PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در لپ تاپ HP PAVILION G6-1236

babak1000
17-01-12, 12:14
سلام من یک لپ تاپ HP PAVILION G6-1236 در تاریخ 8 دی ماه 1390 خریدم که تا الان (26 دی ماه) مشکلی نداشت دیشب وقتی روشنشش کردم گفت ویندوز باید repair بشه وقتی ok کردم یک صفحه مشکی اومد ودیگه هیچ کاری نکرد، مجددا" ریست کردم ویندوز بالا اومد ولی دوباره ریست شد، وقتی خواستم از طریق DVD ویندوز رو عوض کنم تو قسمت setup هنگ می کنه و هیچ کاری نمیکنه ،کسی می دونه مشکلش چیه؟البته من اینترنت adsl دارم و وقتی خواستم سیستم رو خاموش کنم پیام آپدیت ویندوز اومد و ویندوز آپدیت و سپس خاموش شد و بعد از اینکه روشن کردم این مشکلات بوجود اومد،آنتی ویروسی که روش نصب کرده بودم هم ESET Smart Security 5.0.95.0 Final است . ویندوزی هم که روش نصب کرده بودم ویندوز SEVEN 64 BIT بود.

h.sadat
17-01-12, 14:19
سلام دوست عزيز
اگردستگاهت ضربه اي نخورده وياتنش يا شكي بهش وارد نشده به احتمال قوي مشكل نرم افزاري است وبا ريكاوري HP كه روي هارد دستكاه موجود است، برطرف ميشود
اگرلازم بود پيغام بگذاريد:Love-PCN~!:

babak1000
17-01-12, 16:16
سلام دوست عزيز
اگردستگاهت ضربه اي نخورده وياتنش يا شكي بهش وارد نشده به احتمال قوي مشكل نرم افزاري است وبا ريكاوري HP كه روي هارد دستكاه موجود است، برطرف ميشود
اگرلازم بود پيغام بگذاريد:Love-PCN~!:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
دقیقا" بعد از این مرحله هنگ می کنه و ویندوز نصب نمیشه

Over_Cracker
18-01-12, 18:21
سلام من یک لپ تاپ HP PAVILION G6-1236 در تاریخ 8 دی ماه 1390 خریدم که تا الان (26 دی ماه) مشکلی نداشت دیشب وقتی روشنشش کردم گفت ویندوز باید repair بشه وقتی ok کردم یک صفحه مشکی اومد ودیگه هیچ کاری نکرد، مجددا" ریست کردم ویندوز بالا اومد ولی دوباره ریست شد، وقتی خواستم از طریق DVD ویندوز رو عوض کنم تو قسمت setup هنگ می کنه و هیچ کاری نمیکنه ،کسی می دونه مشکلش چیه؟البته من اینترنت adsl دارم و وقتی خواستم سیستم رو خاموش کنم پیام آپدیت ویندوز اومد و ویندوز آپدیت و سپس خاموش شد و بعد از اینکه روشن کردم این مشکلات بوجود اومد،آنتی ویروسی که روش نصب کرده بودم هم ESET Smart Security 5.0.95.0 Final است . ویندوزی هم که روش نصب کرده بودم ویندوز SEVEN 64 BIT بود.

سلام دوست عزیز.

دقیقا قبل از اینکه این اتفاق بیفته چه تغییراتی در ویندوز انجام دادید ؟ نصب نرم افزار خاصی یا انجام تنظیمات سیستمی؟

آیا دستگاه شما دیسک ریکاوری داره یا اینکه ویندوز رو خودتون نصب کردید؟ اگر خودتون نصب کردید،پیشنهاد میکنم از یک نسخه ی دیگه یا ورژن Home Basic استفاده کنید.

به عنوان یک تجربه ؛ یه زمانی مشکل شما در لپتاپم واسم پیش اومد و هر بار که سیستم بالا می اومد با خطای بلو اسکرین مواجه میشدم،Repair ویندوز 7 هم کار ساز نبود و با وجود restore کردن بازهم در بالا اومدن سیستم بلو اسکرین میداد که دیگه قصد داشتم از دیسک ریکاوری استفاده کنم...اما خوب فکر کردم و متوجه شدم هفته قبلش گزینه PCI LOCKرو در قسمت Msconfig فعال کرده بودم! از طریق Safe Mode بالا اومدم و خوشبختانه Blue Screen وجود نیومد و تونستم وارد Ms Config و PCI Lock رو مجدد غیر فعال کنم.پس از ریست،سیستم مثل قبل و پایداری کامل به کارش ادامه داد. واسم عجیب بود که چرا همون موقع که PCI Lock رو فعال کردم و چندین بار لپتاپ رو روشن خاموش/ریست کرده بودم، این مشکل به وجود نیومد و هفته بعد این اتفاق افتاد!!! اما یک تجربه ی خوب بود که ریشه مشکلات رو در گذشته پیدا کنیم!