PDA

مشاهده نسخه کامل : مارک مادربورد در بازار جهانی؟

Trance
30-05-07, 20:36
به نظر شما بهترین مارک ها و برترین مادر بورد های دنیا کدام ها هستند و به چه دلیل؟با سپاس

Shahryar
30-05-07, 22:01
دوست عزیزم ترنس جان ! این بحث هیچ پایه ای آخه نداره ! بستگی به کار فرد استفاده کننده میزان پولی که می خواهید بدید داره . تازه هر برندی در بعضی از پلتفرم ها و در بعضی از مدل ها خوبه پس به صورت کلی نمی تونه این حرف درست باشه...

قربانت شهریار

Trance
30-05-07, 22:24
اخه اینقدر تنوع مادر بورد هست که ادم نمی دونه کدام مدلشو بردار؟بعضی از مادر بورد هم گرانه و توی بعضی از سایتهای از تمامی اونها بنچ مارک می زارن که نمی شه توی بعضی ها شون فرق گذاشت؟یا مثل بعضی مادر بورد ها ادم پول بهش میده اونوقت که برای استفاده می اری خونه می بینی با اون تعریف کردنهای بعضی از سایتها بایوس مشکل داره یا دیتکت نمیکنه یا هزار تا دلیل دیگه که خودم به این مشکلات بر خوردم؟ با سپاس از شما دوست عزیز اقا شهریار

Shahryar
31-05-07, 11:07
محمد جان ، ببین این که یک مشکلی مادربورد داشته باشه را باید از منابع خارجی متوجه بشی یا از کسانی که داشتند و تجربه دارند ...

موفق باشید
شهریار

KING
31-05-07, 12:23
ترنس عزيز
عزيز
شما اگه قسط خريد مادبرد را داريد بگو چي ماركي ميخاي بخري من تقريبا" با همه مارك ها كار كردم از جمله
epox-asus-msi-dfi-giga-asrock

شما هر مدل ميخاستي بخري بگو تا بگم تجربيات خودم رو
البته بايد عرض كنم كه با سوكت هاي گوناگوني از اين مادربرد ها كاركردم
از جمله
478-754-939-am2

M A H R A D
31-05-07, 13:48
ترنس عزيز
عزيز
شما اگه قسط خريد مادبرد را داريد بگو چي ماركي ميخاي بخري من تقريبا" با همه مارك ها كار كردم از جمله
epox-asus-msi-dfi-giga-asrock

شما هر مدل ميخاستي بخري بگو تا بگم تجربيات خودم رو
البته بايد عرض كنم كه با سوكت هاي گوناگوني از اين مادربرد ها كاركردم
از جمله
478-754-939-am2
مدل دقیق Epox چی بود ؟

چطور بود به نظرت؟

M A H R A D
31-05-07, 13:55
دوست عزیزم ترنس جان ! این بحث هیچ پایه ای آخه نداره ! بستگی به کار فرد استفاده کننده میزان پولی که می خواهید بدید داره . تازه هر برندی در بعضی از پلتفرم ها و در بعضی از مدل ها خوبه پس به صورت کلی نمی تونه این حرف درست باشه...

قربانت شهریار
با شهریار جان موافقم

KING
01-06-07, 02:32
مدل دقیق Epox چی بود ؟

چطور بود به نظرت؟

سلام مهراد خان
اولين مادربرد اي ام دي كه من باهاش كاركردم Epox بود
قبل اين مادربرد من مادربرد GIGA 8IPE1000 سوكت 478 داشتم
نصبت به اين مادبرد مادبرد Epox خدا بود
خيلي بهتر از اون بود دما رو زير 35 بود
اونم با سي پي يو 2800 اي ام دي