PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک در خرید کیس با قدرت خنک کنندگی بالا و فوق العاده کم صدا ....

tohid63
14-11-11, 18:13
کمک در خرید کیس با قدرت خنک کنندگی بالا و فوق العاده کم صدا ....

من این مدلها رو انتخاب کردم اگر مدلی خاصی پیشنهاد میشه و یا عیبی ایرادی اساتید من جمله اســـــــــــــــــــــــ ــــــتاد نیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــما ابراز کنه ممنون میشم ....

1. X5 FUSION / GREEN (Only the registered members can see the link)

2.X9 PREDATOR / GREEN (Only the registered members can see the link)

3. COOLER MASTER HAF 932 (Only the registered members can see the link)

rambo2020
14-11-11, 22:35
کمک در خرید کیس با قدرت خنک کنندگی بالا و فوق العاده کم صدا ....

من این مدلها رو انتخاب کردم اگر مدلی خاصی پیشنهاد میشه و یا عیبی ایرادی اساتید من جمله اســـــــــــــــــــــــ ــــــتاد نیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــما ابراز کنه ممنون میشم ....

1. X5 FUSION / GREEN (Only the registered members can see the link)

2.X9 PREDATOR / GREEN (Only the registered members can see the link)

3. COOLER MASTER HAF 932 (Only the registered members can see the link)

اگر قیمت براتون مهم نیست فکر میکنم گزینه دوم (X9 ) بهترین انتخاب باشه, البته بستگی به کاربری شما هم داره! (مثلا سایز مادربرد مورد استفاده یا تعداد کارت گرافیک 3way یا 2way در حالت SLI یا CF و ابعاد کارت گرافیک و ارتفاع کولر پردازنده!)

masoomiyat
16-11-11, 08:41
من خودم به نویز فن ها زیاد توجهی ندارم ولی X9 با اینکه بین این موارد اولویت داره چون 4 تا فن 14 روی درب کناری داره ممکنه آنچنان کم صدا نباشه
ولی شما اول X9 و بعد 932 رو مد نظر داشته باشید

Paraziiit
16-11-11, 14:32
سلام دوست عزیز به قول دوستان اگه قیمت برات مهم نیست و کیفیت برات مهمه من می تونم نوعی سیستم خنک کنندگی بهت معرفی کنم که تازه اومده و یه جورایی هم دست سازه ولی کاملآ تست شده و می تونه سیستم تو از این رو له اون رو کنه یعنی به عبارت دیگه تا هروقت دوست داشتی بشین کار کن با سیستم اگه یه درجه گرم شد و اینم بگم تا حالا کسی به همچین مدلی طراحی نکرده اگه خواستی بهم زنگ بزن توساعات 13 الی 21 09395631802