PDA

مشاهده نسخه کامل : logitech z506

arash_ga
27-12-11, 10:27
سلام دوستان من یه اسپیکر logitech z506 خریدم و مادربردم asus p7H55 هستش به نظر شما کارت صدای این مادربرد جواب گوی این اسپیکر هست و یا با کارت صدا تفاوت خیلی محسوسی می گیرم.اگه کارت صدا را پیشنهاد می کنید چند مدل که تو بازار پیدا بشه را معرفی کنید که مناسب برای فایلهای مدیا باشه:cool:

Moein
27-12-11, 18:04
سلام دوست عزیز کارت صدای حرفه ای مسلما متفاوت هست اما از لحاظ هزینه گزاف هستند مادربورد شما در صورتی که با Sound Max باشه یعنی سری اسوس که دارای کارت صدای Sound Max هستند باشه کیفیت قابل قبولی می تونه داشته باشه

در مورد کارت صدای حرفه ای می بایستی که قیمت مد نظرتون رو اعلام کنید تا به شما بهترین در رنج قیمت اعلام بشه در حال حاظر محصولات Craetive در بازار موجود هستند و کمی هم برند های فرعی رو میشه به سختی برای خرید پیدا کرد

arash_ga
28-12-11, 10:21
در محدوده 30-40 هزار تومان می شه چیز مناسبی پیدا کرد دوست من ؟؟؟:love:

Moein
28-12-11, 11:53
دوست عزیز با 30 40 هزار تومن کارت صدای مادربورد خودتون برتر هست و نیاز به خرید کارت صدا نیست

الان سری Blaster فکر کنم رنج قیمتیشون از 80 تومن شروع بشه و تا 250 تومن رو راحت میشه توی بازار گیر اورد

arash_ga
30-01-12, 22:34
احساس می کنم ولی صدای اسپیکرم مخصوصا موقع پخش فیلم ضعیف هست نمی دونم مشکل نرم افزاری هست در تنظیمات باید تغییری ایجاد کنم یا مربوط به کارت صدای آنبوردم هست

Moein
30-01-12, 22:55
دوست عزیز تنظیمات رو دیفالت کنید و خوب از چه نوع پلیری استفاده می کنید؟

arash_ga
01-02-12, 10:29
با ک ام پلیر برای موزیک هم جت آئودیو ولی نمی دونم این اسپیکر حجم صداش کمه یا به خاطر کارت آنبوردمه ؟شما با این اسپیکر کار کردید

Moein
01-02-12, 10:55
بله دوست عزیز من گوشیم رو بش وصل کردم کیفیت صدای خوبی دارهه و تقریبا از روی 1/3 صدا به بعد کیفیت اون فوق العاده میشه و تا 4/5 هم کیفیت صداش رو از دست نمیده

شاید شما انتظار داشته باشید به دلیل 5 کانال بودن اسپیکرتون خیلی صدای زیادی داشته باشه و فرکانس های بالا رو بتونه پخش کنه اما این اسپیکر ها پاور نیستند و نکته در موردشون این هست که با این حجم صدای که تولید می کنند بالا ترین کیفیت رو دارند