PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی

SOHR@B
24-05-07, 22:08
دوستان میشه لطف كنید بهم یاد بدین چی جوری میتوننم فیلمی كه تو مانیتور ژخش میشرو توی تلویزیون ببینم
كار هایی هم كردم
پشت گرافیگ یه جای سوكت بود كه 8 تا سوراخ داشت با كلی درد سر اون ژیدا كردم و خریدم و بعد وصل كردم ولی هر كاری كردم نتونست رو تلویزیون بیارم یكی از دوستام گفت باید تلویزیون رو بهش بشنا سونی ولی من نتونستم
گرافیك 6600 پی سی ای اكسپرس مین ایكس اف ایكس
و مادر برد هم گیگا
سی پی یو ای ام دی 64
میشه راهنماییم كنید تا بتونیم تو تلویزونم ببینیم
ممنون سهراب:1. (22):

SOHR@B
25-05-07, 12:31
لطفا كمكم كنید

Emperatour
25-05-07, 12:44
وایسا بچه های سخت افزار میان کمکت میکنن

SOHR@B
25-05-07, 23:23
اهای دوستان سخت افزار كمكم كنید دارم غرق میشم

Emperatour
26-05-07, 00:14
سخت افزاریها ابرومونو نبرید. بیایید کمک

WORYA_SH
26-05-07, 09:01
دوست عزیز در صورتی که کارت شما tv out داشته باشه و کابلی که تهیه کردین درست باشه که در این مورد یه سری به دفترچه راهنمای کارت بزنید ببینید درست تهیه کردین یا نه فقط باید درایور را درست نصب کرده باشید دیگه هیچ تنظیمات خاصی برای این کار نیست .

موفق باشید.

Shahryar
26-05-07, 09:59
شرمنده عزیزم که دیر شد ...

گرافیک شما فکر کنم TV Out داشته باشه . در صورتی که داشته باشه می توانید . فقط در قسمت تنظیمات کارت گرافیکتون ( در قسمت کارت گرافیک که مربوط به درایور هست ) اونجا روی Tools برید و در پایین صفحه گزینه ی Force TV Detection را تیک بزنید ...

قربانت شهریار

M A H R A D
26-05-07, 14:24
با شهریار موافقم ...

WORYA_SH
26-05-07, 17:39
شرمنده عزیزم که دیر شد ...

گرافیک شما فکر کنم TV Out داشته باشه . در صورتی که داشته باشه می توانید . فقط در قسمت تنظیمات کارت گرافیکتون ( در قسمت کارت گرافیک که مربوط به درایور هست ) اونجا روی Tools برید و در پایین صفحه گزینه ی Force TV Detection را تیک بزنید ...

قربانت شهریار

شهریار جان اگه موقعی که به tv وصل هستش اقدام به نصب مجدد درایور بکنه و یا استفاده از درایور جدید فعال کردن این گزینه را هم نمی خواد

SOHR@B
26-05-07, 20:26
اقایون ممنون از همه میرم امتحان میكنم
ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممتشكرم

Shahryar
27-05-07, 13:11
شهریار جان اگه موقعی که به tv وصل هستش اقدام به نصب مجدد درایور بکنه و یا استفاده از درایور جدید فعال کردن این گزینه را هم نمی خواد

تا حالا این کار را نکردم اما معمولا با این گزینه راحت تر هست ...

بالاخره شما هر دو صورت را اگه نشد امتحان کن...(Cao-Cao )

قربانت شهریار:1. (23):