PDA

مشاهده نسخه کامل : نياز مبرم(درحد تيم ملي) به مشاوره براي خريد لپ تاپ تا سقف 1 تومان

sghamgosar
17-10-11, 08:59
سلام دوستان عزيز. لطفا راهنمايي كنيد به نظرتون با يك تومان hp بگيرم بهتره يا dell ؟ لپ تاپ خونگي ميخوام اما سيستم قوي داشته باشه و تا سالهاي سال برامون لپ تاپ باشه. سبك باشه براي حمل و نقل و هنگ كردن تو كارش نباشه. ممنون ميشم مدلاي مد نظرتون رو بگيد . اول نظرم كلا روي دل بود اما ديروز يكي ميگفت برند اچ پي بالاتر از دل هست و بهتره حالا دو دل شدم. به نظرتون مدل 4050 دل يا 5110 چطوره؟ از اچ پي هم مدلG6-1160se رو بهم معرفي كردن . كدومش بهتره؟ لطفا كامل توضيح بدين برام و يا اگه با اين قيمت مدل بهتري هم هست بگيد.

roj_star
17-10-11, 15:36
من عملی با هردوشون کار کردم به نظر چه از نظر هماهنگی سخت افزاری چه چیزای دیگه برند HP خیلی بهتر عمل می کنه بخصوص مدل inspiron که همون 5110 هم جزء اون هستش زیاد خوب از اب در نیومده حداقل برای چند نفری که اینجا از دوستام اونو خریدن ازش راضی نیستن در کل دنبال برند دل نباش، اچ پی یا توشیبا و مهمتر از همه که برند فوجیتسو زیمنس که خیلی از مدلهاش ساخت المان هستش رو پیشنهاد می کنم و قیمتشم خوبه نه مثل سونی که پول برندشو می گیره و نه مثل ایسر که خوب جواب نمی ده. بهرحال انتخاب با خودتونه بازم از نزدیک هردوشونو ببینی بهتره

mrmostafa
18-10-11, 12:20
من عملی با هردوشون کار کردم به نظر چه از نظر هماهنگی سخت افزاری چه چیزای دیگه برند HP خیلی بهتر عمل می کنه بخصوص مدل inspiron که همون 5110 هم جزء اون هستش زیاد خوب از اب در نیومده حداقل برای چند نفری که اینجا از دوستام اونو خریدن ازش راضی نیستن در کل دنبال برند دل نباش، اچ پی یا توشیبا و مهمتر از همه که برند فوجیتسو زیمنس که خیلی از مدلهاش ساخت المان هستش رو پیشنهاد می کنم و قیمتشم خوبه نه مثل سونی که پول برندشو می گیره و نه مثل ایسر که خوب جواب نمی ده. بهرحال انتخاب با خودتونه بازم از نزدیک هردوشونو ببینی بهتره

بين اچ پي و توشيبا و فوجيتسو كدوم بهترن؟؟؟ البته فوجيتسو همچين قيمت هاش خوب نيستا و با اونكه جا نيفتاده داره گرون ميفروشه. البته از نظر من كه لپ تاپ نخرم يا بخرم يه اپل مدل 723 ميگيرم كه عاليه و 2 ميليون و 900 پولشه ولي خوب تا روشن ميكني سريع مياد بالا و تو همه زمينه ها عاليه و كارايي بالا و دوام بالا. در كل ايسوس كه ميگين خوب جواب نميده از چه نظر منظورت هست؟ من كه دوستم تو علائ الدين مغازه لپ تاپ فروشي داره كلي تا حالا ازش لپ تاپ گرفتم چه براي اداره يا كساي ديگه راضي بودن و خودش هم ميگه ايسوس خوبه. ولي اچ پي ميگفت خوبه ولي خراب بشه ديگه به درد نميخوره. هر كسي خلاصه يه چيزي ميگه. از نظر خركاري الان Lenovo خيلي بهتره . ولي خود من موندم چي بگيرم يا پول زياد بزارم همون اپل بگيرم . انتخاب سخت شده البته اچ پي pavilion-6 6090 هم خوبه كه به قميت 1.500 با رم 8 گيگ و قطعات بالا ارزش خريدن داره.