PDA

مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد مرورگرها

F A R I D
01-06-07, 15:25
سلام دوستان
من با سه مرورگر IE - Opera - FireFox کار کردم و با IE هم خیلی راحت تر کار میکنم اما میخوام دیگه با این مرورگر کار نکنم و عوضش کنم
اما مشکلی که با Opera و Firefox دارم اینه که مشکل فارسی دارن و مثلا نوشتن اعداد بصورت فارسی اصلا امکان پذیر نیست و اینکه مثلا تو فروم بخوام روی یک عنوان موس رو نگه دارم تا نوشته داخلش مشخص بشه برام امکانش نیست
لطف کنید یه مرورگری که اصلا مشکل فارسی نداشته باشه و بعد از زبان چیزی که برام مهمه Favorites هست که واقعا باسه IE عالیه چون میشه درجا هم پاک کنیم هم Rename کنیم و هم جابجا اما تو دوتا مرورگر دیگه این کار باید تو قسمت Manage صورت بگیره
آیا مرورگری که مثلا IE باشه بدون دردسر و حتی بهتر از اون باشه که امتحانش رو پس داده باشه رو میشه نام ببرید ؟
با تشکر از شما
فرید

M A H R A D
01-06-07, 20:42
مثلا نوشتن اعداد بصورت فارسی اصلا امکان پذیر نیست و اینکه مثلا تو فروم بخوام روی یک عنوان موس رو نگه دارم تا نوشته داخلش مشخص بشه برام امکانش نیست

سلام فرید جان ، عضویتتون رو تبریک میگم

در مورد فارسی بودن اعداد ، من فکر نمیکنم که اونقدرها هم مهم باشه ( تازه انگلیسی کلاسش بالاتره ، شوخی بود)
اما در مورد دومی باید بگم که من از Opera 7.6 استفاده میکنم و مشکلی هم در این مورد ندارم

یعنی میتونم اون باکس مربوطه رو با نگهداشتن پوینتر موس ببنیم

سپاس

Shahryar
01-06-07, 20:49
دوست عزیزم فرید جان من هم با فایرفاکس مدت زیادی هست کار میکنم و الان از نسخه ی 2.0.0.4 استفاده می کنم در نسخه های قبلی هم مشکلی نه در فارسی بود و نه در نمایش اون باکسی که می فرمایید .

قربانت شهریار

F A R I D
01-06-07, 21:06
ممنون از شما دوستان
با اینحال شما چه مرورگر دیگه ای میتونین معرفی کنین که کامل و عالی باشه غیر از اینها

Shahryar
01-06-07, 21:51
دوست عزیزم من به شما فایرفاکس را اول از همه بعد Net Scape و سپس خوده مرورگر موزیلا هست !

قربانت شهریار

Hooshi
04-06-07, 21:06
sea monkey هم مرورگر خوبي اون هم مال شرک موزيلا هست!

AMIR_P30
05-06-07, 01:02
AVANT BROWSER (Only the registered members can see the link) يكي از بهترين مرورگر ها بر پايه هسته IE ماكروسافت است .