها رو کنترل و حتی اینترنت سیستمش رو قطع کنن

اید آیزا و پلاگین های آیزا رو نصب کنین

در این مورد بیشتر توضیح می دین . چه جور برنامه ای هست از کجا باید بگیرم . و ...
با تشکر

EhsanHF
24-04-12, 10:23
سلام .
این لینک داونلود رو ببینین : Only the registered members can see the link
(Only the registered members can see the link)* البته چون سرعت نتم کمه ورژن جدیدش رو پیدا نکردم .

آ (Only the registered members can see the linkدانلود-netsupport-school-نرم-افزار-مدیریت-کلاس-درس-الکترونیکی/)یزا (ISA) در اصل یک فایروال هست که روی سیستم عامل ویندوز سرور نصب میشه . کارش هم مدیریت امنیت هست . اما روی اون پلاگین هایی نصب میشه که توسط اونها میتونین به صورت اتومات مدیریت پهنای باند و میزان مصرف یوزرها رو تعیین و یا محدود کنین .
مثلا هر یوزر در هر روز فقط 10 مگابایت از اینترنت و با سرعت مثلا 10 کیلو بیت استفاده کنه ! اما تنظیماتش کمی پیچیده هست .

K1LOU
24-04-12, 11:25
سلام .
این لینک داونلود رو ببینین : Only the registered members can see the link
(Only the registered members can see the link)* البته چون سرعت نتم کمه ورژن جدیدش رو پیدا نکردم .

آ (Only the registered members can see the linkدانلود-netsupport-school-نرم-افزار-مدیریت-کلاس-درس-الکترونیکی/)یزا (ISA) در اصل یک فایروال هست که روی سیستم عامل ویندوز سرور نصب میشه . کارش هم مدیریت امنیت هست . اما روی اون پلاگین هایی نصب میشه که توسط اونها میتونین به صورت اتومات مدیریت پهنای باند و میزان مصرف یوزرها رو تعیین و یا محدود کنین .
مثلا هر یوزر در هر روز فقط 10 مگابایت از اینترنت و با سرعت مثلا 10 کیلو بیت استفاده کنه ! اما تنظیماتش کمی پیچیده هست .

با سلام و تشکر
این net control با net support فرق می کنه که
من net support رو سرچ کردم و به سایت زیر رسیدم اصلا نمی دونم چیزی که پیدا کردم برنامه مورد نظر شما بوده یا نه

Only the registered members can see the link
موندم منظورتون همین نرم افزار بود یکیش رو به اسم net support dna دانلود کردم که بعد از اجرا هم دیفنس کومودو بهش گیر داد و هم نورتون انتی ویروس . اخرش هم نصب نشد روی سیستم
حالا کدومش بهتر هست و بیشتر به دردم می خوره ؟
با تشکر

EhsanHF
24-04-12, 13:24
بله ، همین برنامه هست .
اما شما باید نسخه Manager رو داونلود کنین . یعنی این وبسایت : Only the registered members can see the link

javadshahvand
24-04-12, 14:37
اینم لینک (Only the registered members can see the link)دانلود با کردک