PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید یک سیستم خانگی

Hossein_pc
18-02-12, 18:03
سلام من چند روز پیش رفته بودم یه سیستم خانگی بخرم با این مشخصات:
cpu: core
ram: 1 g
gpu:64
hard:80 g
و یک مادربرد معمولی

رفتم از چند تا مغازه قیمت پرسیدم میگفتن پایین ترین سیستم چنده میگفتن 650 هزار تومن با مشخصات زیر
cpu:core 2
ram:4 g
gpu:1 g
hard:500 g
به فروشنده ها میگفتم که این ها که بدرد گیم نت میخوره، میگفتن سیستم های مخصوص گیم نت 1.700.000 قیمتشه، گفتم که لپ تاپم از این سیستمی که معرفی کردید پایین تر و همه بازی ها رو هم ساپورت میکنه، می گفتن که تو بازار سیستم با مشخصات من دیگه نیست. در صورتی که من 2 سال پیش لپ تاپم رو خریدم هارد 80 گیگ و کارت گرافیک 64 بود

یه سوال: یعنی الان تو بازار رضا سیستم با مشخاصات مورد نظر من نیست یا اینکه هست و اینا نداشتن؟

mehrdad_ab
18-02-12, 18:19
سلام من چند روز پیش رفته بودم یه سیستم خانگی بخرم با این مشخصات:
cpu: core
ram: 1 g
gpu:64
hard:80 g
و یک مادربرد معمولی

رفتم از چند تا مغازه قیمت پرسیدم میگفتن پایین ترین سیستم چنده میگفتن 650 هزار تومن با مشخصات زیر
cpu:core 2
ram:4 g
gpu:1 g
hard:500 g
به فروشنده ها میگفتم که این ها که بدرد گیم نت میخوره، میگفتن سیستم های مخصوص گیم نت 1.700.000 قیمتشه، گفتم که لپ تاپم از این سیستمی که معرفی کردید پایین تر و همه بازی ها رو هم ساپورت میکنه، می گفتن که تو بازار سیستم با مشخصات من دیگه نیست. در صورتی که من 2 سال پیش لپ تاپم رو خریدم هارد 80 گیگ و کارت گرافیک 64 بود

یه سوال: یعنی الان تو بازار رضا سیستم با مشخاصات مورد نظر من نیست یا اینکه هست و اینا نداشتن؟
سلام
مشاوره برای خرید سیستم برای گیم نت : Only the registered members can see the linkکمک-برای-انتخاب-مادربرد-برای-گیم-نت?p=236274&highlight=#post236274

پ.ن:
من دقیقاً متوجه منظور شما نشدم ، در عنوان تاپیک اعلام کردین سیستم خانگی میخواین ، در توضیحات فرمودین سیستم برای گیم نت / لپ تاپ و ... ؟