PDA

مشاهده نسخه کامل : مشكل اتصال كارت شبكه D-LINK DFE-530TX به مادربورد

vider
05-02-12, 15:00
سلام
دوستان ببخشيد من يه سوال مبتديانه داشتم :
من يه كارت شبكه دي لينك مدل DFE-530TX خريدم و روي مادربورد هم نصب كردم . اين كارت يه سيمي داره كه دو سرش فيشه كه يه سرش به كارت شبكه ميخوره و يه سرش هم ظاهرا بايد به مادربورد بخوره ولي هر چي ميگردم جايي روي مادربوردم نيست كه اين سوكت رو بهش بزنم تا كارت شبكه رو بشناسه و بتونم ازش استفاده كنم . بدون اين كابلم امتحان كردم اصلا قطعه سخت افزاري جديدي رو سيستم نميشناسه انگار نه انگار چيزي بهش وصل كرديم. ميشه بهم بگيد اين سيم رو من به كجا و چه جوري بايد بزنم تا اين كارت شبكه روسيستم بشناسه ؟
ممنون

6346

mehrdad_ab
05-02-12, 15:11
سلام
دوستان ببخشيد من يه سوال مبتديانه داشتم :
من يه كارت شبكه دي لينك مدل DFE-530TX خريدم و روي مادربورد هم نصب كردم . اين كارت يه سيمي داره كه دو سرش فيشه كه يه سرش به كارت شبكه ميخوره و يه سرش هم ظاهرا بايد به مادربورد بخوره ولي هر چي ميگردم جايي روي مادربوردم نيست كه اين سوكت رو بهش بزنم تا كارت شبكه رو بشناسه و بتونم ازش استفاده كنم . بدون اين كابلم امتحان كردم اصلا قطعه سخت افزاري جديدي رو سيستم نميشناسه انگار نه انگار چيزي بهش وصل كرديم. ميشه بهم بگيد اين سيم رو من به كجا و چه جوري بايد بزنم تا اين كارت شبكه روسيستم بشناسه ؟
ممنون

6346
سلام ؛
من هم برای اتصال مودم ADSL مجبور به خرید کارت شبکه مجزا شدم ، اما این کارت هیچ کابلی نداره و فقط کافیه روی اسلات pci نصب بشه .
Only the registered members can see the link
اگر با قطعه ی دیگه ای اشتباه ننداخته باشم ، زمانی که ویندوز Xp استفاده می کردم طبق چیزی که توی cd راه انداز اشاره شده بود ، خواسته بود که اول درایور نصب بشه و بعد کارت رو نصب کنیم . روی ویندوز سون هم به صورت اتومات شناسائی میشه .

vider
05-02-12, 15:22
سلام ؛
من هم برای اتصال مودم ADSL مجبور به خرید کارت شبکه مجزا شدم ، اما این کارت هیچ کابلی نداره و فقط کافیه روی اسلات pci نصب بشه .
Only the registered members can see the link
اگر با قطعه ی دیگه ای اشتباه ننداخته باشم ، زمانی که ویندوز Xp استفاده می کردم طبق چیزی که توی cd راه انداز اشاره شده بود ، خواسته بود که اول درایور نصب بشه و بعد کارت رو نصب کنیم . روی ویندوز سون هم به صورت اتومات شناسائی میشه .

سلام . خيلي ممنونم دوست عزيزم . والا من اين كارت رو ديشب خريدم . سيم كه داره و توي عكس هم جايي رو كه يه سر فيش سيم رو به كارت شبكه وصل ميكنيم مشخص كردم : ( مدل 520 اين كارت سيم نداره، اينجارو ببينيد هر دو مدل هست Only the registered members can see the link )

6347

آخه مگه ميشه اول درايور نصب بشه بعد خود كارت !!!! وقتي قطعه سخت افزاري شناخته نشده درايور براي شناسايي چه چيزي ريخته بشه ؟

vider
05-02-12, 16:12
ممنون دوست عزيزم . با توجه به گفته شما مشكل حل شد ولي خيلي عجيب بود . با تشكر فراوان