PDA

مشاهده نسخه کامل : اطلاعاتی در مورد تلویزیون ال ای دی sumsung d6920 ؟

K1LOU
10-04-12, 06:45
با سلام خدمت دوستان
راستش یک اسمات تی وی led سامسونگ مدل d6920 سایز 40 اینچ گرفتم اصلا اطلاعی در مورد این تلویزیونها و نحوه استفادشون ندارم حتی تا الان روشن نکردم
دوستان میتونن در مورد کارایی و یا نحوه استفاده توضیحی بدن .
دو تا عینک همراش بود که فروشنده می گفت خیلی خوب هستن و قیمت بسیار بالایی دارن باید مواظبشون باشم چون نسبت به مدلهای ال جی این عینکها خیلی برتر هستن ( راست و دروغ پای خودش)
دوستان هر طور می تونن اطلاعاتی در این مورد به من بدن
با تشکر

K1LOU
11-04-12, 13:55
با سلام
دوستان در این مورد اطلاعاتی ندارن

najee
04-05-12, 21:43
دوست عزیز چه اطلاعاتی میخوای ؟
در حد خودش خیلی عالی از هر لحاض ایده عاله بستگی داره چند گرفته باشی زیاد به سه بعدی بودن توجه نکن به نظر من تا اونجایی که میشه از یه تکنولوژی استفاده کرد باید هزینه کرد این تلوزیون اکثر فرمتها رو پخش میکنه مخصوصا mkvعالی خیالت راحت.نمیدونم چی میخوای بدونی؟

K1LOU
05-05-12, 15:32
دوست عزیز چه اطلاعاتی میخوای ؟
در حد خودش خیلی عالی از هر لحاض ایده عاله بستگی داره چند گرفته باشی زیاد به سه بعدی بودن توجه نکن به نظر من تا اونجایی که میشه از یه تکنولوژی استفاده کرد باید هزینه کرد این تلوزیون اکثر فرمتها رو پخش میکنه مخصوصا mkvعالی خیالت راحت.نمیدونم چی میخوای بدونی؟

با سلام وتشکر
قیمت خرید 1500000 تومان
راستش اول در مورد اتصال به اینترنت این اسمارت تی وی
این تلویزیونها از چه طریق به اینترنت وصل میشن ؟ این نمونه فکر می کنم فروشنده گفت 4 تا سایت رو وارد میشه
در مورد عینکهای همراهش که گفتن از مدلهای خوب بازار هست
با اتصال کیس به این تی وی می تونم فیلمهای سه بعدی رو تماشا کنم ؟
با تشکر

najee
05-05-12, 19:36
با سلام وتشکر
قیمت خرید 1500000 تومان
این تلویزیونها از چه طریق به اینترنت وصل میشن ؟ این نمونه فکر می کنم فروشنده گفت 4 تا سایت رو وارد میشه
با تشکر

قیمتت که درسته؟
اینترنت این مدل زیاد بکارت نمیاد چون امکان دسترسی به وبگردی رو نداره .همون چیزی که فروشنده گفته درسته.
عینک دیگه شما اول ببین بکارت میاد گیریم که بهترین عینک تو دنیا باشه نه این خبرا نیست این تکنولوژی قبیل ازاینکه توایران جا بیافه از بین میره به نظر من.
بله میشه.

snipping
09-10-12, 13:14
با سلام وتشکر
قیمت خرید 1500000 تومان
با تشکر

در مورد عینک سه بعدی باید بگم که این مدل ، عینک هاش باطری خور هست یعنی از تکنولوژِی اکتیو داره استفاده میکنه ، درمورد عینکش که به دلیل باطری دار بودنش وزن سنگینی رو داره و در استفاده حداقل 30 دقیقه ای باعث سر درد و چشم درد میشه .
اگه واقعا می خواهی از 3D تلویزیون استفاده کنید بهتره سراغ برندهای بهتری بری مثل پاناسونیک و یا شارپ که ژاپنی هم هستن.