PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با هارد لبتاب

iran2008
15-04-12, 17:44
سلام
خسته نباشید همه دوستان

من یه لب تاب دارم که هاردش اینطور که تقریبا مشخص شده تو سفر که توی ماشین بوده ، آسیب دیده .
لب تاب Dell 5010 و هاردش هم Toshiba 320GB هست .

هارد هر از گاهی و خیلی کم و به ندرت توسط لب تاب یا پی سی شناسایی میشه ، ولی بالا نمیاد و اگه شناسایی بشه خیلی سرعت خود لب تاب یا اگه به پی سی وصلش کرده باشم رو میگیره و کند میشه عملیات لود از بوت شدن تا بالا آمدن .
البته خود هارد که سیستم عاملش بالا نمیاد و بندرت فقط شناسایی میشه و اسمشو جزو قطعات سخت افزار توی بایوس میزنه .
اما کلا بیشتر وقت ها که وصلش میکنم اصلا شناسایی هم نمیکنه این هارد رو . یعنی اگه شناسایی بشه صلواتی هست و در این حالت هم بالا نمیاد .

خواستم بدونم که هارد ، دیگه درست نمیشه ؟ با هیچ برنامه ای و راهیی ؟ برم نو بخرم ؟

مرسی از همه

iran2008
16-04-12, 11:21
شهر سخت افزاریها
منتظر جوابتونم
هیچکی نمیخواد کمکی کنه

EhsanHF
16-04-12, 15:31
پیشنهاد میکنم آخرین نسخه Hiren Boot CD رو داونلود کنین و با نرم افزارهای اون بدون نیاز به بوت ویندوز هارد رو چک کنین .
اگه مشکل نرم افزاری باشه ، میتونین با همون برنامه ها اصلاحش کنین ، وگرنه باید افراد دیگه کمک کنن !

javadshahvand
18-04-12, 10:11
سلام
خسته نباشید همه دوستان

من یه لب تاب دارم که هاردش اینطور که تقریبا مشخص شده تو سفر که توی ماشین بوده ، آسیب دیده .
لب تاب Dell 5010 و هاردش هم Toshiba 320GB هست .

هارد هر از گاهی و خیلی کم و به ندرت توسط لب تاب یا پی سی شناسایی میشه ، ولی بالا نمیاد و اگه شناسایی بشه خیلی سرعت خود لب تاب یا اگه به پی سی وصلش کرده باشم رو میگیره و کند میشه عملیات لود از بوت شدن تا بالا آمدن .
البته خود هارد که سیستم عاملش بالا نمیاد و بندرت فقط شناسایی میشه و اسمشو جزو قطعات سخت افزار توی بایوس میزنه .
اما کلا بیشتر وقت ها که وصلش میکنم اصلا شناسایی هم نمیکنه این هارد رو . یعنی اگه شناسایی بشه صلواتی هست و در این حالت هم بالا نمیاد .

خواستم بدونم که هارد ، دیگه درست نمیشه ؟ با هیچ برنامه ای و راهیی ؟ برم نو بخرم ؟

مرسی از همه
خرج تعمیرش بالا در میاد آکبند بگیری بهتره