PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل نمایش بلو اسکرن در ویندوز 7 به هنگام اتصال به TV

djmerikhi
16-01-12, 06:53
دوستان یه مشکلی برای بنده بوجود امده و اونم اینکه لپ تاپ بنده که MSI--Fx62dx هست وقتی کابل HDMI اون رو به تی وی وصل می کنم بعد از 3 ثانیه سریع بلو اسکرین نمایش می دهد و کلا توی همون حالت می مونه تا بوسیله نگه داشتن دکمه پاور اونرو خاموش کنم ناگفته نمونه در اون حالت فن دستگاه هم کلا سرعتش زیاد میشه و به نوعی توی حالت توربو قرار می گیره مشکل را توس سایت های خارجی مطرح کردم و 90 درصد مواقع نظرشون به آپدیت درایور کارت گرافیک اینل 3000 و انودیا 540 موجود روی دستگاه بود که دیشب به زحمت آخرین ویرایش هر دو را گرفتم و نصب کردم و لی هیچ مشگلی حل نشد ... ( راستی ویندوزم 7 مدل 64 بیتی هست ...سری نهایی و اورژینال)
ممنون میشم دوستان اگر نظر خاصی دارن اعلام کنن..

djmerikhi
19-01-12, 07:29
یعنی واقعا هیچکس این مدل لپ تاپ یا کلا این نوع ایراد رو ندیده؟؟؟

Moein
19-01-12, 10:15
دوست عزیز اینجور ایراد ها ایراد های غیر عادی هستند و باید سیستم تست بشه به طور مثال ویندوز عوض بشه و بدون نصب هیچ نرم افزاری تنها درایور سیستم این موضوع رو تست کرد امکان هست یک نرم افزار ایجاد بد افزاری کنه یا در دیگر مواقع امکان این موضوع هست که پورت دارای اتصال کوتاه باشه و برای جلوگیری از این موضوع این اتفاق روی میده؟

حال می بایستی اول ویندوز رو عوض کنید و با استفاده از درایور گرافیک تست کنید اگر مشکل همچنان پا بر جا بود به سراغ تعویض کابل HDMI و بعد از اون به سراغ پورت HDMI برید ایا لب تاپ شما گارانتی داره؟

باز هم منتظر هستم تا در صورت توان به شما کمک کنم

خ . م : به دلیل اشتباه خوردن اسم تایپک اون رو ویرایش می کنم

موفق باشید

Pami
22-01-12, 14:50
شما در اولین فرصت بایوس رو آپدیت کنید از سایت سازنده هم پک آپدیت رو بگیرید

djmerikhi
25-01-12, 07:16
دوست عزیز مطابق نظر سایت سازنده هنوز اپدیتی برای این مدل نیست تنها اپدیت مربوط به این مدل یعنی 620DX که در سایت موجود هست مربوط به گرافیک 555 هست که هنوز وارد ایران نشده دستکاه بنده از 540 استفاده می کنه منظورم گرافیک هست.

djmerikhi
29-01-12, 07:21
خوب خدا رو شکر دیروز ایراد بلو اسکرین یعنی کدهایی که در صفحه نمایش داده میشد رو برای سایت ماکروسافت زدم و انها در عرض کمتر از 10 دقیقه پاسخ دادن با توجه به نظر کارشناس مایکروسافت مربوط به نصب به غیر کامل اخرین اپدیت کارت گرافیکی آن بورد اینتل بود که روی همون نصب قبلی دوباره ورژن اخر رو نصب کردم و مشگل برطرف گردید ...
خدا رو شکر نیازی به بردن به گارانتی هم نشد از همه دوستان هم که همفکری کردن و کمک متشکرم...