PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید پرینتر رنگی لیزری

Moh3ND
14-01-12, 23:52
سلام
یه پرینتر رنگی لیزری میخواستم که 4 کاره باشه
برای مصرف خانگی میخوام (یکم بیشتر، چون طراح هستم میخوام کارامو پرینت بگیرم)
کیفیت چاپش خوب باشه و کارایی داشته باشه و برای مصرف خونگی خوب باشه قیمتش و برندش مهم نیست!

nima_hl
15-01-12, 00:46
سلام
یه پرینتر رنگی لیزری میخواستم که 4 کاره باشه
برای مصرف خانگی میخوام (یکم بیشتر، چون طراح هستم میخوام کارامو پرینت بگیرم)
کیفیت چاپش خوب باشه و کارایی داشته باشه و برای مصرف خونگی خوب باشه قیمتش و برندش مهم نیست!

سلام

1- معمولا اسکنرهای پرینترهای چند کاره کیفیت اسکنرهای جدا را ندارند

2- هزینه شارژ پرینتر لیزر رنگی خیلی بالاست ( بین 100 تا 150 هزار تومان ) و در مقابل این هزینه بین 800 تا 1500 برگ پرینت میکنه

اگر این موارد براتون مهم نیست چند مدت پیش برای یکی از آشناها یدونه hp گرفتم که هزینه شارژش باعث شد به کنار دفتر بیافته ( مدلش خاطرم نیست )

خواستید بفرمائید تا باهاشون تماس بگیرم مدل دقیق را بگیرم یه کلاهی سر هم بگذارید ( البته اون دستگاه 3 کاره بود و فکس نبود )

Moh3ND
15-01-12, 10:56
سلام

1- معمولا اسکنرهای پرینترهای چند کاره کیفیت اسکنرهای جدا را ندارند

2- هزینه شارژ پرینتر لیزر رنگی خیلی بالاست ( بین 100 تا 150 هزار تومان ) و در مقابل این هزینه بین 800 تا 1500 برگ پرینت میکنه

اگر این موارد براتون مهم نیست چند مدت پیش برای یکی از آشناها یدونه hp گرفتم که هزینه شارژش باعث شد به کنار دفتر بیافته ( مدلش خاطرم نیست )

خواستید بفرمائید تا باهاشون تماس بگیرم مدل دقیق را بگیرم یه کلاهی سر هم بگذارید ( البته اون دستگاه 3 کاره بود و فکس نبود )

خیلی ممنون
من فکر کردم شارژ لیزری ارزون تره
خب پس جوهر افشان یه مدل خوب و با کیفیت بهم معرفی کنید اگه امکانش هست!
نظرتون چیه که یک پرینتر رنگی جوهر افشان بگیرم فقط برای پرینت کارای رنگیم و یک پرینتر سیاه و سفید 4کاره لیزری برای کارای دیگه؟
اگه میشه مدل هاشم بهم پیشنهاد بدین
مرسی

Moh3ND
16-01-12, 00:38
میانگین هفته ای 10برگ پرینت رنگی و هفته ای هم 100برگ پرینت سیاسفید فک می کنم استفاده کنم
تا 600 یا دیگه اگه خیلی عالی بود 700 تومن هم میدم بابتش Only the registered members can see the link
بیشتر چون کارم طراحی گرافیکه می خوام طراحی هامو پرینت کنم خودم ببینم که تو چاپ چطور میشه! یا به مشتری نشون بدم!
ممنون میشم مدل های خوب رو پیشنهاد بدین! چون توی این هفته و هفته آینده می خوام بخرم تا قیمتش از این بالاتر نرفته!

راستی نمایشگاه کامپیوتر مشهد فرصت مناسبی برای خرید یا بعد نمایشگاه بگیرم؟