PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید اسپیکر با کیفیت صدای عالی (X-540 یا X-530 یا Z-506 یا... )

M@jiD.P30on
26-12-11, 20:07
سلام دوستان یه اسپیکر با کیفیت صدای بالا میخوام بودجه هم حدود 120 یکم بالا تر هم شد مشکلی نیست مهم کیفیت صدا هست
C3 دارم زیاد کیفیت صداش برام جالب نیست
نظر خودم برند لاجیتک هست مدل X-540
چیز باکیفیت تری سراغ دارید؟
بلندی صدا برام مهم نیست
گارانتی اواژنگ باید باشه اره و دوسال؟

کسی با این سه مدل اشنایی داشته که بگه تفاوتهاش در کیفت صدا چقدره؟ و کدوم بیشتره کیفیتش؟
X-540 یا X-530 یا Z-506 یا...

nima_hl
27-12-11, 00:34
سلام دوستان یه اسپیکر با کیفیت صدای بالا میخوام بودجه هم حدود 120 یکم بالا تر هم شد مشکلی نیست مهم کیفیت صدا هست
C3 دارم زیاد کیفیت صداش برام جالب نیست
نظر خودم برند لاجیتک هست مدل X-540
چیز باکیفیت تری سراغ دارید؟
بلندی صدا برام مهم نیست
گارانتی اواژنگ باید باشه اره و دوسال؟

کسی با این سه مدل اشنایی داشته که بگه تفاوتهاش در کیفت صدا چقدره؟ و کدوم بیشتره کیفیتش؟
X-540 یا X-530 یا Z-506 یا...

سلام

عزیز اگر صدای c3 به دلتون نمیشینه بنظرم به جای هزینه کردن برای اسپیکر دیگه یک مقدار روی کارت صدا هزینه کنید

الان کارت صداتون چیه ؟

M@jiD.P30on
27-12-11, 01:06
سلام

عزیز اگر صدای c3 به دلتون نمیشینه بنظرم به جای هزینه کردن برای اسپیکر دیگه یک مقدار روی کارت صدا هزینه کنید

الان کارت صداتون چیه ؟
C3 صدای بلند داره من کیفیت صدا میخوام
کارت صدای انبورد مادربرد msi 770-c45
در ضمن C3 را فروختم

Mahdi_Moosavi
29-12-11, 17:11
اولین باره می شنوم کسی با صدای سری C ادیفایر مشکل داشته باشه ..

شما بیشتر چه سبک موزیکی رو گوش می دی ؟ فیلم هم زیاد میبینی ؟ اگر اشتباه نکنم صدای فلت و سرد و به صدای گرم ترجیح می دی ... درست حدس زدم ؟

از طرفی سری C ادیفایر تو حجم صدای بیش از 50% خودشون رو نشون می دن .. موافقم باهات ...

Codec مادربوردت ( ALC885 ) اون چنان آش دهن سوزی نیست ... با یه کم تقویت فرکانس های بالا توسط همون اکولایزر درایور خودش می شه روش حساب کرد ولی شخصا به خود من نمی چسبه ..

تو این رنج قیمت باید بری سراغ همون لاجیتک ها یا کریتیو ... من صدای لاجیتک Z-506 رو با کارت صدا Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio تست کردم ... اگر اشتباه نکنم همونی باشه که می خوای ...

Rampage
14-01-12, 23:50
سلام من خودم logitech z-5500 دارم و ازش واقعآ راضیم به شما دوست گلم پیشنهاد میکنم logitech z-5500 بخرید...کارت صدای Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro برای این اسپیکر مناست هست این کارت اکسترنال هست....این هم لینک (Only the registered members can see the link) سایت سازنده هست..