PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با هارد کمک فوری

behrouz8
07-02-12, 18:24
سلام
بچه ها من با hd tune هاردم چک کردم این وضعیتو گذاشته :

6375

در حین کار گاهی صدای کلیک هم میده. مثلا وقتی دفرگ میکنم هی صدای کلیک میده ( همون صدایی که موقع روشن و خاموش شده میده) . به نظرتون مشکل چیه ؟
ممنون

mehrdad_ab
08-02-12, 11:36
سلام
بچه ها من با hd tune هاردم چک کردم این وضعیتو گذاشته :

6375

در حین کار گاهی صدای کلیک هم میده. مثلا وقتی دفرگ میکنم هی صدای کلیک میده ( همون صدایی که موقع روشن و خاموش شده میده) . به نظرتون مشکل چیه ؟
ممنون
سلام
سیستم هنگ نمی کنه ؟ موقعی که صدا شدید هست ؟
شما پاور سیستمتون چی هست ؟
کابل دیتا رو هم تعویض کنید و دوباره امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

behrouz8
08-02-12, 12:08
سلام
سیستم هنگ نمی کنه ؟ موقعی که صدا شدید هست ؟
شما پاور سیستمتون چی هست ؟
کابل دیتا رو هم تعویض کنید و دوباره امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید.
با سپاس از شما . اون اروز های توی برنامه مال چه چیزی هستند ؟ حقیقتش مشکل یه کم عجیبه . مثلا من درایو c را دیفرگ میکنم در حین دیفرگ مثلا هر 5 ثانیه صدایی مانند صدای کلیک موس میده ( این صدا در حین روشن و خاموش شدن هم هست انگار هارد در حین کار روشن خاموش میشه ) . حالا مثلا اگه درایائ d را دیفرگ کنم صدا نمیده یا مثلا گاهی در حین کار این صدا را میده . وقتی این صدا را میده سیستم یک ثانیه هنگ میکنه و بعد درست میشه . پاور هم ویرا هست 500 وات.
ممنون

mehrdad_ab
08-02-12, 13:06
با سپاس از شما . اون اروز های توی برنامه مال چه چیزی هستند ؟ حقیقتش مشکل یه کم عجیبه . مثلا من درایو c را دیفرگ میکنم در حین دیفرگ مثلا هر 5 ثانیه صدایی مانند صدای کلیک موس میده ( این صدا در حین روشن و خاموش شدن هم هست انگار هارد در حین کار روشن خاموش میشه ) . حالا مثلا اگه درایائ d را دیفرگ کنم صدا نمیده یا مثلا گاهی در حین کار این صدا را میده . وقتی این صدا را میده سیستم یک ثانیه هنگ میکنه و بعد درست میشه . پاور هم ویرا هست 500 وات.
ممنون
من هم از پاورهای ویرا استفاده می کنم ، اما عمر مفید یکساله دارن و پاورهای 500 واتی که من بینشون دیدم خروجی 4 سیم برق ساتا دارن ( باید 5 رشته ای باشن) که یک عامل در کاهش عمر هارد هستش .
پیشنهادم تعویض پاور-کابل دیتا و فرمت سطح پایین ( love level format ) هستش . اگر مقدور نبود ، بعد از تعویض قطعات تک تک درایو هارو فرمت کنید ( نه Quick format )

behrouz8
08-02-12, 13:11
من هم از پاورهای ویرا استفاده می کنم ، اما عمر مفید یکساله دارن و پاورهای 500 واتی که من بینشون دیدم خروجی 4 سیم برق ساتا دارن ( باید 5 رشته ای باشن) که یک عامل در کاهش عمر هارد هستش .
پیشنهادم تعویض پاور-کابل دیتا و فرمت سطح پایین ( love level format ) هستش . اگر مقدور نبود ، بعد از تعویض قطعات تک تک درایو هارو فرمت کنید ( نه Quick format )
با سپاس از شما . امروز یه پاور گیرین تهیه میکنم و هارد را هم از نو پارتیشن بندی میکنم.
ممنون

Hossein_pc
08-02-12, 19:01
احتمال دار بعضی از سکتورهای هاردت مشکل پیدا کرده باشه
اگر حداقل 2 سال از عمر هاردت گذشته و این صدا به صورت دائمی هست یعنی عمر هاردت داره تموم میشه و باید از اطلاعاتت بک آپ بگیری