PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره جهت خرید گوشی تا سقف 600

Over_Cracker
09-12-11, 19:39
سلام خدمت اساتید بخش موبایل.

برای خرید یک Smart Phone لمسی تحت اندروید(قابل ارتقا به نسخه 4 باشه) به مشاوره صاحب نظران این بخش نیاز دارم.

مواردی که میخوام پشتیبانی کنه:

1-خروجی رادیو با پخش مستقیم از اسپیکر(صرفا تحت هدفون فعال نشه)
2-ظاهر خوب،با پرستیژ،کیفیت بدنه و ضد خش
3-توان اجرای گیم و اپلیکیشن های سنگین
4-قابلیت اعمال هک،پچ و مود های مربوطه
5-دوربین 5 کافیه اما فیلم برداری FULL HD باشه.
6-حتما از زبان پارسی پشتیبانی کنه (منظور اینکه بدون گارانتی خریداری میشه و قابلیت پارسی شدن داشته باشه)
7-کیفیت صفحه نمایش واسه مطالعه Ebook داشته باشه.
8-عمر باطری بالا

نمیدونم چنین گوشی وجود داره که یکجا این مشخصه ها رو داشته باشه یا خیر...به قول طغرل حالا صحبت میکنیم:1. (35):

سپاس.

P A R H A M
09-12-11, 20:08
با سلام

مضاهر جان نظرم اینه یکم افزایش بودجه بدی حدود 100
Galaxy S2 بگیری وچرا؟!

اول اینکه بگم از خریدش پشیمون نمیشی

ظاهر خوبی داره ولی بدنش پلاستیکیه ولی خش نمیوفته روش

واسه بازی و نرم افزار که خیالت راحت باشه چون واقعا سخت افزار خوبی داره

رام هم که تا دلت بخواد براش هست

دوربینشم 8 هست . فیلمبرداریشم Full HD 1080 هست

کیفیت صفحه که دیگه نگو خیلی خوبه 4.3 اینچه

باطریشم خوبه ولی اونقد خوب نیست

مشکلش اینه یکم داغ میکنه که تو رام های جدید حل شده

اگه تو همین قیمت میخوای بگو تا یچیز دیگه بگم

سپاس

Over_Cracker
09-12-11, 20:36
پرهام جان؛این گوشی رو واسه عزیزی میخوام. حالا حدود 100 تومن بالا پایین مشکلی نداره .فقط میخوام بی نقص باشه و مواردی که گفتم رو پشتیبانی کنه و اینکه اگر مشکلی بود بتونم در انجمن راهکار بگیرم و قلق های نرم افزاریشو راحت یاد بگیرم.(من خودم تا به حال اسمارت فون تحت اندروید نداشتم و از 2008 تا حالا N96 دارم) سوالی که واسم پیش اومده اینه که آیا اندروید که یک سیستم عامل متن باز تحت لینوکس هست؛نصب نرم افزار در اون مثل سیمبیان مشکلات ساین رو داره یا خیر..؟

بعد مدل دقیق این گوشی چیه؟ ایا نیاز هست به تقلبی یا اصلی بودن دقت کنم؟ و نکات در حین خرید.

و در آخر اینکه در حال حاضر امکان خرید از تهران نیست.معقول هست که از فروشگاه های موبایل خرید کنم یا حضوری در شهرستان؟(به شخصه خرید حضوری رو ترجیح میدم)

سپاس

P A R H A M
09-12-11, 20:52
حقیقت اینه که هیچ گوشی بدون نقص نیست ولی خداییش S2 فوق العادست ....

سیستم عامل اندروید که میشه گفت سیستم عاملیه که بیشترین نرم افزار و بازی روش نصب میشه

نه نیاز به ساین نداره

مدل دقیقش Samsung I9100 Galaxy S II

بعد برای خریدش که اصلی ترینش made by samsung هست یک مدل هم هست made in vietnam by samsung یک مدل هم چینی هست

که اگه اون اولی رو گیرت بیاد خیلی خوبه اون دومی هم خوبه

جدیدا شنیدم که یک مدل جدیدش اومده که آخره مدلش حرف G داره یکسری میگن بدرد نمیخوره یکسری هم میگن هیچ فرقی نداره من خودم از نزدیک ندیدم فقط شنیدم

به نظر من خرید از فروشگاه های موبایل بهتره البته کسایی که شناخته شده هستن
حضوری واسه این میگم که لیبل زدن کاری نداره براشون

شما اگه خواستی من آدم مطمئنشو سراغ دارم

Over_Cracker
09-12-11, 22:12
چی بهتر از این که از جانب شخص شما خرید داشته باشم.

در نهایت گوشی اصلی Made By Sumsung Samsung I9100 Galaxy S II رو ایشون موجود دارند که مورد تائید شما باشه؟

اگر ممکن هست قیمت نهایی و تخفیف بازاری رو هم واسه بنده مورد عنایت قرار بدید و طی پیام خصوصی یا پروفایل(هر کدوم که راحت تر هستید) سایر موارد رو هماهنگ می کنیم. واریز پول نیز بلافاصله بعد از تائید نهایی شما صورت میگیره.

سپاس.

P A R H A M
10-12-11, 08:45
اطلاعات لازم رو براتون پیام خصوصی میکنم

با تشکر