PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد کانکت شدن PC با وایرلس به مودم وایمکس

mrmostafa
04-12-11, 16:29
با عرض سلام و خسته نباشید
دوستان من D-link Usb Wirelles Adaptor رو که به پی سی زدم از داخل سی دی برنامه رو نصب کردم که وصل شد یه خورده کار میکرد بعد قطع میشد زنگ زدم از دوستم پرسیدم گفت نباید برنامه اش رو نصب کنی چون دنبال آی پی میگرده اینجوری میشه فقط Usb Wirelles Adaptor رو وصل کن بعد از طریقه دیوایس منیجر درایورش رو نصب کن. من هم همین کار رو کردم 2 بار و ریست هم کردم ولی حالا آنتن وایرلس اومده روش یه ستاره هست وقتی کانکت میزنم وصل بشه این خطا رو میده:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

بعد که میزنم دیتکت میکنه این پیغام میده:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

الان من باید چیکار کنم؟؟؟ به هیچ عنوان وصل نمیشه ولی هیچ مشکلی هم نداره.

mrmostafa
05-12-11, 17:11
دوستان من با ویندوز Xp بالا اومدم بعد دیوایسش رو از روی سی دی شناخت و نثب کرد بعد وصل شدم به راحتی کار میکرد. مشکل از ویندوز 7 هستش چون لپ تاپ خودمم که ویندوز 7 ارجینال هست همش قطع و وصل میکنه.
در حال حاضر در ویندوز 7 دوباره درایورش رو پاک کردم دوباره نصب کردم اولش نشد الان خود به خود وصل شد. کلا مشکل از ویندوز 7 هست امیدوارم در ویندوز 8 اینجوری نباشه. چون در ایکس پی به هیچ عنوان مشکل نداره. خیلی مسخره است.
الان با کامپیوتر خودم با ویندوز 7 یه خورده کار کرد حالا علامت تعجب میاد و میاره یعنی اینترنت قطع و وصل میشه. در کل الان دوباره با کابل شبکه وصل شدم به اینترنت. این ویندوز 7 چرا اینقدر بازی در میاره با وایرلس.