PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل افزایش دما و کارکرد مداوم فن دل n5010

Amir.Mansoury
28-03-12, 01:52
با درود و عرض تبریک سال نو به همه دوستانیک عدید لپ تاپ دل n5010 دارم که حدودا 2-3 هفته است دچار مشکل شده.چند دقیقه که روشن هست فن لپ تاپ شروع مینه به چرخیدن با دور زیاد . لپ تاپ داغ میکنه و باد داغی از خروچی هوای کارت گرافیک بیرون میاد.برای اطمینان میزان روشنایی را کم کردم ولی تاثیری نداشت. این مشکل باعث شده که باطری زود خالی بشه و 2 ساعت جوابگو نیست.وقتی دیدم مشکل حل نمیشه احتمال را دادم که شاید ویندوز باعث این مشکل شده چون بیش از 4 ماه بود که ویندوز عوض نکرده بودم و ویندوز کمی کند شده بود.با این حال باز هم مشکل ادامه داره. به نظر من مشکل باید از کارت گرافیک یا CPU باشه. دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.

Moein
28-03-12, 22:40
با سلام دوست عزیز ویندوز سیستم رو عوض کردید یا خیر؟

در صورتی که عوض کردید ایا بعد از تعویض انتی ویروس رو چک کردید یا خیر گاهی اوقات یک اسپمر حجم گرافیک یا رم یا سی پی یو رو پر می کنه و باعث میشه اینها به صورت 100 درصد فعالیت داشته باشند که این ایرادی که می گید رو ایجاد می کنند گاهی اوقات هم بعضی از نرم افزار ها دارای سازگاری نیستند و این مشکلات رو ایجاد می کنند

در صورتی که کار فوق رو انجام دادید اگر توانایی اون رو دارید که هارد لب تاپ رو کاملا فرمت کنید و باز هم تست کنید در صورتی که ایراد به صورت نرم افزاری نباشد باید لب تاپ رو پیش یک تعمیر کار سخت افزار ببرید تا از لحاظ سخت افزاری بررسی کنند

موفق پیروز باشید
سال جدید خوبی هم داشته باشید