PDA

مشاهده نسخه کامل : باتری لپ تاپ

zero_one
31-10-11, 09:26
دوستان سلام

وقتی از آداپتور لپ تاپ استفاده میکنم و باتری اون هم فول شارژ شده چیکار کنم؟ باید باتری رو در بیارم؟
من بیشتر با آداپتور کار میکنم، باید باتری رو در بیارم یا اینکه باتری خراب میشه اگر به این صورت استفاده کنم؟
لطفا به هر دو سوال پاسخ بدید.

ممنون

javadshahvand
01-11-11, 07:32
اگر از آن دسته کاربرانی هستید که مثل من مدت زیادی را پشت لپ تاپ سپری میکنید و به طور کل لپ تاپتان مدت زیاد روشن است ، باید باتری لپ تاپ خود را در آوردید در غیر این صورت به صورت جدی به باتری لپ تاپ شما آسیب وارد میشود.
اما این خارج کردن باتری از لپ تاپ و گذاشتن ان در جایی دیگر باید هر چند وقت یک بار از باتری لپ تاپ دوباره استفاده شود ، در غیر این صورت امکان خراب شدن باتری افزایش میابد .

saeedking2012
02-11-11, 23:40
اگر از آن دسته کاربرانی هستید که مثل من مدت زیادی را پشت لپ تاپ سپری میکنید و به طور کل لپ تاپتان مدت زیاد روشن است ، باید باتری لپ تاپ خود را در آوردید در غیر این صورت به صورت جدی به باتری لپ تاپ شما آسیب وارد میشود.
اما این خارج کردن باتری از لپ تاپ و گذاشتن ان در جایی دیگر باید هر چند وقت یک بار از باتری لپ تاپ دوباره استفاده شود ، در غیر این صورت امکان خراب شدن باتری افزایش میابد .

سلام
من به نظر ایشان احترام میزارم ولی اصلا ربطی نداره که شما باتری را بردارید و از برق استفاده کنید چون اکثر لپ تاپ های جدید (مانند سونی) وقتی که شارژ باتری پر میشه به صورت خودکار به برق وصل میشه و باتری از مدار خارج میشه برای اینکه از لپ تاپ خود بهفمید که ایا این امکان را دارد می تونید با نصب گجت های باتری که در سایت مایکروسافت وجود دارد با خبر شوید در صورت که پیدا نشد پاسخ بدبید تا براتون لینک دانلودشو رو بزارم