PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب پرینتر HP laster jet 1018

hossein0111
27-02-12, 19:36
سلام خسته نباشید! بنده یه پرینتر دسته دوم HP laster jet 1018 خریدم! ولی وقتی میخوام پرینت بگیرم ارور زیر رو میده

Only the registered members can see the link

پرینتر رو که خاموش میکنم یا سیستم رو که ریست میکنم بعضی وقتها پرینت میگیره! ولی بعضی وقتها مثل عکسی که گذاشتم نمیگیره! کلا عشقی کار میکنه !! ویندوزم 7 هست و درایور پرینتر رو هم از سایت HP دانلود کردم و نصب کردم ولی هنوز مشکلم حل نشده بود! اینم بگم که این پرینتر قبلا رو یه سیستم دیگه که ویندوزش xp بود کار میکرد ولی رو سیستم من کار نمیکنه

Pami
27-02-12, 20:04
منم 1018 دارم ، تو 7 خیلی راحت و بی دردسر کار میکنه
عکسی که گذاشتی توش ارور نیست ، داره پروسه و روند پرینت گرفتن رو شرح میده

hossein0111
27-02-12, 20:09
پس واسه من چرا بگیر نگیر داره؟ شما از رو سی دی درایورها رو نصب کرد؟ یا از سایت hp درایورهای مخصوص سون رو دانلود کردی؟

designme
27-02-12, 21:02
سلام خسته نباشید! بنده یه پرینتر دسته دوم HP laster jet 1018 خریدم! ولی وقتی میخوام پرینت بگیرم ارور زیر رو میده

Only the registered members can see the link

پرینتر رو که خاموش میکنم یا سیستم رو که ریست میکنم بعضی وقتها پرینت میگیره! ولی بعضی وقتها مثل عکسی که گذاشتم نمیگیره! کلا عشقی کار میکنه !! ویندوزم 7 هست و درایور پرینتر رو هم از سایت HP دانلود کردم و نصب کردم ولی هنوز مشکلم حل نشده بود! اینم بگم که این پرینتر قبلا رو یه سیستم دیگه که ویندوزش xp بود کار میکرد ولی رو سیستم من کار نمیکنه
سلام
منم این پرینتر رو دارم و رو 7 مدتی استفاده کردم، مشکلی نبود
وقتی با آن/آف شدن مشکل حل میشه یعنی مشکل مربوط به بافره حالا چه نرم افزاری و چه سخت افزاری
درایور کاملش رو نصب کنید

Pami
28-02-12, 16:21
پس واسه من چرا بگیر نگیر داره؟ شما از رو سی دی درایورها رو نصب کرد؟ یا از سایت hp درایورهای مخصوص سون رو دانلود کردی؟

من از سایت HP گرفتم ، درایوری که همراه خودش هست فقط روی XP جواب میده