PDA

مشاهده نسخه کامل : اتاق هم فکری برای بازارچه بهتر ...

Shahryar
04-03-12, 23:11
سلام دوستان ؛

در این تاپیک کاربران گرامی میتونند پیشنهاد ،انتقادات و در کل نظرات خودشون را در رابطه با بازارچه مطرح کنند . :give_rose:

D J V A H I D
30-03-13, 23:09
با درود و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت

گفتم اگه امکان داشته باشه بخش های خرید و فروش هر بخش به صورت تک بخشی در بیاد و با هم ادغام شوند .

با تشکر :cool:

ahmadeid1362
31-03-13, 01:43
بهترین ومطمن ترین روش اینه که شما هم مثل سایتهای ایسام ودیجی الی سایت فروش قطعات دسته دوم راه بندازین اما هزینه ی کمتری ازفروشنده یامشتری بگیرید چون اون سایتها مبلغی رو که می گیرن برای خریدار یا فروشنده صرف نمی کنه که قطعشو اونجا بزاره....

Shahryar
10-01-14, 10:36
با درود و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت

گفتم اگه امکان داشته باشه بخش های خرید و فروش هر بخش به صورت تک بخشی در بیاد و با هم ادغام شوند .

با تشکر :cool:

بعد از بررسی در تیم مدیریت موافقت و انجام شد ! ممنون وحید جان :give_rose:

بهترین ومطمن ترین روش اینه که شما هم مثل سایتهای ایسام ودیجی الی سایت فروش قطعات دسته دوم راه بندازین اما هزینه ی کمتری ازفروشنده یامشتری بگیرید چون اون سایتها مبلغی رو که می گیرن برای خریدار یا فروشنده صرف نمی کنه که قطعشو اونجا بزاره....

ایده اتون را بیشتر توضیح میدید ؟ منظورتون توی انجمن هست یا سایت اصلی شهر سخت افزار ؟

javad_90b
04-02-14, 19:09
سلام و خسته نباشید
لطفا یه بخش هم برای خرید و فروش نرم افزار و گیم و بازی بسازید بهتر هست .
:give_rose:

Shahryar
05-02-14, 09:55
سلام و خسته نباشید
لطفا یه بخش هم برای خرید و فروش نرم افزار و گیم و بازی بسازید بهتر هست .
:give_rose:

دوست عزیز ضمن تشکر بابت پیشنهادتون ؛ در حال حاضر بخش گیم وجود داره و میتونید اقدام به خرید و فروش بازی بکنید اما نرم افزار را به صورت رسمی به دلیل قوانین کپی رایت و ... نمیتونیم فعلاً داشته باشیم. :give_rose:

mostafajan
22-02-14, 20:55
همین دیگه بازارچه عالی شد

همه چی آرومه من چقدر خوشحالم

اصلا مدیریت میخواد بازارچه اینجا رونق بگیره یا پرشین تولز یکه تاز باشه بدون هیچ رقیبی پول بگیره بابت آپ دادن یوزراش

مدیر این بخش کیه ؟

یه ساله یه تاپیک زدیم پشه توش پر نزده بعد اومدن تاپیک زدن چه کنیم بازارچه بهتری داشته باشیم

اولین کار کپی برداریه از ای بی امازون و پرشین تولز که هنوز مدیریت هیچ علاقه ای به این کار نداره

بعدش چه کنیم که بهتر بشه

من پیشنهاداتی دارم که قابل تامله ولی باید پول خرج بشه یه مقداری

Shahryar
25-02-14, 12:18

اصلا مدیریت میخواد بازارچه اینجا رونق بگیره یا پرشین تولز یکه تاز باشه بدون هیچ رقیبی پول بگیره بابت آپ دادن یوزراش

مدیر این بخش کیه ؟

یه ساله یه تاپیک زدیم پشه توش پر نزده بعد اومدن تاپیک زدن چه کنیم بازارچه بهتری داشته باشیم

اولین کار کپی برداریه از ای بی امازون و پرشین تولز که هنوز مدیریت هیچ علاقه ای به این کار نداره

بعدش چه کنیم که بهتر بشه

سلام دوست عزیز ؛

لطفاً دقیق تر پیشنهادات خودتون را بفرمایید تا بتونیم لحاظ کنیم در صورت مطلوب بودن . :give_rose:

STUXNET
25-02-14, 13:56
سلام باخسته نباشيد وتبريك به شهريار بابت ايده جديد و همفكري بيشتر بچه ها
به نظر من به فروشنده ها امتياز بديد تا خريدارا بيشتر از سابقه اونا مطلع شن:Love-ssa~! (1):

Shahryar
25-02-14, 13:57
سلام باخسته نباشيد وتبريك به شهريار بابت ايده جديد و همفكري بيشتر بچه ها
به نظر من به فروشنده ها امتياز بديد تا خريدارا بيشتر از سابقه اونا مطلع شن:Love-ssa~! (1):

چه امتیازی عزیز ؟

Hessam II
25-02-14, 14:12
چه امتیازی عزیز ؟

منظور ایشون امتیازی هست که بیانگر سابقه ی فروشنده باشه. فروش های قبلیی که داشته مثلاً چقدر راضی بودن کاربران که جلب اعتماد لازم جهت خرید رو ایجاد کنه.
همون امتیاز بازارچه منظورشون هست به نظرم که البته ظاهراً این قابلیت وجود داره در حال حاضر بر روی نام کاربری ها! اما کمتر دیده شده که ثبت بشه و استفاده کنن.

Mehdi_Full
26-02-14, 14:43

مدیر این بخش کیه ؟

بعدش چه کنیم که بهتر بشه

سلام خدمت آقا مصطفی عزیز
مصطفی جان اینجا درسته که بازارچش هنوز رونق نگرفته اما اصلا نمیشه و نباید محیط این فروم رو با پرشین تولز مقایسه کرد
پرشین تولز از نظر بازارچه بسیار فعال و پربازدید هست و لقب بهترین بازارچه فعلی میون انجمنها برازندش هست اما
یه چیزی که تو پرشین تولز اصلا دیده نمیشه و دیده نخواهد شد نبود مدیریت هست یعنی اینکه مدیرانش میان مثلا یه تغییرات
کلی مثل همین تغییر نسخه ویبی به زنفورو که همه چیز رو از بین برد رو انجام میدن اما نظر هیچکدوم از کاربراش باسشون مهم نیست و فقط تغییرات بخاطر مسائل و منفعتهای مالیش بود و بس
اما در اینجا و در تنها انجمنی که در این چند ساله دیدم که ادمینش میاد و بصورت مستقیم جواب کاربراش رو میده (چه یوزر جدید چه قدیمی) همین انجمن شهرسخت افزار خودمونه که بنده هم در سالهای گذشته افتخار کار کردن با شهریار عزیز و خیلی از دوستان رو داشتیم و داریم

شما دقت بکنید ببنید تو پی تی مدیرش تو کدوم تاپیک میاد جواب یک سوال یا پیشنهاد رو میده ؟ اصلا سوالات دیده میشه ؟
بازارچه شهرسخت افزار میتونه گوی سبقت رو از پی تی بگیره اما باید همه دوستان تلاش کنند و پیشنهادات رو بدند تا بشه کاری کرد تا بازارچه این انجمن هم رونق بگیره و مطرح بشه

یکی دیگه از بحثهایی که میشه به خوب شدن و رونق گرفتن بازارچه شهرسخت افزار امیدوار بود بحث تخصصی این انجمن هست که سخت افزاره
اگر دقت کنید تو پی تی دوتا انجمنش خیلی رو بورسه یکی سخت افزار (با شاخه های لپ تاپ و تبلت و ..) و دیگری موبایل هست
این انجمن میتونه بهترین بازارچه سخت افزار و موبایل رو داشته باشه چون تخصصش سخت افزاره و بعنوان یک انجمن مرجع سخت افزاری ازش یاد میشه و ماشاالله داره سالها از قدمتش میگذره و تازه کار نیست و یوزر هم کم نداره
و قول میدم اگر دست به دست هم بدیم میتونیم با کمک همدیگه این کارو انجام بدیم

فقط همه دوستان باید زحمت بکشند و اگر پیشنهادی دارند مطرح کنند تا مدیریت در موردش بحث کنه و تصمیم بگیره

AMD>INTEL
26-02-14, 14:51
پرشين تولز جديدا متاسفانه فقط هزينه ميگيره ولي خدمات اوليه كه اوليش ايجاد و بستر سازي براي يك معامله مطمن هست رو ارائه نميده. حتي به شكايت ها هم رسيدگي نميكنه .

Mehdi_Full
26-02-14, 18:51
پرشين تولز جديدا متاسفانه فقط هزينه ميگيره ولي خدمات اوليه كه اوليش ايجاد و بستر سازي براي يك معامله مطمن هست رو ارائه نميده. حتي به شكايت ها هم رسيدگي نميكنه .

بله متاسفانه یه زمانی برای شکایت میشد تاپیک زد و یه دکتر عزیزی بود که بعنوان قاضی بررسی میکرد و رای میداد اما اینقدر حجم شکایات و کلاهبرداری بالا گرفت که کلا اون بخش تعطیل شد !
قسمت بازارچه با تمامی قسمتها فرق داره و از طرفی میشه ازش درآمدزایی کرد اما از طرف دیگه باید بازارچه رو به دست مدیرای فعال و کاربلد و خوش اخلاق داد تا هم قوانین درست اجرا بشه و هم احتمال کلاهبرداری کمتر بشه
کلا داستان بازارچه یه مقدار کارکردن داخلش سخته و اگر مثل پی تی بگیره باید وقت زیادی باسش گذاشت و البته اگر میخوایم که به اون مرحله برسه باید تبلیغ درست و حسابی باسش کرد

خود شهریار میدونه خود بنده یه مدت دنبال یه فروم صرفا بازارچه بودم که اتفاقا راه اندازی هم شد اما بحث خرج بالای تبلیغات و همچنین نفراتی که باید باسه این قضیه کنار گذاشت و از همه مهمتر گذاشتن وقت بود که نشد ادامه داد
بنده اعتقاد دارم اگر باسه بازارچه شهرسخت افزار یه برنامه اصولی و هدف دار بچینیم , متونیم تو دوسال آینده خیلی مطرح بشیم

mostafajan
26-02-14, 19:23
من نمیتونم نظراتمو اینجا بگم چون از پرشین تولز تبعید میشم نوفِلوشاتو

باید با چنتا از سران شهر سخت افزار بشینیم پای میز مذاکره و یه همفکری صورت بگیره و حداقل نیاز به چهار ملیون تومان پوله تا سرعت ببخشیم به رونق گیری بازارچه

این که توی هر پستم پول پول میکنم برای خودم نمیخوام وا برای یه سری کارای دیگه لازمه تا مثلا به جای اینکه اگه قراره دو سال دیگه بازارچه اینجا 75% شبیه پرشین تولز بشه این دو سال به یک سال تبدیل بشه

الان که همه یوزرا توی پرشین تولز ناراضی هستن و نمیخوان برای اپ شدن تاپیکشون 50 تا 200 هزار تومن بدن باید یه کاری کرد .

اگر مدیریت خواستن یه روز حضوری خدمت برسم برنامه رو شرح بدم

Shahryar
26-02-14, 21:49
من نمیتونم نظراتمو اینجا بگم چون از پرشین تولز تبعید میشم نوفِلوشاتو

باید با چنتا از سران شهر سخت افزار بشینیم پای میز مذاکره و یه همفکری صورت بگیره و حداقل نیاز به چهار ملیون تومان پوله تا سرعت ببخشیم به رونق گیری بازارچه

این که توی هر پستم پول پول میکنم برای خودم نمیخوام وا برای یه سری کارای دیگه لازمه تا مثلا به جای اینکه اگه قراره دو سال دیگه بازارچه اینجا 75% شبیه پرشین تولز بشه این دو سال به یک سال تبدیل بشه

الان که همه یوزرا توی پرشین تولز ناراضی هستن و نمیخوان برای اپ شدن تاپیکشون 50 تا 200 هزار تومن بدن باید یه کاری کرد .

اگر مدیریت خواستن یه روز حضوری خدمت برسم برنامه رو شرح بدم

دوست عزیز پیشنهاداتتون را برای من پی ام کنید . :give_rose:

Hessam II
30-05-14, 11:10
طرح پیشنهادی برای نمایان شدن بهتر سیستم امتیازات بازارچه ی کاربران انجمن:
منتها با گرافیک های بصری زیباتر و حرفه ای تر... ستاره های چشمک زن حتی. مثل انجمن ایران فیلم. ;)

Only the registered members can see the link

M A H R A D
17-06-14, 12:43
قسمت‌های مختلف سیستم امتیازدهی iTrader برای استفاده بهتر کاربران، به فارسی ترجمه شد.

اگه جایی موردی بود بگید.

سپاس

M3RS4D 50062
06-12-14, 15:22
من یه پیشنهادی دارم
اون طور که متوجه شدم ,اواژنگ که گارانتی گیگابایت هست, میتونید ازشون کالا بگیرید و با 10 الی 5 درصد نخففیف بفروشید
هم امکان خرید تو لیست قیمت سایت باشه
هم یه تاپیک باشه که روزانه و بعضا ساعت به ساعت اپدیت بشه و اینکه قابلیت فروش هم داشته باشه که خود اواژنگ اینو ساپورت کنه
ممنونم:give_rose:

Shahryar
08-12-14, 18:42
من یه پیشنهادی دارم
اون طور که متوجه شدم ,اواژنگ که گارانتی گیگابایت هست, میتونید ازشون کالا بگیرید و با 10 الی 5 درصد نخففیف بفروشید
هم امکان خرید تو لیست قیمت سایت باشه
هم یه تاپیک باشه که روزانه و بعضا ساعت به ساعت اپدیت بشه و اینکه قابلیت فروش هم داشته باشه که خود اواژنگ اینو ساپورت کنه
ممنونم:give_rose:

مرصاد جان ، ممنون از پیشنهادت اما فعلاً پلنی برای راه اندازی فروشگاه برای شهر سخت افزار به این شکل نداریم. همین طوریش شهر سخت افزار را متهم به جهت داری میکنند، کافیه همچین کاریم بکنیم، میگند آره شهر سخت افزار ایسوسیه یا گیگاباتیه و ... . :give_rose:

seyed mamali
09-12-14, 10:05
طرح پیشنهادی برای نمایان شدن بهتر سیستم امتیازات بازارچه ی کاربران انجمن:
منتها با گرافیک های بصری زیباتر و حرفه ای تر... ستاره های چشمک زن حتی. مثل انجمن ایران فیلم. ;)

Only the registered members can see the link

حسام جان دقیقا من هم همین پیشنهاد رو به شهریار جانPM کردم ، ارتقای گرافیک شهر سخت افزار موضوعیه که الآن باید بهش توجه بشه...نمیدونم شاید تابستون همین امسال که دوستان دانشجو سرشون خلوت تره وقت مناسبی باشه تا طراحی هاشونو ارایه بدن و مدیران اقدامات لازم رو جهت برگزیدن طرح های مناسب انجام بدن...

یه موضوع دیگه هم زنده کردن شهر سخت افزاره...یعنی عین چت روم ها تبادل پست ها و پاسخ ها به صورت زنده رد و بدل بشه ، اولش فکر میکردم این کار برای انجمن ها نشدنیه و فقط توFB و گوگل و اینجور جاهای خفن امکان پذیره اما دیروز وارد انجمن همدلی شدم دیدم که چقدر راحت مثل هولو دارن از این تکنولوژی استفاده میکنن ، به محض اینکه پست جدیدی میاد بالای تصویر یه چیزی مثل آنتن موبایل پر میشه وبعد پست جدید ظاهر میشه
(نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه؟؟؟ ولی این آدرس انجمن همدلی (Only the registered members can see the link)خودتون یه سر بزنید ببینید)

تو تغییر دادن گرافیک باید این رو هم در نظر داشت که پارامتر ها اونقدر سنگین تعریف نشن که کاربرایی که سرعت اینترنتشون معمولیه آسیب نبینن ،یعنی باید تعادل حفظ بشه...:11():