PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید خودرو دوگانه سوز

Emperatour
31-05-07, 17:46
سلام دوستان گل. این بابای من هروز کلی با ماشین تا اداره میره و خیلی تو راهه. بخاطر ترس از سهمیه بندی بنزین تصمیم گرفته ماشین عوض کنه و دوگانه سوز بخره. ماشین فعلی یک پراید 77 هست. میگفت برم پراید صفر دوگانه سوز ببینم میشه بخرم. راضیش کردم صبر کنه من تحقیقات بکنم.خوب شرایط رو میگم شما پیشنهاد بدید. احتمال زیاد هم نقدی میخاد. مگر اینکه قسطیش خیلی وسوسه کننده باشه.
حداکثر قیمت: 9 10 تومان خیلی بالا بره
حتما حتما دوگانه سوز باشه
ماشین رو نمیخاد کورس رالی شرکت کنه و برای مصارف معمولی و خانوادگی میخاد. پس رو حساب صفر تا صد پیشنهاد ندید خیلی. راحت و کم دردسر. ترجیحا گنده نباشه خیلی . دست دو هم بگید میشه گرفت. البته صفر میخاییم بیشتر

F A R I D
01-06-07, 12:36
به نظر من یه پراید صفر دوگانه سوز که بگیرید تا 3-4 سال راحت هستین البته تو این رنج قیمت
هم مصرفش کمه هم قیمتش مناسبه (7600) و هم از لحاظ تعمیرات قطعاتش ارزونه
البته اینم بگم که پراید فقط صفرش خوبه و کارکردش اصلا بدرد نمیخوره
قربان شما فرید

Emperatour
01-06-07, 13:42
نظر دوستان درباره روا چیه؟( Rdx)

F A R I D
01-06-07, 13:58
من خودم سوار روا شدم فقط فرقی كه با آردی كرده اینكه وزنش كمتر شده و گیربكسش هم تقویت شده و البته روان تر اما خرجش تقریبا میشه خرج پژو (بیشتر از نظر خرجهای بدنه)
بعد از پراید میتونی رو روا هم حساب باز كنی

M A H R A D
01-06-07, 20:50
سلام.

بهترین ماشین از لحاظ مصرف سوخت و لوازم یدکی همین پراید هست ( البته در ایران)

به نظرم روآ نمیتونه انتخاب خوبی باشه ، مصرفش بالاتره و همچنین هزینه نگهداریش هم بالا هست

یه نظر دیگه هم دارم ، اینکه به نظر من خریدن ماشین صفر خیلی کار خوبی نیست

چون ممکنه با 1001 مشکل روبرو بشی ، میتونی یه مدل پایینترش رو بگیری که تست هم شده و قیمتش هم ارزونتره

سپاس