PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال : بهترین نوع هارد اکسترنال برای ذخیره سازی اطلاعات؟

AMINGERAMI
02-12-11, 13:05
سلام

چند تا از تاپیک هایی را که فکر میکرم در اون ها جواب سوال من هست ، سر زدم ولی جواب سوالهامو نیافتم..... پس اومدم و یک تاپیک زدم(:whistle:)

200 هزار تومن پول دارم و میخواهم یک هارد با ظرفیت 1 ترا برای بک آپ گرفتن و ذخیره سازی اطلاعاتم ( مثل : بازی ها و فیلم ها و آهنگ ها و .....) خریداری کنم.....بهترین نوع هارد برای این کار چیه؟

یک سوال دیگه : اگه من فیلم ها و موزیک هامو به مدت طولانی (مثلا 100 سال :d ) در یک هارد ذخیره کنم و اصلا هم دست بهش نزنم ، کیفیتشون میاد پایین؟؟

اگه سوالی داشتم بازم میپرسم.....ممنون:love:

AMINGERAMI
12-12-11, 22:43
امیدوارم این پست اسپم نباشه!؟!؟!:1. (35):

کسی نیست یه هارد به ما معرفی کنه؟.....:1. (27)::whistle:

javadshahvand
13-12-11, 13:51
2 تا 1 ترابایت وسترن بلک بگیر
100 سال هم بمونه مشکلی نداره

mohammad1985
13-12-11, 14:14
اون بحث پایین اومدن کیفیت مربوط به وسایل ذخیره سازی آنالوگ بود !

mehrdad_ab
14-12-11, 11:32
سلام

چند تا از تاپیک هایی را که فکر میکرم در اون ها جواب سوال من هست ، سر زدم ولی جواب سوالهامو نیافتم..... پس اومدم و یک تاپیک زدم(:whistle:)

200 هزار تومن پول دارم و میخواهم یک هارد با ظرفیت 1 ترا برای بک آپ گرفتن و ذخیره سازی اطلاعاتم ( مثل : بازی ها و فیلم ها و آهنگ ها و .....) خریداری کنم.....بهترین نوع هارد برای این کار چیه؟

یک سوال دیگه : اگه من فیلم ها و موزیک هامو به مدت طولانی (مثلا 100 سال :d ) در یک هارد ذخیره کنم و اصلا هم دست بهش نزنم ، کیفیتشون میاد پایین؟؟

اگه سوالی داشتم بازم میپرسم.....ممنون:love:

سلام
ببینید دوست عزیز ، همونطور که دوست عزیزمون جواد جان گفتن ، هاردهای وسترن بلک از کیفیت بالایی برخوردارن . یکی از دوستان من ، سال 82 یا 83 یک هارد 80 گیگ وسترن خرید که چون کارش عکاسیه تا به امروز روی سیستمش داره کار می کنه . روزی نزدیک 12 -13 ساعت روشنه . ولی شما تکنولوژی رو هم مدنظر داشته باشین . اون زمان هارد های IDE روی بورس بودن . الان Sata و تا چند سال آینده ، SSD و هاردهای IDE بلا استفاده میمونه . مگر اینکه بخواین از مادربردهای قدیمی اسفاده کنین که فکر کنم در آینده ، حتی حس دست زدن به این قطعات رو نداشته باشین . چراکه الان دیگه کسی پنتیوم وان یا تو استفاده نمی کنه ولی زمانی برای خودشون شاخی بودن .
و با توجه به اینکه شما این هارد رو برا بک آپ می خواین و کمتر ازش استفاده کنین ،فکر کنم تا عمر پابرجاست دست شما باقی بمونه . اما بحث پیشرفت قعاتی که هارد وابسته به اونهاست ( برای استفاده ) رو هم فراموش نکنید.
موفق باشین.