PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با usb hub a4tech

s&j
27-12-11, 09:42
سلام دوستان

یه یو اس بی هاب a4tech model hub-56

دارم وقتی به یو اس بی مادربورد وصله ویندوز بالا نمیاد

باید حتما اول فیش یو اس بی که به پشت هابه رو بکشم بعد ویندوز که بالا اومد دوباره وصل کنم

وقتی ویندوز بالا اومد بدون مشکل همه قطعات رو میشناسه و ...

ویندوز هم سون هست

لطفا کمک کنید .

mehrdad_ab
27-12-11, 13:38
سلام دوستان

یه یو اس بی هاب a4tech model hub-56

دارم وقتی به یو اس بی مادربورد وصله ویندوز بالا نمیاد

باید حتما اول فیش یو اس بی که به پشت هابه رو بکشم بعد ویندوز که بالا اومد دوباره وصل کنم

وقتی ویندوز بالا اومد بدون مشکل همه قطعات رو میشناسه و ...

ویندوز هم سون هست

لطفا کمک کنید .
سلام
قطعاتی که به هاب وصل هستند رو شما بدون دخالت هاب و مستقیم به پورت های خروجی مادربرد وصل کنید و دوباره امتحان کنید .
اگر سیستم بدون مشکل بالا اومد ، به قطع هاب مشکلی داره که توصیه می کنم برای امتحان از سیستم دیگه ای کمک بگیرین و امحان کنید .
در ضمن کابل usb که رابط بین هاب و کامپیوتر هست رو هم بررسی کنید که سالم و بدون مشکل باشه
هابی از همین برند دارم که بخوبی کار می کنه ، اما وقنی فلش مموری رو بهش وصل می کنم سرعت کپی/پیست بیشتر از نصف مقدار واقعی کم میشه .
راهی که گفتم رو امتحان کنید و در صورتی که جواب نگرفتین اعلام بفرمائین.

s&j
28-12-11, 01:44
فلش و هدفون بهش وصل کردم ویندوز بالا میاد ولی وقتی موس بهش وصل میکنم ویندوز بالا نمیاد

حتی موس خالی بهش وصل کردم و بقیه قطعات رو کندم .

موس رو به یو اس بی مادر بورد وصل کردم بدون مشکل ویندوز بالا اومد .

وقتی موس رو میکنم ویندوز بالا که اومد به هاب وصل میکنم بدون مشکل کار میکنه .

چیکار کنم ؟

mehrdad_ab
28-12-11, 10:22
فلش و هدفون بهش وصل کردم ویندوز بالا میاد ولی وقتی موس بهش وصل میکنم ویندوز بالا نمیاد

حتی موس خالی بهش وصل کردم و بقیه قطعات رو کندم .

موس رو به یو اس بی مادر بورد وصل کردم بدون مشکل ویندوز بالا اومد .

وقتی موس رو میکنم ویندوز بالا که اومد به هاب وصل میکنم بدون مشکل کار میکنه .

چیکار کنم ؟
اگر فلش رو به هاب وصل کردین و ویندور بالا نیمده /اگر موس رو به هاب وصل کریدن و ویندوز بالا نیمده /اگر موس رو بطور مستقیم به مادربرد وصل کردین و ویندوز بالا اومده ؛
میشه گفت : هابتون مشکل داره و همونطور که گفتم برای اطمینان روی یک سیستم دیگه هم امتحان کنید .