PDA

مشاهده نسخه کامل : به نظر شما NFS Pro Street عاقبتش چه می شود؟

hOjjAt_PcNeTwOrK
01-06-07, 22:21
سلام خوب بالاخره شماره جدید سری NFS نیز مشخص شد.

Need For Speed : Pro Street

Need For Speed : Pro Street نام جدیدترین شماره از سری NFS هست که هنوز هیچ اطلاعات دیگری ازش فاش نشده بجز یه چند تا عکس :: اینطور که از عکس ها بازی پیداست دیگر خبری از مسابقات غیرقانونی و زیر زمینی نیست و بازی سبکی شبیه به GT5 و FORZA دارد
این بازی برای X360 و PS3 و PC عرضه خواهد شد و تاریخ عرضه درست و حسابی نداره ولی باید بدون شک سال آینده عرضه میشه.
عکس از گیم پلی بازی :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

اینم یه تریلر از بازی:
Need For Speed pro street Trailer HD

Only the registered members can see the link

Shahryar
02-06-07, 12:42
ممنون حجت جان

تریلر اون که خیلی قشنگ بود ای کاش بازی هاشم این قدر قشنگ بود!!!

Galaxy
02-06-07, 12:43
من هم نظر شهریار جان را دارم معمولا بازی ها اسکرین شات هاشون قشنگ تر از خود بازی هست

متشکر

Trance
02-06-07, 14:31
نسخه های قبلی اون که چند تا نسخه توی بازار بود زیاد جالب نبود .روی محیط بازی و گرافیک بازی زیاد کار نشده بود و فقط روی گیم پلی زیاد کار کرده بودن. البته باید صبر کنیم ببنیم شرکت بازی سازی اون روی نسخه جدید چه قدر کار کرده؟البته اگه در مقابل بازیهای مثل pgr3 یا test drive یا forza2 یا dirt حرفی برای گفتن داشته باشه؟باید منتظر بود تا بازی وارد بازار بشه؟ یا شاید هم رقیبی نداشته باشه؟

hOjjAt_PcNeTwOrK
02-06-07, 15:14
من شایعه ای شنیدم که بازی تو شهر هست حتی بهتر از نسخه های قبلی!

از سال 1960 تا 2007 داستان بازی هست جایی که از پیست و ماشین های درپیتی شروع می شود و به شهر و شرط و سرعت و هیجان می رسد!

بیش از 80 تا ماشین! تیونینگ ماشین ها حتی از آندرگراند 2 هم بهتر شده است! گرافیک بی نظیر هست! دیگر می توانید تکه تکه شدن ماشین ها را با انفجار مهیب ببینید! بهترین موسیقی های توپ جهان و....

اینها شایعاتی بود که در فروم گیم اسپات پخش شده

وای عجب بازیی شده؟
بالاخره نمی دونیم چرته یا توپ؟

Emperatour
02-06-07, 15:17
Only the registered members can see the link توپ تووووووووووپ

sAsAn.K
28-06-07, 23:07
مطمئن باشید این نسخه هم مثل نسخه های قبلی میترکونه.
بچه ها اینطور که من توی بعضی از عکس هاش دیدم توش حتی میشه رینگ های جلو رو یه مذل انداخت رینگ های عقب رو یه مدل دیگه ! یعنی در این حد Customizable شده !
ما که مثل همیشه منتظریم.