PDA

مشاهده نسخه کامل : فعال کردن ویرایشگر Wysiwyg !

Shahryar
31-05-07, 10:52
سلام خدمت تمامی دوستان و کاربران عزیز انجمن های PC Network ...

ویرایشگر WYSIWYG برای کلیه گروه های کاربری و برای ویرایش سریع ، ویرایش کامل و ارسال پاسخ و ... ( در تمامی قسمت های انجمن ) فعال شد ! از خصوصیت های این ویرایشگر می توان به نمایش ندادن کد ها اشاره کرد که نتیجه ی آن راحتی در استفاده از انجمن و پست دادن می باشد . این ویرایشگر به صورت پیشفرض فعال شده اما چنانچه کاربری توانایی استفاده از این ویرایشگر را ندارد و نمایش داده نمی شود می توان به رفتن به کنترل پنل کاربر و در قسمت تنظیمات شخصی و در بخش امکانات متفرقه این ویرایشگر را فعال کرد . در ضمن برای فعال و غیر فعال کردن سریع آن در هنگام پست دادن می توان با کلیک بر روی Only the registered members can see the link این کار را انجام داد .

موفق باشید
شهریار :1. (23):
(Only the registered members can see the link)

KING
31-05-07, 14:21
ايول شهريار جان حرف نداره من چند دفعه ميخاستم پيشنهاد بدم بهت

M A H R A D
31-05-07, 15:34
توی Opera 7.6 کار نمیکنه :دی

Shahryar
31-05-07, 20:46
مهراد !!! تو هنوز از آپرا 7.6 استفاده می کنی ؟

در ضمن در آپرای 9.0 هم تست کردم باز کار نکرد !

مرورگر پیشنهادی برای استفاده از انجمن Mozila Fire Fox هست ... ( نه به خاطر طرفداری به خاطر اینکه همه ی امکانات روش تست میشه ) و البته سازگار ترین هم برای استفاده IE 7.0 هست...

اما حیف این امکان هست که نداشته باشی ، به نظر من نصب کن...

موفق باشید
شهریار

M A H R A D
01-06-07, 21:02
این اپرا 7.6 نفس من بیده !

اگه به من بگی فایرفاکس نصب کن مثل اینه که بگی گیگا رو بی خیال شو ! Only the registered members can see the link

Galaxy
01-06-07, 22:06
خوب دیگه شاخ و دم نداره ! ( شوخی!)

KING
01-06-07, 23:04
این اپرا 7.6 نفس من بیده !

اگه به من بگی فایرفاکس نصب کن مثل اینه که بگی گیگا رو بی خیال شو ! Only the registered members can see the link

چي تو طرفدار گيگابايتي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :1. (32):
از تنها مادبرد كه بدم مياد گيگابايته:1. (35):

Emperatour
01-06-07, 23:50
راس میگه بهنام. یبار خریدیم. 2 بار رفتیم اواژنگ

KING
01-06-07, 23:56
2 دو بار رفتي خدا وكيلي من يه بار خريدم 3 بار رفتم آواژنگ
البته مال من مدل تا جاي كه يادم مياد Giga 8ipe 1000 بود اون سري مادربرد هاي گيگا خيلي زود دود ميشد

M A H R A D
02-06-07, 14:48
خب دیگه بحث رو به انحراف نکشونید ...

اگه جرئت دارید مین های گیگا از 2006 به این ور رو بخرید تا بفهمید مین یعنی چی ...

( من نفهمیدم ادیتور Wysiwyg چه ربطی به گیگا داره)

بگذریم.

Shahryar
02-06-07, 14:55
هیچ ربطی به مین گیگابایت نداره به خدا ! ادیتوری که من فعال کردن به خدا به جان خودم توش گیگابایت نبود :d اصلا توی سخت نبود اصلا به من چه به اون چه من نازی را طلاق نمیدم !

اما جدی مهراد من حاضرم برات سی دی آخرین نسخه ی فایرفاکس را اگه دوست داشتی برات بفرستم اما خواهشا استفاده کن خیلی ادیتور عالی هست !

قربانت شهریار

Emperatour
02-06-07, 15:14
حافظه های corsair با باس 1333 تولید شدند :د Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

M A H R A D
02-06-07, 15:47
بابا این تاپیک آخر انحرافه ...!

اما جدی مهراد من حاضرم برات سی دی آخرین نسخه ی فایرفاکس را اگه دوست داشتی برات بفرستم اما خواهشا استفاده کن خیلی ادیتور عالی هست !

جدی میفرستی ؟ :دی

آدرس بدم؟!