PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید رم و هارد

Moh3ND
14-01-12, 23:49
سلام
من الان یه سیستم دارم با این مشخصات:
MB : ASUS P8P67 B3
CPU: Core i7 2600K
RAM : Corsair 2x2GB 1600
VGA : EVGA GTS 450
HDD: Western Digital Caviar Black 64MB Buffer

حالا می خوام یک رم 8 گیگ یا 2 تا رم 4 گیگ دیگه بخرم ! چی بهم پیشنهاد می کنید؟

همچنین می خوام یک هارد یک ترا دیگه بگیرم ! چی باید بگیرم که بتونم کنار این هاردی که الان دارم بهترین استفاده رو بکنم؟

Over_Cracker
15-01-12, 00:30
سلام دوست عزیز.

پیشنهادم اینه که کلا از دوتا رم 4 گیگ به صورت Dual استفاده کنید.در این صورت باید رم های کنونی سیستمتون رو کنار بزارید؛اگر هم بخواهید رم دیگه ای کنار رم های کنونی بزارید،پیشنهاد میکنم از دو تا رم دو گیگ مشابه استفاده کنید که جمعا در 4 اسلات به صورت Dual ست بشن.

ابتدا بین دو راهکاری که گفتم،تصمیم بگیرید و همچنین بودجتون رو مشخص کنید تا بشه یک مدل خاص رو پیشنهاد داد.

واسه هارد نیز پیشنهادم اینه که یک هارد مشابه هارد سیستم خودتون خریداری کنید و به صورت Raid 0 نصب کنید که علاوه بر افزایش حجم،از افزایش چشمگیر سرعت نرخ انتقال بهره ببرید.

Moh3ND
15-01-12, 11:00
سلام دوست عزیز.

پیشنهادم اینه که کلا از دوتا رم 4 گیگ به صورت Dual استفاده کنید.در این صورت باید رم های کنونی سیستمتون رو کنار بزارید؛اگر هم بخواهید رم دیگه ای کنار رم های کنونی بزارید،پیشنهاد میکنم از دو تا رم دو گیگ مشابه استفاده کنید که جمعا در 4 اسلات به صورت Dual ست بشن.

ابتدا بین دو راهکاری که گفتم،تصمیم بگیرید و همچنین بودجتون رو مشخص کنید تا بشه یک مدل خاص رو پیشنهاد داد.

واسه هارد نیز پیشنهادم اینه که یک هارد مشابه هارد سیستم خودتون خریداری کنید و به صورت Raid 0 نصب کنید که علاوه بر افزایش حجم،از افزایش چشمگیر سرعت نرخ انتقال بهره ببرید.

ممنون
دوتا رم 4 گیگ بگیرم بهتره فکر کنم! چونکه اونطری 4 تا اسلات پر میشه و دیگه نمیتونم ارتقاء بدم!
چه مدل هایی پیشنهاد میکنید؟

برای هارد اگه مثل این نخرم مشکلی پیش میاد ؟
آخه قیمت این هارد با 2 تا هارد یک ترا برابری میکنه!
اگه این مدلی نگیرم چه مدل هایی پیشنهاد میکنید؟

Moh3ND
16-01-12, 00:40
به نظر شما اینطور قطعات رو توی نمایشگاه کامکس 2012 مشهد که از الان شروع شده بگیرم یا بزارم بعد از نمایشگاه ؟
چون شنیدم تو نمایشگاه بدتر میندازن به آدم ! درسته این قضیه ؟

nima_hl
16-01-12, 10:32
به نظر شما اینطور قطعات رو توی نمایشگاه کامکس 2012 مشهد که از الان شروع شده بگیرم یا بزارم بعد از نمایشگاه ؟
چون شنیدم تو نمایشگاه بدتر میندازن به آدم ! درسته این قضیه ؟

بهترین کار استعلام کردن از جاهای مختلف داخل و خارج از نمایشگاه و مقایسه قیمتها با بازار تهرانه

Moein
16-01-12, 22:59
Over_Cracker عزیز لطفا این پست من رو جواب بدین! ممنون
یا هر کسه دیگه که میتونه لطفا راهنمایی کنه!

Only the registered members can see the link

دوست عزیز فصل امتحان ها هست حق بدید که دوستان مشغول امتحان ها هستند

در مورد سوالتون اگر در اینده قصد دارید رم های خودتون رو اضافه کنید بهتر هست که 2 عدد رم 4 گیگ تهیه کنید و بهتر هست اما اگر قصد این کار رو ندارید 4 عدد رم 2 گیگ می تونه بهتر باشه دلایل منطقی و غیر منطقی زیاد داره به دلیل اینکه شما اگر یک رم رو از دست بدید به هر دلیلی تنها 2 گیگا بایت رو از دست می دید.

پست های اضافی هم حذف خواهد شد