PDA

مشاهده نسخه کامل : محتاج کمک : مشکل عجیب با تی 14 پلاس

hosseingrami
18-03-12, 01:55
سلام دوستان خوبم.
من مشکلی خیلی عجیب و اعصاب خورد کن برام پیش اومده که داره دویونه و پیرم میکنه و هر کار میکنم درست نمیشه.
مدل دستگاه من تی 14 پلاس هست که دیروز که داشتیم با دکوراسیون خونه ورمیرفتیم تلوزیون رو به همراه گیرنده انتقال دایدم به اونور خونه، با آنتن مغناطیسی خودش هر کار میکردیم سیگنال دار به صورت بالا نمیشه و تصوری نمیومد با آنتن معمولی یه کمی اومد ولی بعد از مدتی تصویر کلا قطع شد و دیگه با هر گوه آنتی نمیگیره...
دستگاه چه از نظر برد و چه نرم افزاری سالمه و نمیدونم چرا با وجود وچود آنتن (همین آنتن با گیرنده یو اس بی لبتابم میگیره) صفر درصد سیگنال داره و در مواردی که خودم رو به آب و آتیش بزنم سیگنال تا 40 در صد هم میاد ولی پرش آنتن یا همون افت فرکانس رو داره و هی میپره صفر و یک عددی و اصلا از هیچی خبری نیست...
تو رو خدا کمکم کنید چون نه پول دارم و نه حوصله آخه دو روز شده گیرشم نتونستم درستش کنم..
لازم به ذکره که یک بار این دستگاه بی وفا ورودی آر اف آنتنش لغ شده بود و مجبور شدم که بازش کنم و قسمت آنتنش رو لحیم کنم تا درست شد از اون روز تا اان مثل ساعت کار میکرد و من پز این گیرنده رو میدادم)از نظر تلاش برای خرید چون کلی در موردش تحقیق کردم) ولی حالا که این مسائل برام پیش اومده دارم کم کم از خریدش پشیمون میشم...
چند بار ریست و آپگرید هم کردم بازم فایده ای نداشت..
پیشاپیش عیدتون مبارک و ممنون
راستی تو رو خدا نگید که باز کردیش گارانتی قبول نمیکنه که دیگه قشنگ دم عید دیوونه میشم
اگه تاپیک رو جای بدی زدم منو ببخشید چون جای خوبی پیدا نکردم و عجلع هم بسیار دارم

hosseingrami
18-03-12, 23:11
دوستان عزیز یی زحمت کمک کنید و ما رو یاری رسانید....
اگه تجربه ای چیزی دارید دریغ نکنید