PDA

مشاهده نسخه کامل : ويرايش يك ديكدر

رزاق
28-02-12, 08:47
سلام خسته نباشيد
ببخشيد يك سوال داشتم چطور ميشه يك ديكدر رو ويرايش كرد با چه برنامه اي
من اين برنامه رو نصب كردم ولي نتونستم ويرايشش كنم Microsoft C_C++ 7.0

ravegoat
28-02-12, 15:59
سلام!

دوست گرامي عضويت شما رو در SSA تبريك مي گم!

لطفا" بفرماييد Decoder مد نظر شما براي متن هست ؟ براي صدا است؟ براي ويدئو هست؟ يا براي چيز ديگه؟ در ضمن نام Decoder چيه؟

بعد منظور از شما از ويرايش كردن، تغيير الگورتيم Coding و Decoding هست؟

لطفا" سوال خودتون رو واضح تر مطرح كنيد و در دريافت پاسخ اون هم شكيبا باشيد.

آرمين

رزاق
29-02-12, 00:15
دوست گرامي عضويت شما رو در SSA تبريك مي گم!

مرسي عزيز

لطفا" بفرماييد Decoder مد نظر شما براي متن هست ؟ براي صدا است؟ براي ويدئو هست؟ يا براي چيز ديگه؟ در ضمن نام Decoder چيه؟

اره براي متن هست . ميخوام سورسش رو پيدا كنم و اگه ميشه كد دهيش رو خاموش كنم به قول معروف كركش كنم.ديكدر كه فرمتش exe هست
و ميخوام كد دهيش رو شناسايي كنم . با اطلاعاتي كه جمع كردم فهميدم اين ديكدر بر پايه md5 Base64 رمز گذاري شده
ميخوام با يك برنامه ويرايشش كنم ولي با هر برنامه اي كه باز كردم نتونستم ويرايشش كنم

برنامه شبيه اين نمونست ولي پيشرفته ـــتره كليك كن (Only the registered members can see the link)

بيشتر براي كرك كردنش نيست خيلي جذب كد دهيش شدم

ravegoat
29-02-12, 09:32
خواهش مي كنم...سوالتون رو متوجه شدم...

خود MD5 رو كه نميشه كرك كرد چون يه الگوي يك طرفه است. وقتي متن ورودي با هاش كد ميشه نميشه از متن خروجي دوباره متن ورودي رو استخراج كرد...
براي همين شايد مجبور باشيد كه بخش Coding رو از برنامه حذف كنيد. براي اين كار مستقيم نمي تونيد فايل EXE رو با يك محيط مثل Visual C++/C 7.0 ويرايش كنيد بلكه بايد سورس برنامه رو در اختيار داشته باشيد. براي تبديل فايل EXE به سورس برنامه، فايل EXE بايد decompile بشه. براي آشنايي بيش تر با اين كار به تاپيك هاي زير رجوع كنيد:

Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link

موفق باشيد
آرمين