PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد خرید کولر برای amd 955

steelman
16-03-12, 17:12
من یه سیستم دارم با این مشخصات
MAIN: DFI 790FXB-M3H5
CPU:AMD Phenome II X4 955
VGA:SAPHIRE ATI 5770
RAM: ELIXIR 2*2GB BUS 1600
POWER: 585 GREEN
HDD:Seagate 7200.1.2 2*500 GB RAID 0
CASE: PACIFIC GREEN

از وقتی که خرید مش صدای فن سی پی یو اذیتم میکنه دمای معمولی سی پی یو معمولا 56 / 55 i اما چون فصل گرما داره شروع میشه میخواستم یه سی پی یو کولر بگیرم فقط لطفا با توجه به کیسم و همچنین راحتی بستن و قیمت هم لطفا بگید اما زیاد مهم نیست _70 یا 60) کمتر یا بیشتر و بهترین گزینه هم ذکر کنید فقط چون شهرستان هستم لطفا آدرس خرید از فروشگاه اینترنتی هم بگید اگه این برادرتون کمک کنید ممنون میشم

Moein
16-03-12, 18:07
سلام دوست عزیز

لطفا محل زندگی خودتون رو اعلام کنید و اینکه دمایی که به دست اوردید از طریق بایوس بوده یا تحت ویندوز و در شرایط تست؟

خارج از این موضوع ها اگر شما بتونید یک عدد سی پی یو کولر Core Contact tower تهیه کنید بهترین انتخاب موجود برای شما هست برای اینکه مستقیم بدون پایه و با استفاده از پایه های خود سیستمتون به مادربورد وصل میشه و خوب به نسبت قیمتی که در حال حاظر داره راندمان کارایی خوبی هم از خودش نشون میده

بهتر از اون با توجه به اینکه شما تنها سیستم رو در حالت پایه روشن می کنید و از اورکلاک و سایر مسائل خبری نیست بهتر هست که به سراغ موارد دیگری نرید.

باز هم اگر اهل اورکلاک هستید و شاید تصمیم به اورکلاک بگیرید اعلام کنید تا به شما پاسخ گو باشم

ضمننا این فن کولر رو می تونید از نمایندگی های شرکت اینده سیما یا سیاره سبز تهیه کنید لینک سایت (Only the registered members can see the link)

steelman
16-03-12, 18:48
ممنون دوست عزیز

من از طریقAMD OVER DRIVE و CPUID HARDWARE خوندم دماشو
من فقط میتونم از اینترنت تهیه کنم چون اگه مثال به یکی از مغازه ها ی شهرمون بگم برام تهیه کن قیمتشو خیلی میبره بالا اگه من خواستم مثلا یک اور کنم بهترین گزینه کدوم هستش اگه لیون میفروشه یا یه سایت دیگه میشه یکی از اونا که تو سایتش هست معرفی کنید فقط صداش کم باشه

باز م ازتون تشکر میکنم