PDA

مشاهده نسخه کامل : پایین امدن باس رم توسط تست سخت افزاری

alirezaparnd
04-02-12, 10:42
سلام خسته نباشید من سوال که دارم در رابطه رم کامپیوتر است من چند وقت پیش به خاطر اخطار بلواسکرین رم تست کردم دوستان در این انجمن واقای همکار انجمن سخت افزار از برنامه به عنوانMemtest86 استفادهکردم به عنوان تست که بصورت بوتبل بود بعد ازتست رم وکارش تمام شد ویندوز امد بالا سرعت رم کاهش خیلی شدید پیداکرد وبعدا متوجه شدم باس رم از1066 به 800سقوط کرده علت چیست وچکار کنم همکار انجمن سخت افزار

mehrdad_ab
04-02-12, 11:58
سلام خسته نباشید من سوال که دارم در رابطه رم کامپیوتر است من چند وقت پیش به خاطر اخطار بلواسکرین رم تست کردم دوستان در این انجمن واقای همکار انجمن سخت افزار از برنامه به عنوانMemtest86 استفادهکردم به عنوان تست که بصورت بوتبل بود بعد ازتست رم وکارش تمام شد ویندوز امد بالا سرعت رم کاهش خیلی شدید پیداکرد وبعدا متوجه شدم باس رم از1066 به 800سقوط کرده علت چیست وچکار کنم همکار انجمن سخت افزار
سلام
تست سلامت رم ، نمی تونه باس اون رو پایین بیاره !( نمی تونه آسیبی به رم برسونه )
داخل ستاپ بشین ، تنظیمات رو دیفالت و سیستم رو ریستارت کنید
بررسی بفرمائین اگر به طور دیفالت روی 1066 نرفته باشه ، برنامه cpu-z رو اجرا و باس و تایمینگ ها رو طبق اون از داخل ستاپ تنظیم کنید.
موفق باشین .

Over_Cracker
04-02-12, 17:13
بهتره باس رو 800 باقی بمونه (به دلیل پایداری بیشتر سیستم)،1066 یا 800 تفاوتی در بازدهی سیستم ندارند. از طرفی ،زمانی که باس رو 800 باشه،تایمینگ های پایینتری اعمال میشه و این موضوع نیز دلیل دیگه ای هستش که تفاوت پرفرمنس رو بین باس 800 و 1066 خنثی میکنه. مگر اینکه بتونید با تایمینگ های استاندارد باس 800 ،فرکانس 1066 رو پایدار کنید. که در این صورت نیز بازهی کل سیستم حداکثر 2 درصد افزایش پیدا میکنه! پس واسه یوزر عادی این نوع اورکلاک ارزش نداره!

alirezaparnd
05-02-12, 13:51
سلام این کد مریوط به چیست Additional information about the problem: BCCode: 1000007e

alirezaparnd
07-02-12, 21:41
همکار انجمن سخت افزار چرا جواب ما را نمیدهید ناراحتی ازدستما

Hossein_pc
08-02-12, 19:12
رم رو روی یه سیستم دیگه چک کن ببین مشکل از رم هست یا مادربرد