PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید کولینگ سایلنت

M@jiD.P30on
29-11-11, 19:33
سلام دوستان
یه کولینگ سایلنت و با صدای خیلی کم برای cpu x3 440 میخوام
زیاد هم نمیخوام هزینه کنم

Moein
29-11-11, 20:40
با سلام

شما بهترین کار این هست فن های بگرید که دارای صدای کم باشند این به شما کمک می کنه که شما نویز کمی رو داشته باشید حالا باید به دنبال کولر هایی باشید که صدای کمتر تولید می کنند به طور مثال من با سی پی یو 640 و یک سی پی یو کولر Core Contact اما یک فن با دور 800 و نویز بسیار پایین نه مشکل دمایی دارم نه مشکل صدا البته انتخاب کردن سی پی یو کولر های بهتر امکان پذیر هست

شما باید بودجه خودتون رو معلوم کنید تا بهترین انتخاب رو داشته باشید و بهترین مشاوره رو به شما داد

M@jiD.P30on
29-11-11, 21:16
با سلام

شما بهترین کار این هست فن های بگرید که دارای صدای کم باشند این به شما کمک می کنه که شما نویز کمی رو داشته باشید حالا باید به دنبال کولر هایی باشید که صدای کمتر تولید می کنند به طور مثال من با سی پی یو 640 و یک سی پی یو کولر Core Contact اما یک فن با دور 800 و نویز بسیار پایین نه مشکل دمایی دارم نه مشکل صدا البته انتخاب کردن سی پی یو کولر های بهتر امکان پذیر هست

شما باید بودجه خودتون رو معلوم کنید تا بهترین انتخاب رو داشته باشید و بهترین مشاوره رو به شما داد
سلام
ممنون
اطلاع ندارم درباره قیمتشون چند تا معرفی کنید

Moein
29-11-11, 21:32
خوب شما محدوده قیمتی خودتون رو اعلام کنید تا بهترین توی اون قیمت از لحاظ کارایی و از لحاظ کارایی که شما می خواهید رو به شما معرفی کنم

M@jiD.P30on
29-11-11, 23:55
خوب شما محدوده قیمتی خودتون رو اعلام کنید تا بهترین توی اون قیمت از لحاظ کارایی و از لحاظ کارایی که شما می خواهید رو به شما معرفی کنم
30 تومن چیزی هست یا بالاتر؟

Moein
30-11-11, 09:41
متاسفانه در رده 30 تومن سی پی یو کولر خوبی نمیشه تهیه کرد و شاید تنها نمونه هایی محدودی باشه اما با کمی هزینه بیشتر میشه سراغ برند های مثل Zalman رفت یا اینکه به سراغ محصولات شرکت گرین رفت
اگر شما می تونید بودجه خودتون رو روی 50 تومن بگذارید انتخاب های گسترده ای بر سر راه شما قرار خواهد گرفت که بتون کمک می کنه به هدفی که دارید برسید