PDA

مشاهده نسخه کامل : تست قطعات کمک کنید

haji1339
08-12-11, 18:58
1.طریقه تست ماسفتها (mosfet) وچیپهای مادربرد وکارت گرافیک وآسی های کنترولر لپ تاپ وکامپیوتر(ITE,WINBOND,I/O)
2.طریقه فلاش کردن یا پروگرامر کردن بایوس لپ تاب هایی که دارزای چیپ امکنیتی هستندوچطور میشه پسورد ی که روی اینجور لپ تاب ها گذاشتیم در صورت فراموشی حذف کنیم
3.آیا بدون شابلون میشه چیپ ها را ریبال یریورک ویا پا گذاری کردوریسولد در تعمیرات لپ تاب یعنی چه؟
4.کدهایی که پی سی چکر لپ تاپها یا دیباگر می دهد را میشه برام بفرستید یا مثل کدهای کامپیوتر هستش؟
5.عیب یابی کامل لپ تاپ ها
6.ولتاژگیری در مادربرد چگونه انجام می شودوآیا میشود به مادربرد شوک الکتریکی داد یا نه؟
تشکر می کنم از شما استاد گرانبها اگه امکان داره جوابم را بدید خیلی محتاج هستم تشکر می کنم تشکرتشکر

Over_Cracker
09-12-11, 18:09
سلام دوست عزیز.

برخی از سوالهاتون خیلی کلی هست و باید دایره سوالتون رو متمرکز کنید تا بشه پاسخ داد.مثلا عیب یابی کامل لپتاپ ها!!! سایر سوالهاتون در این سوال جمع میشه!

بنده میتونم به برخی از سوالهاتون پاسخ بدم.اما قبلش باید تو انجمن جستوجو کنید؛بعدش سوالتون رو مجزا و مشخص در یک تاپیک بپرسید تا اساتید هر بخش بتونند تا حد امکان راهنمایی کنند.

haji1339
10-12-11, 07:59
سلام میشه راهنماییم کنید که چطور باید دنبال جواب بگردم اگه میشه خودتون کمکم کنید ممنون میشم