PDA

مشاهده نسخه کامل : قالب ...

Shahryar
14-10-11, 14:28
سلام دوستان ؛

مدت هاست که نظر های متفاوتی در رابطه با قالب انجمن وجود داره . خوشحال میشیم در این تاپیک نظرات و پیشنهادتون را مطرح کنید . :give_rose:

Pami
14-10-11, 14:43
نمیشه قالب قدیمی VB ورژن 3 رو روی این پیاده سازی کرد ؟!

Shahryar
14-10-11, 14:59
نمیشه قالب قدیمی VB ورژن 3 رو روی این پیاده سازی کرد ؟!

ببینید از نظر رنگ بندی میشه یک چیز هایی شبیه درست کرد مثل کاری که پرشین تولز کرده ولی برای تبدیل کامل باید یک عالمه تغییرات دستی بدیم که یک چیزی شبیه اون در بیاد که بعد برای آپگرید ها به مشکل میخوریم .

Shahryar
14-10-11, 17:18
دوستان قالب جدیدی به نام Generator 2 طراحی شده که میتونید از پایین انجمن انتخابش کنید .

این قالب طراحی اولیه شده و هنوز کار داره برای همین توی قسمت پروفایل ها و ... ممکنه رنگ اضافی ببینید و مشکل خاصی نیست.

منتظر نظرات شما در مورد این قالب هستیم .

P A R H A M
14-10-11, 20:26
با سلام

اگه بتونید مشابه این رو از آب در بیارید خیلی خوبه !

Only the registered members can see the link

Rezasam1
14-10-11, 22:26
رنگ قالب جدید بنظرم کمی دلگیر شده قبلیه هم سرد بود

مثل این باشه بنظرم بهتره

5967

5968

لیست پیغام خصوصی هم معلوم نیست
5971

Shahryar
15-10-11, 17:47
با سلام

اگه بتونید مشابه این رو از آب در بیارید خیلی خوبه !

نظر سایرین ؟ نظرتون در مورد رنگ بندی Gen2 ؟ طراحی مشابه vB3 هم خیلی زمانبر هست و هم اینکه مشابه اون خیلی سخت میشه در آورد .

رنگ قالب جدید بنظرم کمی دلگیر شده قبلیه هم سرد بود

مثل این باشه بنظرم بهتره

5967

5968

لیست پیغام خصوصی هم معلوم نیست
5971

رضا جان قالب دیفالت وی بی 4 همین رنگ هست میتونید vB4 Default را از پایین انتخاب کنید و ببین این ترکیب رنگ را . این ترکیب رنگ در عمل چندان جالب در نمیاد .

مشکل پیغام خصوصی قابل حل هست .

نظرات سایر کاربران و ... ؟ نظرات خیلی کمه !

mehrdad_ab
15-10-11, 18:20
سلام شهریار جان
در مورد Generator2 به نظرم یه خورده رنگ استایل های آبی کم رنگ تر بشه ( یه مقدار کم ) ، اینجوری زیاد به چشم میزنه . الان خیلی تنده
نوع فونت ها رو اگه بشه تغییر داد ، خیلی زیباتر دیده میشه . مثلاً همین فونتی که هست ، بولدش کنید ، ببینین زیباتر میشه یا با فونت دیگه ای چطوری میشه .
روی تعداد تشکرها اگه یهمقدار کار بشه ، خوب میشه ، الان قر و قاطیه

Shahryar
17-10-11, 20:15
دوستان قالب Gen6 را ببینید و نظراتتون را بگید ، رنگش بین Generator 2 و قالب اصلی انجمن هست .

شاد باشید

Curtis
17-10-11, 21:19
شهریار جان رنگش یه مقدار بده اگر مثل این باشه بهتره

Rezasam1
17-10-11, 21:24
مثل فالب Version 3.8.4 نمیشه ؟ از نظر ظاهر استایل تغییر کنه این حالت لوله ای داره مثل تسکبار ویندوز ویستا هست مثلا" یه حالتی بشه مثل تسکبار نقره ای ویندوز ایکس پی

رنگ . فیروزه ای هست دلگیره

arven_andomil
18-10-11, 14:24
شهریار جان رنگش یه مقدار بده اگر مثل این باشه بهتره Only the registered members can see the link
به نظر من رنگ قالب GENERATOR2 بهتر بود!!!! ولی فکر کنم اگه سفیدی صفحه یه مقدار کمتر بشه بهتره. یه رنگ محو تو مایه های سبز_آبی یا طوسی. اون آدرس بالایی که CURTIS دادن یه آبی خیلی شفافه. شاید بشه این رنگ رو هم کمی شفاف و براق کرد. میشه؟؟
GEN6خیلی ماته. ( این که طرح نهایی نیست، هست؟؟ میشه بازم تغییرش داد؟؟)

M A H R A D
19-10-11, 11:01
این که طرح نهایی نیست، هست؟؟ میشه بازم تغییرش داد؟؟

خیر دوستان، این‌ها هیچ کدوم طرح نهایی ما نیستن.

این تاپیک هم برای این ایجاد شده که نظرات شما عزیزان رو هم بدونیم و در پایان یک طرح نهایی رو انتخاب کنیم.

هر ایده ای که دارید در مورد قالب های مختلف میتونید مطرح کنید، حتما موثر خواهد بود.

سپاس

Shahryar
20-10-11, 14:41
دو قالب را امروز به نظرخواهی میگذاریم .

اولین قالب به درخواست مکرر کاربران مبنی بر طراحی قالب vB3 Default هست که با نام vB3 Default -Redesign2 میتونید از قالب ها انتخاب کنید .

قالب دوم را هم میتونید از اینجا مشاهده کنید :

این قالب را فعلاً فقط در حالت انگلیسی ببینید .

طبیعی هست که در هر دو قالب ایراد های بسیاری وجود داره و قالب های ارائه شده صرفاً برای نمایش طرح کلی قالب به کاربران هست .

منتظر نظرات شما دوستان هستیم ...:give_rose:

mehrdad_ab
20-10-11, 14:56
Only the registered members can see the link به نظرم این قالب از نظر استایل جدید و زیباتره نسبت به vb3

Rezasam1
20-10-11, 15:13
سلام

قالب دوم که قرار دادین زیباتر هست

بنظر من اگه میشد استایل قالب دوم که مشکی هست رو در قالب دیفالت پیاده کرد جالب میشد

با توجه به اینکه هر قسمت شامل تعداد زیادی زیرمجموعه هست قرارگیری قالب در مرکز صفحه باعث طولانی تر شدن پیج میشه

اگه بجای این استایل آبی رنگ جنراتور6 از استایل قالب دوم استفاده بشه این مشکل هم برطرف میشه

Shahryar
20-10-11, 18:27
با توجه به کمبود وقتی و نیاز به تصمیم گیری برای انتخاب قالب ، نظرسنجی برای انتخاب قالب شکل گرفت و میتونید رای بدید .

دقت کنید که مشکلات هر دو قالب حل خواهند شد ( مثل قسمت های آبی قالب vB3 یا فونت های New Theme یا ... ) .

این نظرسنجی به مدت 2 روز است .

X62
20-10-11, 23:25

ravegoat
21-10-11, 09:34

من هم موافقم...

bboyselect
21-10-11, 21:35
دوستان یه چند تا مشکل هست که هم از نظر محل قرار گیر تبلیغات یه نمه نافرمه و هم از نظررنگ بندی و ...

اگه یه سری به فروم های

بزنید ، خیلی تاثیر گذار تر هست میتونید یه ایده هایی از هر جفتشون بگیرید و ترکیب کنید با یکمی تغییر در هدر و ...

به عنوان نمونه شیوه تبلیغاتی رو میتونید از پی سی الگو بگیرید و ....

Shahryar
21-10-11, 22:38
دوستان یه چند تا مشکل هست که هم از نظر محل قرار گیر تبلیغات یه نمه نافرمه و هم از نظررنگ بندی و ...

اگه یه سری به فروم های

بزنید ، خیلی تاثیر گذار تر هست میتونید یه ایده هایی از هر جفتشون بگیرید و ترکیب کنید با یکمی تغییر در هدر و ...

به عنوان نمونه شیوه تبلیغاتی رو میتونید از پی سی الگو بگیرید و ....

سلام دوست عزیز ؛

اگه یکبار دیگه پست بنده و ارسال های دوستان در بالا را دنبال کنید متوجه میشید که این استایل ها طرح اولیه هست و صرفاً برای دانستن نظر اولیه کاربران هست . این دو لینکی که دادید از قالب Default سیستم vBulletin 3 استفاده میکنند که به مراتب متفاوت از نسخه جدیدتر یعنی vB4 هست که ما استفاده میکنیم . بعد هدر و تبلیغات و ... بحث های جنبی هست که عرض کردیم اصلاح میشه الان فقط نظرسنجی درمورد کلیت قالب هست .

شاد باشید

Shahryar
22-10-11, 12:35
ضمن تشکر از عزیزانی که به انجمن خودشون بهاء دادند و در رای گیری شرکت کردند ؛ با توجه به اتمام نظرسنجی با آراء برابر بین دو قالب ، تصمیم گیری نهایی را تیم مدیریت کل انجمن به صورت کیفی و با در نظر گرفتن مصحلت انجمن انجام خواهد داد .

شاد باشید

Pami
22-10-11, 18:55
شهریار جان چرا فرمت قالب چپ چین شده ؟
کلا همه چی بهم ریخته برای من
هر کدوم از قالب ها رو هم امتحان میکنم درست نمیشه !

Shahryar
22-10-11, 19:26

زبانتون انگلیسی شده احتمالاً . از پایین فارسی را انتخاب کنید .

راستی مژده به دوستان که قالب جدید داره آماده میشه کم کم ...

میتونید پیش نمایش اون را از پایین و با نام New Theme - Reverse Edition ببینید . :1. (21):

P A R H A M
22-10-11, 19:27

از همون پایین کنار قالب زبان فارسی رو انتخاب کن

قالب جدید فوق العادست...

Shahryar
23-10-11, 18:31
قالب جدید از امروز به عنوان تنها قالب رسمی انجمن و با نام " SSA Style " استفاده میشه .

بهترین نمایش با FireFox هست و شدیداً توصیه میشه که از مرورگر عقب افتاده Internet Explorer 8 یا پایین تر استفاده نکنید !

منتظر گزارش مشکلات قالب جدید توسط شما عزیزان و نظرات گرانبهاتون هستیم ...

شاد باشید :give_rose:

Pami
23-10-11, 20:44
بسیار عالی مشکل از همونی بود که گفتید دوستان ، درست شد
قالب جدید خیلی خوب طراحی شده :great:
خسته نباشید

Computex
23-10-11, 20:48
سلام شهریار جان٬

قالب جدید به نظر من خیلی خوب هست٬ مخصوصا صفحه نخست فروم. فقط موردی که همین ابتدا توجه من رو جلب کرد٬ وجود زیاد رنگ خاکستری در تاپیک‌ها هست. مثلا کادری که دکمه‌های تشکر و پاسخ و ... در اون قرار داره یا کادر ابتدای هر پست که شماره و تاریخ پست در اون درج شده رو اگه بتونید به رنگ پاورقی سایت (قسمت‌های (قوانین ارسال)٬ (اطلاعات موضوع) و... ) در بیارید هم هماهنگی بیشتر به نظرم ایجاد میشه و هم از این حالت مردگی در میاد. ولی در کل خیلی بهتر از قالب دیفالت vBulletine هست. :1. (35):

arven_andomil
23-10-11, 23:34
خیلی خوب شده. خسته نباشید واقعا:1. (5):
فقط یه نکته: با توجه به اینکه کار کلا نوک مدادی شده اون رنگهای آبی بالا و پائین یه جورایی خیلی مشخصه.

Shahryar
24-10-11, 18:44
دوستان آبی شدن کادر بالای پست ها در برنامه هست ولی بعد از تغییرات سیستمی و مدیریتی اجراش میکنیم چون قالب در حد مطلوبی فعلاً هست و باید تمرکز کنیم با تمام نیرو روی تغییرات بنیادی مجموعه در Different Level .

نظرسنجی جدیدی برای سایز فونت متون اصلی اضافه شده . 10pt مثل الان هست و 8pt مثل سابق هست .

10pt به مراتب راحت تر هست برای خوندن و از طرفی 8pt کمی زیباتر هست ، پس همانند گذشته نظر شما ، انتخاب نهایی ما !

arven_andomil
24-10-11, 21:29
امکانش هست فقط فونت عناوین کاربری همون قبلی باشه(8pt) ؟؟
بعضی از اسامی کاربری ممکنه با این فونت از محدوده اش خارج بشه!!!:love:

Extreme
25-10-11, 00:23
من فکر میکنم حالا که تاپ هدر رو مشکی کردید ناو بار رو یه رنگ گرم تر کنید یا قسمت های آبی رو به نارنجی نزدیک تر کنید .
مثلا :
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
قکر میکنم از این سردی در بیاد البته اگه بخوای براش وقت میزارم . اینو همینطوری برای مثال زدم .

Shahryar
25-10-11, 17:56
من فکر میکنم حالا که تاپ هدر رو مشکی کردید ناو بار رو یه رنگ گرم تر کنید یا قسمت های آبی رو به نارنجی نزدیک تر کنید .
مثلا :
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
قکر میکنم از این سردی در بیاد البته اگه بخوای براش وقت میزارم . اینو همینطوری برای مثال زدم .

پیشنهاد خوبیه و باید تستش کرد و دید که بازخورد نظر کاربران چیه . اما گفتم خدمتتون ، الان دیگه تغییر اساسی توی قالب نمیخوایم بدیم برای همین صبر کنید در فاز بعدی تغییرات قالب حتماً ازت کمک میگیریم ( احتمالاً روی این قالب دو زیر قالب داشته باشیم و هر کدوم با یک ترکیب رنگ برای سلایق متفاوت ):give_rose:

امکانش هست فقط فونت عناوین کاربری همون قبلی باشه(8pt) ؟؟
بعضی از اسامی کاربری ممکنه با این فونت از محدوده اش خارج بشه!!!:love:

بله این فونت خیلی بزرگ بود و کوچک شد .

پی نوشت : نتایج نظرسنجی های در مورد قالب خیلی برای من جالب هست ! نتایج بسیار نزدیک به طیف بسیار زیاد سلایق کاربران اشاره داره که ایشالله اگه توانش باشه در آینده دو نسخه از قالب اصلی با ریز جزئیات متفاوت داشته باشیم تا بتونیم به سلایق کاربران عزیز بیشتر توجه کنیم .

Shahryar
26-10-11, 18:23
دوستان نظرسنجی با نتیجه قاطع نزدیک به 60 درصدی به نفع طرفداران 10pt به پایان رسید !

ضمن تشکر از عزیزانی که در نظرسنجی شرکت کردند و این نظرسنجی بسیار قدرتمند که بیش از 100 رای را توی خودش در عرض دو روز ثبت کرد شرکت کردند ، ، به اطلاع عزیزانی که طرفدار استفاده از 8pt هم بودند میرسونیم که ایشالله سعی میکنیم ( قول 100% نمیشه داد فعلاً ) که یک نسخه از قالب با 8pt هم آماده کنیم .

شاد باشید همیشه . :Love-ssa~! (1):

arven_andomil
28-10-11, 21:32
سلام
یه سوال دارم!!!!
فلسفه اطلاعاتی که زیر امضا نمایش داده شده چیه دوستان؟؟

Shahryar
29-10-11, 09:52
سلام
یه سوال دارم!!!!
فلسفه اطلاعاتی که زیر امضا نمایش داده شده چیه دوستان؟؟

پروین جان اعلامیه ای اختصاصی برای معرفی این قسمت زده و فلسفه و طریقه استفاده اش به طور کامل بیان میشه ولی به طور کلی در یک انجمن با موضوع اصلی تکنولوژی یکی از موضوعات جذاب برای کاربران دونستن مشخصات قطعات و وسایل سایر کاربران هست که از این طریق ممکنه . البته سیستم به شکلی طراحی شده که هر کسی خواست میتونه اطلاعات خاصیش یا همش را نشون نده .

شاد باشید:give_rose: