PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در انتخاب رم

کامران 123
11-03-12, 02:49
سلام دوستان گرامی سوالی ازخدمتتون داشتم من یک مادربورد ASUS P8P67 خریدم توی کاتالوگ این مادربورد تعدادی زیادی رم dual channel معرفی کرده ازجمله CORSAIR - G.SKILL - GELL - OCZ و...
حالا اینجا ازهرکی می پرسم کدام رو انتخاب کنم یک چیزی مگه من خودم نظرم روی CORSAIR
البته یک تعداد زیادی هم ADATA GAMING روبهم معرفی کردند)
حالا واقعا موندم چی کارکنم می خواستم باشما مشورت کنم که کدام برند رو بگیرم بهتره ؟؟؟
البته 1 سوال دیگه هم دارم
1- یک رم 4G با باس 2000 بهتره یا 2 تا رم 4G با باس 1600 ؟؟؟؟
باتشکر فراوان ازشما دوستان عزیز

mehrdad_ab
11-03-12, 11:01
سلام دوستان گرامی سوالی ازخدمتتون داشتم من یک مادربورد ASUS P8P67 خریدم توی کاتالوگ این مادربورد تعدادی زیادی رم dual channel معرفی کرده ازجمله CORSAIR - G.SKILL - GELL - OCZ و...
حالا اینجا ازهرکی می پرسم کدام رو انتخاب کنم یک چیزی مگه من خودم نظرم روی CORSAIR
البته یک تعداد زیادی هم ADATA GAMING روبهم معرفی کردند)
حالا واقعا موندم چی کارکنم می خواستم باشما مشورت کنم که کدام برند رو بگیرم بهتره ؟؟؟
البته 1 سوال دیگه هم دارم
1- یک رم 4G با باس 2000 بهتره یا 2 تا رم 4G با باس 1600؟؟؟؟
باتشکر فراوان ازشما دوستان عزیز
سلام
در زمینه برند : ADATA-Gskill-Corsair برندهای خوب و قابل اطمینانی هستند . اما به شخصه توصیه می کنم ، اگر برای استفاده معمولی رم خرید می کنید ، از برندهای ارزان قیمت استفاده کنید و مازاد هزینه رو برای خرید پردازنده یا کارت گرافیک در نظر ببگرین .
با توجه به چینش رم به صورت دوال ( دوکاناله) روی پلتفرم سندی بریج ، بهتره دو رم 4 گیگ با باس 1600 خرید کنید تا از حداکثر بازدهی سیستم استفاده کرده باشین.