PDA

مشاهده نسخه کامل : دانلود از لينك مستقيم با uTorrent (حتما بخوانيد!)

Babak
03-06-07, 23:34
تورنت (يا بطور كامل بيت‌تورنت)، يك شبكه‌ي انتقال ديتا از يك كامپيوتر به يك كامپيوتر ديگر (P2P) است. بدين صورت كه شما با دانلود يك فايل 20 كيلوبايتي و با استفاده از يك ابزار دانلود تورنت (مانند همين µTorrent)، مي‌توانيد فايل اصلي را از كامپيوتر آپلودكننده‌ها (Seedها) دانلود كنيد. پس از دانلود كردن، شما هم يك Seeder مي‌شويد كه خود به سرعت شما خيلي كمك مي‌كند. به همين ترتيب، رفته‌رفته تعداد Seederهاي يك فايل پرطرفدار افزايش مي‌يابد و در نتيجه شما مي‌توانيد با خيال راحت يك فايل را دانلود نماييد.
سايتهايي مانند TorrentSpy.com (Only the registered members can see the link) ويا MiniNova.org (Only the registered members can see the link)، فايلهاي تورنت را جمع آوري مي‌كنند و بصورت كاملا رايگان در اختيار بازديدكنندگان قرار مي‌دهند.
شما مي‌توانيد با تورنت، بسياري از نرم‌افزارها، فيلمها، عكسها و والپيپرها، آهنگها و موزيكها، و... را با سرعتي معادل Http و با قابليت Resume دانلود نماييد.

---
µTorrent، يكي از ابزارهاي مخصوص دانلود تورنت است.

Only the registered members can see the link

Download µTorrent 1.7 Build 2248 Beta (Only the registered members can see the link)

:1. (26):

staywithme
26-06-07, 07:22
شما مي‌توانيد با تورنت، بسياري از نرم‌افزارها، فيلمها، عكسها و والپيپرها، آهنگها و موزيكها، و... را با سرعتي معادل Http و با قابليت Resume دانلود نماييد.

این تیکه ی Resume رو مطمئنی ؟
من از اینجا (Only the registered members can see the link) لینک میگیرم Resume هم نداره :1. (28):

staywithme
26-06-07, 07:31
البته اگه مکث یا همون pause رو بزنی چرا ولی وقتی stop رو میزنی حجم فایل دریافت شده 0 میشه

30naa
26-06-07, 10:08
را با سرعتي معادل Http
:/میشه این قسمت صحبتت رو یک کمی بیشتر باز کنی؟

sAsAn.K
26-06-07, 10:14
با سرعتی معادل http یعنی اینکه سرعت دانلود مثل سرعت دانلود مثلا یه آهنگ از یع سایت هست. اوکی ؟
-----------------
دوستان Torrent های خودتون رو از سایتهایی مثل Torrentspy.com و Torrentreactor.net بگیرید.

30naa
26-06-07, 10:28
با سرعتی معادل http یعنی اینکه سرعت دانلود مثل سرعت دانلود مثلا یه آهنگ از یع سایت هست. اوکی ؟
-----------------
دوستان Torrent های خودتون رو از سایتهایی مثل Torrentspy.com و Torrentreactor.net بگیرید.
اونو خودم میدونم ولی به نظر تو http سرعت مشخصی داره که با سرعت Only the registered members can see the link باز اچ تی تی پی خوبه حداقل کانکشن یه سرور فک می کنم 10 مگابیت باشه
یا بدتر از اون تورنت که سرعتش بسته به پهنای باند کسی داره که داری ازش فایل رو میگیری پس حرف کاملا غلطیه. اوکی؟؟؟؟؟:1. (35):

MKH
26-06-07, 11:36
نذارید بچه ها .
از الان بهتون گفتما.
الان دارن ISP ها torrent رو فیلتر می کنند چون همه چیز تورنت داره از چیزهای خوب گرفته تا بد وبرای همین هم نمیشه جلوشونو گرفت برای همین میان فیلتر میکنند.

staywithme
26-06-07, 12:38
فیلتر کنن وقتی یه نرم افزار 1000 برابر قوی تر مثل eMule هست آدم مگه مریزه بره از تورنت استفاره کنه ؟

Emperatour
26-06-07, 13:04
وقتی توش پر از ویروسه و هر ان ممکنه طرف کامپیوترشو خاموش کنه بره ادم بجای تورنت میره ایمیول؟

MKH
26-06-07, 13:13
منم قبول دارم ولی دارن emule رو هم فیلتر میکنن الان خیلی ای اس پی ها فیلتر کردن.
مثلا توی دانشگاه هم فیلتره.:1. (28):

staywithme
26-06-07, 13:54
وقتی توش پر از ویروسه و هر ان ممکنه طرف کامپیوترشو خاموش کنه بره ادم بجای تورنت میره ایمیول؟

میتونی از یه آنتی ویروس بروز استفاده کنی ، گرچه درصد خطر را 100 مم نمیکنه
بعد هم کی چنین حرفی رو زده که طرف هر آن ممکنه سیستمشو خاموش کنه ؟ اکثر فایل ها بیشتر از 40 سورس دارند

منم قبول دارم ولی دارن emule رو هم فیلتر میکنن الان خیلی ای اس پی ها فیلتر کردن.
مثلا توی دانشگاه هم فیلتره.:1. (28):

ایمول یه سیستم اشتراکه فایله چجوری میخوان فیلترش کنن ؟

MKH
26-06-07, 13:59
سرورهای ایمیلو رو میتونند فیلتر کنند.

MKH
26-06-07, 14:00
تاره اگه نمیشد الان ایمیول توی دانشگاه کار می کرد ولی در هیچ جای اون کار نمیکنه.

staywithme
26-06-07, 14:12
چیزی که ایمیول داره سرور ، اشکال از دانشگاه شماست

MKH
26-06-07, 14:19
نه عزیزم این ایمیول رو برو از هرکی میخوای بپرس .
اگه بخوان میتونن همه ی سرورهاش رو فیلتر کنن.
تازه خیلی سرور داره ولی بهت پیشنهاد می کنم برو بخون اصلا چه طور کار میکنه و بعد بیا بگو خیلی سرور داره.
چه ربطی داره اگه 10 تا سرور اصلیشو فیلتر کنن دیگه تو اگه تونستی ازش استفاده کن.

Emperatour
26-06-07, 14:22
تورنت که نیست نصفیشو ازین بگیری. نصفشو ازون.

staywithme
26-06-07, 14:31
نه عزیزم این ایمیول رو برو از هرکی میخوای بپرس .
اگه بخوان میتونن همه ی سرورهاش رو فیلتر کنن.
تازه خیلی سرور داره ولی بهت پیشنهاد می کنم برو بخون اصلا چه طور کار میکنه و بعد بیا بگو خیلی سرور داره.
چه ربطی داره اگه 10 تا سرور اصلیشو فیلتر کنن دیگه تو اگه تونستی ازش استفاده کن.
حوصله ی اسپمینگ رو ندارم وگرنه من اطلاعاتم راجع به هر چی کامل نباشه راجع به سیستم های اشتراک فایل مخصوصا ایمول کامله .

MKH
26-06-07, 14:32
نه سعید جان ولی میدونی که برای مثال اگه 10 تا سرور فیلتر شن خیلی از فایلها نابود میشه .
من حرفم اینه که میتونند همه ی سرور ها رو فیلتر کنند.

MKH
26-06-07, 14:34
حوصله ی اسپمینگ رو ندارم وگرنه من اطلاعاتم راجع به هر چی کامل نباشه راجع به سیستم های اشتراک فایل مخصوصا ایمول کامله .
قبول دارم که من تند رفتم ببخشید.

staywithme
26-06-07, 14:36
جواب پست شماره 18 : ایرانی ها نابغن هرکاری میتونن بکنن
جواب پست شماره 19 : خواهش میکنم

Quick
06-09-07, 10:41
دوستان کسی نرم افزار با کیجن و کرکشو داره؟
من واسه دانلود کرک ها با مشکل برخورد میکنم همشون تورنتن!!!

Babak
06-09-07, 13:33
دوستان کسی نرم افزار با کیجن و کرکشو داره؟
من واسه دانلود کرک ها با مشکل برخورد میکنم همشون تورنتن!!!
میلان جون این برنامه که کیجن و کرک نمیخواد.... .

---
µTorrent 1.7.3 Build 4470

Only the registered members can see the link

دانلود با حجم 214 کیلوبایت (Only the registered members can see the link) (بدون نیاز به رجیستر)