PDA

مشاهده نسخه کامل : [ بحث و تبادل نظر ] بررسی تخصصی مادربرد ASUS Maximus IV EXTREME-Z

Mahdi_Moosavi
06-02-12, 22:39
سلام .

خوشحال می شیم دوستانی که رویو بررسی تخصصی مادربردASUS Maximus IV EXTREME-Z (Only the registered members can see the link) را در وب سایت شهرسخت افزار مطالعه کردند، نظرات، مشکلات و هر گونه بحث مرتبط با این رویو (Only the registered members can see the link)را در این تاپیک مطرح کنند.

با تشکر .

msilver
07-02-12, 19:08
عالی بود ... :great:
انصافاً که بررسی های تخصصی سخت افزار مختص همین سایته و بس
منتظر بررسی های دیگه تو این زمینه هستم ...
:give_rose:

Jagvar
10-02-12, 15:55
سيد جان عالي بود ، والا از عالي هم بهتر بود ولي خوب نياز به تعريف نيست.مهندس جان خير سرم يه چند واحد درس هاي رشته برق رو پاس کرده بودم که مي فهميدم چي ميشه و گر نه که وعضم تعريفي نبود :دي تخصصي بود در حد المپيک عاشقتم

Mahdi8063
05-04-12, 21:31
واقعا از خواندن این رویو لذت بردم مخصوصا تشریح قسمتهای کلی بورد ...

رویو خواننده رو جذب خودش میکنه ..

ولی تو بحث اورکلاکینگ مشخصه که تو سری سندی بریج تعیین کننده خود سی پی یو هست و بورد در اون حد تاثیری تو اور نخواهد داشت ، خودتون هم میدونید که وقتی این سی پی یو با کولینگ خودتون به بالاتر از ضریب 53 نرسیده حتی با نیتروژن و یا بورد دیگه ای نمیشه به فرکانس و ضریب بالاتر دست پیدا کرد ... که به نظر من این مورد باید توی رویو ذکر میشد ...

در کل چون رویو زیبایی بود لازم دونستم این مورد رو هم بگم که کاملش کنین و همه از خوندنش لذت ببرن :give_rose: