PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل شناخته نشدن هارد اکسترنال westerndigital 1T

lovingyas
30-01-12, 21:53
سلام.خواهشا کمک کنید خیلی خیلی ضروریه
دوستان من یه هارد اکسترنال وسترن دیجیتال 1T دارم
الان دوروزه هی کامپیتور میشناسه هی میپره
2 روز پیش برق رفت و کامپیوترم با ویندوز سون دیگه اونو نشناخت..3-4 مدل ویندوز عوض کردم باز هم مشکلم حل نشد...بردم پیش یکی از دوستان تا وصل کرد به لپ تابش شناخت و مشکل حل شد... باز امروز وقتی کامپیوتر رو روشن کردم از صبح دیگه نمیشناسه
تو کامپیوتر های دیگه هم همین مشکل و دارم
این دوتا ارور رو میده...هر کی میتونه خواهشا کمک کنه

6320
6321

کل اطلاعاتم داخل این هستش...خواهش میکنم کمک کنید
از چی میتونه باشه؟؟با چه برنامه ای مشکل حل میشه؟؟

mehrdad_ab
31-01-12, 10:20
سلام.خواهشا کمک کنید خیلی خیلی ضروریه
دوستان من یه هارد اکسترنال وسترن دیجیتال 1T دارم
الان دوروزه هی کامپیتور میشناسه هی میپره
2 روز پیش برق رفت و کامپیوترم با ویندوز سون دیگه اونو نشناخت..3-4 مدل ویندوز عوض کردم باز هم مشکلم حل نشد...بردم پیش یکی از دوستان تا وصل کرد به لپ تابش شناخت و مشکل حل شد... باز امروز وقتی کامپیوتر رو روشن کردم از صبح دیگه نمیشناسه
تو کامپیوتر های دیگه هم همین مشکل و دارم
این دوتا ارور رو میده...هر کی میتونه خواهشا کمک کنه

6320
6321

کل اطلاعاتم داخل این هستش...خواهش میکنم کمک کنید
از چی میتونه باشه؟؟با چه برنامه ای مشکل حل میشه؟؟

سلام
صورت مسئله یه کم گنگه ! یعنی روی لپ تاپ دوستتون مشکلی نداره و روی تمامی PC هایی که امتحان کردین مشکل داره ! ویندوز لپ تاپ دوستتون چی بوده ؟ ولی به هر صورت شما میفرمائین که با چندین ویندوز مختلف امتحان کردین ! اگر مشکل کابل نداشته باشین و با تمامی پورتهای usb پشت کیس هم مشکل حل نشده باشه و همونطور که گفتین بر اثر نوسان (قطع)برق مشکل ایجاد شده باشه ، به نظرم با آپدیت فریمور شاید مشکل حل بشه . ( متاسفانه طریقه آپدیت اون رو نمی دونم )

EhsanHF
31-01-12, 16:26
در مورد WD من زیاد اطلاعی ندارم ، ولی Seagate یک سری برنامه ها روی سایتش داره واسه همین مشکلات .
اولین پیشنهادم اینه که یه سری به قسمت ساپورت سایت WD بزنین . اونجا حتما افرادی هستن که مشکل شما رو داشتن و تونستن حل کنن. ضمنا برنامه های Repair و Recovery رو از توی سایتشون بگیرید .
دومین پیشنهادم اینه که وقتی هارد رو به سیستم وصل میکنین ، وارد Device Manager بشین ، گزینه Disk managment رو انتخاب کنین و ببینین هارد رو تحت چه عنوان یا کلا با چه حالتی شناخته .
اگه بتونین یک عکس از اون پنجره بذارین عالی میشه .

lovingyas
31-01-12, 18:48
ممنون از پاسخ هاتون
روی لپ تاپ دوستم امتحان کردم درست شد باز فرداش که این مشکل پیش اومد یعنی کامپیوترم دیگه نشناختش باز هم بردم وصل کردم به همون لپ تاپ اما دیگه نشناختش.تو Device Manager میاد ولی روش علامت زرد زده..(به عنوان ناشناس) حتی به کامپیوترم که وصل میشه صدای وصل شدن میاد اما اون ارور هایی که تو عکس ها گذاشتم رو میدن و بعدش دیگه تو my computer درایوی باز نمیشه....کامپیوتر باید بشناسش که من بتونم فریمور یا برنامه ای چیزی روش اجرا کنم...تا کامپیوتر نشناسه که این برنامه آپدیت فریمور روش اجرا نمیشه میگه وصلش کنید.....اگه دوستان میتونن خواهشا کمک کنید
بردم بیرون گفتن 150 میگیرن واسه باز گردوندن اطلاعات....:1. (27):
خواهشا کمک کنید خیلی ضروریه

EhsanHF
01-02-12, 09:53
عزیز ، شما یه بار از توی همون Disk Managment روی اون پارتیشن راست کلیک کنین و Change Drive Letter رو امتحان کنین .

nima_hl
01-02-12, 10:24
ممنون از پاسخ هاتون
روی لپ تاپ دوستم امتحان کردم درست شد باز فرداش که این مشکل پیش اومد یعنی کامپیوترم دیگه نشناختش باز هم بردم وصل کردم به همون لپ تاپ اما دیگه نشناختش.تو Device Manager میاد ولی روش علامت زرد زده..(به عنوان ناشناس) حتی به کامپیوترم که وصل میشه صدای وصل شدن میاد اما اون ارور هایی که تو عکس ها گذاشتم رو میدن و بعدش دیگه تو my computer درایوی باز نمیشه....کامپیوتر باید بشناسش که من بتونم فریمور یا برنامه ای چیزی روش اجرا کنم...تا کامپیوتر نشناسه که این برنامه آپدیت فریمور روش اجرا نمیشه میگه وصلش کنید.....اگه دوستان میتونن خواهشا کمک کنید
بردم بیرون گفتن 150 میگیرن واسه باز گردوندن اطلاعات....:1. (27):
خواهشا کمک کنید خیلی ضروریه

سلام

درون جعبه هاردهای اکسترنال یک عدد هارد 2.5 اینچی با سوکتهای مشابه هاردهای اینترنال وجود دارد

احتمالا شما بدون لطمه زدن به برچسبهای گارانتی میتونید جعبه را باز کنید

هارد را توسط سوکت sata و کابل داخلی به کامپیوتر متصل نمائید و اطلاعاتتون را بکاپ بگیرد و بعد هارد را به گارانتی ارسال نمائید

lovingyas
01-02-12, 16:00
از همه دوستان ممنون
مشکلم حل شد ولی 80 تومان هزینه کردم (دوستانی که همین مشکل منو دارن اگه میتونن برن به آدرس زیر مشکلشون حتما حل میشه)

تهران-ضلع غربی چهار راه ولی عصر-خیابان برادران مظفر شمالی (در پشتی بازار رضا) پلاک 79 ساختما 17 طبقه سوم واحد 13 آقای نور محمدی تلفن:66975594

اول ایشون گفتن که هزینش 100 تومان میشه ولی با چک و چونه کرد 80 تومان
فایل ها به همون شکل قبلی برگشت بدون اینکه یه فایل کم بشه
الان هم هارد داره راحت کار میکنه بدون مشکل
و خوبیش هم این بود که هارد اصلا از گارانتی خارج نشد یعنی میتونم دوباره ببرم گارانتی
از همگی ممنون

javadshahvand
02-02-12, 13:18
احتمالاً هارد شما بیش از اندازه پر شده بوده که فقط با ریکاوری کردن ردیف شده درسته؟

meab19
12-02-12, 21:53
سلام دوستان لطفا یکی هم به من کمک کنه
من هم یه هارد دیسک wd elements دارم وقتی که انتی ویروس داشت اون رو سرچ میکرد از یو اس بی خارجش کردم و از او به بعد که وصلش میکنم چراغ هارد شروع به چشمک زدن میکنه ولی درایوری نمیاره؟؟؟؟
500گیگه که حدود 400گیگ اون پر بوده

Hossein_pc
13-02-12, 14:48
سلام دوستان لطفا یکی هم به من کمک کنه
من هم یه هارد دیسک wd elements دارم وقتی که انتی ویروس داشت اون رو سرچ میکرد از یو اس بی خارجش کردم و از او به بعد که وصلش میکنم چراغ هارد شروع به چشمک زدن میکنه ولی درایوری نمیاره؟؟؟؟
500گیگه که حدود 400گیگ اون پر بوده

اگه برای usb همچین کاری می کردی آیسیش می سوخت ولی توی هارد یه خورده فرق می کنه ممکنه از بردش هم باشه ولی بیشتر احتمال میدم فرم ویرش باشه

kamran4x
09-08-12, 21:29
از دوستان كه اطلاعاتي دارند خواهش دارم كمكم كند مشكلم اينه كه هارد اكسترنال 500گيكي دارم كه امروز وقتي ازطريق يواس بي به كامپيوتر وصلش كردم بازش نكرد ولي بصورت يك درايو ميشناستش ولي بازش نميكنه وقادر نيستم محتويات انرا مشاهده كنم ودر منوي پروپرتيس فايل سيستم را rar ميشناسه درحالي سيستم كامپوترم ntfs است كمكم كنيد چطور من ميتونم بازش كنم

kamran4x
10-08-12, 23:32
دوستان من مشكل باز نشدن هاردم را راهش را با سرچ تو سايتها پيدا كردم وانم استفاده از برنامه ريكاوري EASEUS Data Recovery Wizard Professional است كه بااين برنامه كارم حل شد متشكرم

navi8d
09-01-14, 10:50
سلام به دوستان
من هارد اکسترنال رو نمی تونم روی ویندوز سرور 2003 اجرا کنم
کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟؟