PDA

مشاهده نسخه کامل : .:ا تاپیک درخواست درایور قطعات مختلف ا:.

Labyrinth
08-04-12, 23:23
Only the registered members can see the link

دوستان ، درایور قطعات و سخت افزار های مورد نظر خودتان را اینجا درخواست بدهید .

artr
12-04-12, 18:28
سلام
یک مودم dlink مدل dsl-200 دارم که مدتی درایورش رو گم کردم از سایت ها گرفتم چند تایی ولی رو هیچ ویندوز xp سرویس پک 3 نصب نمیشه !!!!!!!!!:1. (27):
همون اول کاری در مورد فایل newdve.dll پیغام error میده .
جالبه همون درایور که برای xp هست تو win 7 براحتی نصب میشه !!!!!!!!!!
اگر یک درایور برام معرفی کنین ممنون میشم .

Labyrinth
12-04-12, 20:53
سلام
یک مودم dlink مدل dsl-200 دارم که مدتی درایورش رو گم کردم از سایت ها گرفتم چند تایی ولی رو هیچ ویندوز xp سرویس پک 3 نصب نمیشه !!!!!!!!!:1. (27):
همون اول کاری در مورد فایل newdve.dll پیغام error میده .
جالبه همون درایور که برای xp هست تو win 7 براحتی نصب میشه !
اگر یک درایور برام معرفی کنین ممنون میشم .

شما ابتدا از پشت دستگاه ریورژن دستگاه رو بگید تا بتونم نسخه مربوطه و درست رو بهتون ارایه بدم

موفق باشید ، سید امیر

arabim1t
13-04-12, 20:15
سلام
nvidia GT 525 M
بیشتر لنگ کنترل پنلشم
خیلی ممنون

artr
17-04-12, 18:23
ممنون
بله فراموش کردم بگم RCev C1 هست
در ضمن ممنون میشم درایور مخصوص Windows XP سرویس پک 3 باشه .

6826

Labyrinth
20-04-12, 18:44
[/URL]دانلود درایور مودم DSL-200 ریورژن C

[URL="Only the registered members can see the link Rev.C.rar"]سرور اول (Only the registered members can see the link Rev.C.rar) | سرور دوم (Only the registered members can see the link)

Labyrinth
20-04-12, 18:54
nVidia GT 525 M
بیشتر لنگ کنترل پنلشم
خیلی ممنون

برای چه سیستم عاملی رو میخواستید ، ذکر کنید تا قرار داده شود

با تشکر ، سید امیر

ahmad2006
10-06-12, 02:13
اپدیت درایور(ELBY DVD-ROM SCSI CdRom Device )

با استفاده از نرم افزارDriver Genius مشغول اپدیت درایوهای لب تاپ(DELL)مدل n5010 هستم

6940

6941

بدلیل کندی سرعت اینترنتم درایوها را به صورت تکی از طریق این نرم افزار اپدیت می کنم بعضی از درایوها را اپدیت کردم ولی مشکلی که دارم اینکه درایوی که درعکس مشاهده می کنید (ELBY DVD-ROM SCSI CdRom Device )که بصورت زرد رنگ نشان داده شده را چگونه می توانم از طریق نرم افزاردرایور جنیوس پیدا کنم وان را اپدیت کنم همانطور که در تصویر زیر می بینید بعد از اسکن سیستم از طریق نرم افزار driver genius یکسری درایو ها را برای اپدیت مشخص کرده برای اپدیت درایومورد نظرم باید به کدام یک از این لیست ها مراجعه کنم

6942

این هم تصاویری از زیر مجموعه درایو های ارائه شده توسط این نرم افزار
6943
6944

6945

این هم تصاویری از ELBY DVD-ROM SCSI CdRom Device Properties

Labyrinth
10-06-12, 15:58
با سلام خدمت شما کاربر گرامی :

اول بهتر دیدم که بگم کلا پسوند ELBY مربوط میشه به درایور های مجازی که توسط نرم افزار هایی مثل Virtual CloneDrive ساخته میشه و به نظرم منطقی نیست یک لپتاب درایو اسکازی " SCSI " داشته باشه ... !
وبعد هم این موردی که میخواهید توسط نرم افزار پیدا نشده است ...

ahmad2006
10-06-12, 17:30
با سلام خدمت شما کاربر گرامی : اول بهتر دیدم که بگم کلا پسوند ELBY مربوط میشه به درایور های مجازی که توسط نرم افزار هایی مثل Virtual CloneDrive ساخته میشه و به نظرم منطقی نیست یک لپتاب درایو اسکازی " SCSI " داشته باشه ... ! وبعد هم این موردی که میخواهید توسط نرم افزار پیدا نشده است ... باسلام پس این درایو مجازی هست و زیاد مهم نیست البته نرم افزار CloneCD در سیستم من نصب هست

sokot_fb
14-06-12, 17:15
سلام به بچه ها و مدیران عزیز و عرض خسته نباشید.من درایور WIFI و Blutooth کارت Marvell avastar 88w8787 رو برای ویندوز 7 32 بیت رو میخوام. اگه این درایور برام پیدا کنید تا آخر عمر دعاتون میکنم. این نوشته روی چیپش هست و دیسک درایور قبلیش که شکسته و الان تو نت نتونستم پیداش کنم.

sokot_fb
16-06-12, 02:04
کسی نبود جواب مارو بده ....

Moein
03-07-12, 10:10
کسی نبود جواب مارو بده ....

خیر به دلیل امتحان های دانشگاه ها و اکثر بچه ها دانشجو هستند این امر امکان پذیر نیست!!

دوست عزیز مدل دستگاه رو هم اگر میشه ذکر کنید

اینکه ایا ویندوز سون اون رو به صورت دستی نمیشناسه؟(این راه رو امتحان کردید که بگذارید خود ویندوز دتکت کنه؟)