PDA

مشاهده نسخه کامل : شناخته نشدن فلش

mehrane
03-03-12, 20:14
دوستان سلام
خواهش میکنم یه راهنمایی به من بکنین در این مورد که :
من به طور ناگهانی فلشم طوری شده که وقتی میزنم به هر سیستمی فایل هامو نشون میده اما به محضی که روی یک فایل کلیک میکنم هنگ میکنه و سیستم میگه همچین درایوی وجود نداره !!
اصلا نه میتوم فایلی رو حذف کنم یا فلشم رو فرمت کنم . چیکار کنم ؟ فایلام سرجاشه اما دسترسی نمیتونم بهشون داشته باشم.

javadshahvand
04-03-12, 15:13
تحت داس فرمت کن

ravegoat
04-03-12, 21:58
دوستان سلام
خواهش میکنم یه راهنمایی به من بکنین در این مورد که :
من به طور ناگهانی فلشم طوری شده که وقتی میزنم به هر سیستمی فایل هامو نشون میده اما به محضی که روی یک فایل کلیک میکنم هنگ میکنه و سیستم میگه همچین درایوی وجود نداره !!
اصلا نه میتوم فایلی رو حذف کنم یا فلشم رو فرمت کنم . چیکار کنم ؟ فایلام سرجاشه اما دسترسی نمیتونم بهشون داشته باشم.
سلام!

دوست گرامي عضويت شما رو در PCN تبريك مي گم!

احتمالش هست كه فلش مموري شما ويروسي شده باشه. بنده راه حل كلي رفع اين مشكل رو نمي دونم ولي براي فرمت كردن مموري مي تونيد از نرم افزار QtPared (Only the registered members can see the link) استفاده كنيد.
ممكن هستش كه ويروسي محتويات فلش شما رو به حالت in use در بياره يا برخي از سكتور هاي فلش رو تخريب كنه كه اين عمل باعث ميشه نشه از روش هاي متداول جهت فرمت كردن استفاده كرد.
نرم افزار QtPared فقط تحت لينوكس اجرا ميشه. شما مي تونيد يك نسخه ي CD زنده (Live) توزيع Knoppix (نسخه ي 5 به بالا) رو از بازار تهيه بفرماييد كه معمولا" اين نرم افزار به طور پيش فرض روي اون نصب شده و بعد با استفاده از فرمان هاي Delete Partition و Create New Partition حافظه ي فلش رو به حالت اول برگردونيد.

موفق باشيد
آرمين:give_rose:

mehrane
04-03-12, 23:47
از راهنمایی ها تون ممنونم ولی مشکلم فکر کنم جدی تر از این حرفا باشه !! چون تحت داس هم فرمت نمیشه و به احتمال خیلی زیاد مشکل سخت افزاری ):