PDA

مشاهده نسخه کامل : اتوکام جای الکامپ را می‌گیرد؟

behrouz8
16-12-11, 22:08
اتوكام جاي الكامپ را مي‌گيرد؟با وجود پايان يافتن الكامپ، اما تب نمايشگاه در شهرهاي مختلف ايران بالا است. مخصوصا با توجه به تحريم نمايشگاه از سوي سازمان نظام صنفي رايانه‌اي، به نظر مي‌رسد حضور در نمايشگاه‌هاي بزرگ شهرستاني به عنوان جايگزين مي‌تواند در دستور كار غايبان الكامپ قرار بگيرد.نزديك‌ترين نمايشگاه It كه در ايران برگزار مي‌شود، اتوكام اصفهان است كه پنجم دی ماه آغاز مي‌شود و تا نهم آن ماه ادامه خواهد داشت.همكاري سازمان نظام صنفي رايانه‌اي اصفهان با اين نمايشگاه از نكات جالب توجه و خوشحال كننده است كه مي‌تواند نمايشگاه پرباري را رقم بزند.خبرنگار فناوران در گفت و گو با مسوولان اصفهاني نمايشگاه، آخرين تحولات اتوكام را بررسي كرده است كه مي‌خوانيد. بررسي مشكلات صنف در اتوكامسازمان نظام صنفي رايانه‌اي اصفهان و شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي اين استان سيزدهمين نمايشگاه تخصصي كامپيوتر و اتوماسيون اداري را در زمينه‌هاي تجاري، صنفي و علمي برگزار مي‌كنند.احسان راستي دبير سازمان نظام صنفي استان اصفهان با بيان اين مطلب گفت: اين نمايشگاه در فضايي افزون بر 5 هزار متر مربع از پنجم تا نهم دی ما با حضور 80 شركت فعال در حوزه It برپا مي‌شود.وي افزود: بخش‌ تجاري نمايشگاه با نمايش محصولات و ارايه خدمات در غرفه‌ها پوشش داده مي‌شود و در بعد صنفي، در ميزگردهاي خبري با حضور مسوولان و خبرنگاران، چالش‌هاي مربوط به صنف مورد بررسي قرار مي‌گيرد.راستي در ادامه گفت: پوشش علمي نمايشگاه از طريق برگزاري سمينارهاي علمي صورت مي‌گيرد.وي خاطر نشان كرد: تاكنون 90 درصد از فضاي نمايشگاه در اختيار متقاضيان قرار گرفته كه 60 درصد از اين فضا در اختيار شركت‌هاي سخت‌افزاري و شبكه و 40 درصد باقيمانده نيز در اختصاص شركت‌هاي نرم‌افزاري است.دبير سازمان نظام صنفي استان اصفهان افزود: با توجه به اينكه محل برگزاري نمايشگاه در شهر اصفهان است، حدود 75 درصد از شركت كنندگان از اين استان، 20 درصد از استان تهران و 5 درصد باقيمانده از ساير استان‌ها ثبت نام كرده‌اند.راستي يادآور شد: مسايل سياسي مانع از جذب شركت‌هاي خارجي بوده است و اين در شرايطي است كه استان اصفهان ظرفيت برگزاري نمايشگاهي با عنوان بين‌المللي را داراست.گفتني است كه مراسم افتتاحيه اين نمايشگاه در روز پنجم دی ما با حضور مديران بلندپايه دولتي و غيردولتي حوزه انفورماتيك كشور، متخصصان و علاقه‌مندان در محل دايمي نمايشگاه‌هاي اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار مي‌شود. تخفيف ويژه مي‌دهيم مسوول برگزاري نمايشگاه اتوكام اصفهان اعلام كرد: كليه توليدات و خدمات مرتبط با حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات در اين نمايشگاه قابل عرضه مي‌باشد.وي اظهار داشت: در نمايشگاه اتوكام امسال همچون دوره‌هاي گذشته برنامه‌هاي جنبي شامل سمينارهاي علمي تخصصي و ميزگردهاي خبري جهت بررسي مسائل صنفي و ارتقاي سطح دانش اعضاي صنف و فرهنگ سازي در حاشيه نمايشگاه برگزار مي شود.وي ادامه داد: در اين نمايشگاه همچنين جايگاه ويژه‌اي جهت فعاليت و اطلاع رساني رسانه‌ها در نظر گرفته شده و تسهيلات لازم براي حضور گسترده خبرنگاران پيش بيني شده است.كرباسچي با تاكيد بر اين كه كنفرانس‌هاي خبري با حضور خبرنگاران، مديران دولتي، اعضاي صنف و كارشناسان برگزار مي‌شود، موضوعات آن را بررسي چالش‌ها و مسايل صنعتit و صنايع وابسته به آن در سطح استان و كشور دانست.مسوول برگزاري نمايشگاه اتوكام اصفهان تصريح كرد: سازمان نظام صنفي رايانه‌اي اصفهان و شركت نمايشگاه‌ها به دليل شرايط خاص فعالان صنعت It در كشور، تخفيفاتي را براي شركت كنندگان در اين نمايشگاه در نظر گرفته‌اند.به گفته كرباسچي براي مشاركت كنندگان با موضوعات فرهنگي مذهبي و آموزشي نيز تسهيلاتي در نظر گرفته شده است.به گفته كرباسچي براي مشاركت كنندگان با موضوعات فرهنگي مذهبي و آموزشي نيز تسهيلاتي در نظر گرفته شده است.وي گفت: فعالان صنعت فناوري اطلاعات و ارتباطات ايران در صورت داشتن مجوز از سازمان‌هاي نظام صنفي كل كشور و يا اتحاديه‌هاي صنفي مي‌توانند براي ثبت نام به دبير خانه سازمان مراجعه يا با شماره 6626949 تماس بگيرند. جايگاه اصفهاناصفهان از جمله شناخته‌شده‌ترين و توريست‌پذيرترين شهرهاي ايران است. جمعيت اين شهر نزديك به دو ميليون نفر است و با توجه به وجود صنايع مختلف در كنار توريست‌ها، رونق زيادي در اين شهر وجود دارد.از سوي ديگر وجود زيرساخت‌هاي مورد نياز براي نمايشگاه مانند هتل در نمايشگاه، زمينه‌هاي خوبي را براي برگزاري نمايشگاه در اصفهان فراهم آورده است.حال بايد ديد آيا مديران اصفهاني نمايشگاه مي‌توانند به خوبي از اين فرصت‌ها استفاده كنند و اتوكام مي‌توان پا جاي الكامپ بگذارد يا خير؟

Moein
16-12-11, 22:51
عزیز از ارسال این مطلب واقعا خوشحال شدم کاش می نوشتید که مطلب رو از کجا کپی کردید که رعایت کپی رایت می شد

اما این جوک سال بود واقعا شاد شدم مرسی

سال پیش با حمل و نقل نمایشگاه برگزار شده بود امسال امیدوارم که با دام پروری نباشه :دی

behrouz8
17-12-11, 01:17
عزیز از ارسال این مطلب واقعا خوشحال شدم کاش می نوشتید که مطلب رو از کجا کپی کردید که رعایت کپی رایت می شد

اما این جوک سال بود واقعا شاد شدم مرسی

سال پیش با حمل و نقل نمایشگاه برگزار شده بود امسال امیدوارم که با دام پروری نباشه :دی
دوست عزیز من که متوجه منظورتون نشدم ...
خوشحال شدید ؟ یا جوک سال بود ؟:1. (27):
راستی امسال نمایشگاه تنها برگزار میشه چون تموم غرفه ها فروش رفته ...

Moein
17-12-11, 10:53
بعد از برگزاری نمایشگاه معلوم میشه که منظور من چی هست

سعی می کنم از نمایشگاه یک گزارش تهیه کنم پس منتظر باشید

behrouz8
17-12-11, 12:32
بعد از برگزاری نمایشگاه معلوم میشه که منظور من چی هست

سعی می کنم از نمایشگاه یک گزارش تهیه کنم پس منتظر باشید
در این که نمایشگاه چیزی نداره و مثل هر سال به فروش سی دی اختصاص خواهد داشت شکی نیست .
در هر صورت خبر برام جالب اومد اینجا قرار دادم.
مرسی

Soltaan
12-02-12, 17:09
درست که ما شاهد هیچ گونه فن آوری در این نمایشگاه ها نیستم و خوب مقصر هم همه می دوند خودمون نیستم ولی در عوض یک مزیت خوب داره و اونم تخفیف های نمایشگاهی برای خریداران هست من که خودم هر سال سعی می کنم خریداهامو از نمایشگاه انجام بدم و خوشبختانه همه شرکتها بزرگ ایرانی چه سخت افزاری همانند سام سرویس، مادایران و چه نرم افزاری مثل شرکت فنی مهندسی پرند و نارسیس و و... حضور دارند

Moein
13-02-12, 08:52
درست که ما شاهد هیچ گونه فن آوری در این نمایشگاه ها نیستم و خوب مقصر هم همه می دوند خودمون نیستم ولی در عوض یک مزیت خوب داره و اونم تخفیف های نمایشگاهی برای خریداران هست من که خودم هر سال سعی می کنم خریداهامو از نمایشگاه انجام بدم و خوشبختانه همه شرکتها بزرگ ایرانی چه سخت افزاری همانند سام سرویس، مادایران و چه نرم افزاری مثل شرکت فنی مهندسی پرند و نارسیس و و... حضور دارند

خوب دوست من تمامی جنس هایی که یک سال در انبار های شرکت ها می مونه در نمایشگاه ها با تخفیف به فروش می رسند اگر منظورتون همین موضوع هست خوب ........!!