PDA

مشاهده نسخه کامل : SSA <== PCN ؟

Shahryar
17-09-11, 00:28
با سلام خدمت کاربران عزیز مجموعه شهر سخت افزار ؛

در این تاپیک قصد نظرخواهی پیرامون یکی از مهم ترین تصمیم گیری های این چند ساله اخیر مجموعه را داریم ...

همون طوری که میدونید الان مجموعه شهر سخت افزار دو تا برند : شهر سخت افزار و پی سی نتورک را داره که یکی سایت و یکی فروم مجموعه هستند اما با توجه به اینکه این دو برندی بودن از انسجام مجموعه کم میکنه تصمیم گرفتیم یک نظرخواهی (نه نظرسنجی ) از کاربران داشته باشیم .

سوال نظرخواهی این هست : آیا PCNetwork بشه ShahrSakhtafzar ؟

لازم به ذکر هست که دامنه pcnetwork.ir محفوظ میمونه و اگه کسی اونو تایپ کنه میاد توی shahrsakhtafzar.com/forum در واقع اتفاقی که میوفته عکس چیزی که الان هست میشه .

منتظر نظرات ( پست ها ) شما هستیم ... :give_rose:

Hessam_7800gtx
17-09-11, 00:36
به نام خدا و با عرض تبریک برای جشن تولد و همچنین شروع سال تحصیلی و قهرمانی تیم ملی پی سی در مسابفه ی لیون و با آرزوی سلامتی و شادی خدمت همه :دی.. نظر بنده مثبت هستش :دی
کلا زیاد با اسم pcnetwork از قدیم رابطه برقرار نمیکردم ولی خوب تایگش راحتتر از shahrsakhtafzar هستش و این تصمیمی که گرفتین به نظرم بهترین تصمیمه

Curtis
17-09-11, 00:37
من موافقم چون همونجوری که گفتید از هم جدا بودنشون زیاد خوب نیست شهر سخت افزار هم بهتر هست چون تقریبا از نظر اسمی بیشتر به موضوعات انجمن میخوره

.D3VIL.
17-09-11, 02:46
سلام.
من هم داخل تاپیک D.L گفتم که PCN اگه به SSA تبدیل بشه واقعا بهتره....

mohamad70
17-09-11, 10:42
سلام

به نظر من هم این کار بشه خیلی بهتره.

خیلی از جاهای دیگه هم اسم فروم و سایت اصلیشون یکی هست مثل P30world و Hotoverclock

اینطوری فروم و سایت انسجام بیشتری پیدا میکنن.

:Love-ssa~! (1):

PUMAOC
17-09-11, 12:51
من هم موافق هستم با SSA ...

Erfan.
17-09-11, 13:15
+1 SSA... کلا یکی بودن اسم سایت و فروم خیلی بهتره...

mehrdad_ab
17-09-11, 13:55
درسته من از کلمه PCNETWORK خوشم میاد اما به نظرم اگه اسم فروم به SSA تغییر پیدا کنه بهتر میشه و اگه همونطوری که گفتین سوئیچ شدن بعد از تایپ Pcnetwork به فروم با اسم جدید Shahrakhtafzar.com/froum بره که همه چیز Ok میشه و اینجوری روز به روز هم آمار بازدید سایت بالا میره و هم بازدید انجمن .در ضمن فکر کنم مطالب روی سایت هم با توجه به افزایش بازدیدی که خواهد داشت به روز تر از قبل بشه .

K1LOU
17-09-11, 16:03
با سلام
من هم کاملا موافقم
یادم هست که به یکی از دو ستان انجمن رو معرفی کردم بعدش ازم پرسید که چرا سایت و انجمن اینقدر از نظر اسمی با هم فاصله دارن و تا کاربری به یکی از این دو مجموعه نره نمی فهمه این دو مجموعه با هم و در واقع یکی هستن نه دو مجموع جدا از هم .

mohammad1985
17-09-11, 18:05
ولی خب پی سی نتورک هم نام کم شناخته شده ای نیست !

Shahryar
17-09-11, 18:09
ولی خب پی سی نتورک هم نام کم شناخته شده ای نیست !

دوست عزیز قطعاً همین طوره . بحث ، بحث انتخاب هست .

برای همین لطفاً نظرتون را بفرمایید ضمن اینکه دامنه ها چه شهر سخت افزار و چه پی سی نتورک بعد از این قضیه هم حفظ میشند و قابل دسترسی هستند به نامی که انتخاب میشه .

شاد باشید

Pami
17-09-11, 18:32
اگه این اتفاق بیفته یه قدم مثبت تو یکپارچه کردن سایت و فروم انجام میشه
شهریار جان نظر سنجی هم بزار

Rezasam1
17-09-11, 18:45
درسته پی سی نتورک نام معروفی هست ولی متفاوت با شهرسخت افزار چه از لحاظ اسمی و چه لوگو هست

یک مقداری هم ناقص هست مثلا" اصل خبر جام دیجیتال در شهر سخت افزار هست ادامش در پی سی نتورک

در صورتیکه باید وقتی روی ادامه کلیک میکنیم کل خبر رو ببینیم ولی قسمت اصلی خبر نمایش داده نمیشه چون در سایت اصلی هست

و مشخص نمیشه که خبر مال شهر سخت افزار هست یا پی سی نتورک ولی اگه انجمن و سایت یکی باشه

این نقص بر طرف میشه

Shahryar
17-09-11, 18:47
اگه این اتفاق بیفته یه قدم مثبت تو یکپارچه کردن سایت و فروم انجام میشه
شهریار جان نظر سنجی هم بزار

پیام جان در پست اول هم ذکر شد که نظرخواهی میخوایم انجام بشه نه نظرسنجی ، یعنی نظرات کاربران روی این موضوع نه اینکه چه تعدادی با این مسئله موافق هستند یا مخالف .نظرات کیفی در تصمیم گیری برای همچین مسئله ای به مراتب مهم تر از نظرات کمی هست .

شاد باشید

mamehdi
18-09-11, 12:00
منم موافقم

Jagvar
18-09-11, 14:48
حله
SSA بهتر از pcn

M.Ryder
18-09-11, 15:43
من هم با اینکه PCN بشه SSA موافقم
البته چند نکته را متذکر بشم
1.اگه به فروم بازارچه اضافه بشه که بتونیم قطعات را خرید و فروش بکنیم خیلی عالی میشه(البته با قوانین سخت و ...)
2.باید بگم که این فروم بیشتر داره رو برنامه نویسی مانور میده.یعنی اینکه اعضایی که برنامه نویس هستن فعال هستند در صورتیکه فروم ، فروم تخصصی سخت افزار هست(سعی کنیم بیشتر در مورد سخت افزار تاپیک بزنیم و این شامل خود من که اصلا فعالیت نمیکنم هم میشه)
3.تاپیک مرجع کم داریم.مثلا اخبار مربوط به چیپ های اینتل یا .... خبر ها پراکنده هستن.بهتره تاپیک های مرجع را بالا ببریم
قربان شما میلاد

X62
19-09-11, 01:02
منم موافقم. همون طور كه قبلا عرض كردم هر چي انسجام بيشتر باشه بهتر ميشه نتيجه گرفت

Shahryar
21-09-11, 21:09
با توجه به نظر اکثریت کاربران دامنه اصلی مجموعه به shahrsakhtafzar.com/forum و نام آن از پی سی نتورک به شهر سخت افزار تغییر خواهد کرد .

البته دامنه پی سی نتورک باز هم در دسترس خواهد بود .

باتشکر از همه عزیزانی که در این بحث شرکت کردند :give_rose: