PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمائی درمورد خرید پرینتر سیاه وسفید لیزری چهارکاره

77661
09-09-11, 17:16
میخواهم یک پرینتر لیزری چهار کاره خوب برای منزل بخرم از بین این همه مدل سردر گم شده ام .ازبین این مدلها کدام بهتر

است وآیا آنها را جدا جدا بگیرم متشکرم hp وsamsung وepson وcanon.پولی که برای خرید درنظر گرفته ام مبلغ 200 الی 300

هزار تومان است

hapalii
10-09-11, 00:51
سلام

من این مدل HP LaserJet 1522NF تست کردم واقعا چیز خوبی فقط از بوجه شما کمی بالا تر حدود 350 هزار تومان باید باشه از این مدل چند نوع هست تو یکی فکس نیست تو دیگری قابلیت شبکه نیست و یکی دیگه هم فکس و هم قابلیت شبکه رو داره

این مدل از لکسمارک Lexmark X340 با قیمت حدود 280 هزار تومان و Canon I-Sensys MF-4340D با قیمت حدود 330 هزار تومان هم ظاهرا بد نیست ولی از نزدیک باهاش کار نکردم چند هفته پیش هم برای دوستی با توجه به بوجه و محدودیت جایی که داشت مدل HP LaserJet Pro M1212MFP با قیمت 245 هزار تومان خردیم وقتی برد خونه با اینکه دیده بود و تست کرده بود می خواست پس بده می گفت کلا جنس پلاستیکش خوب نیست وساختش طوری که ادم احساس می کنه خیلی زود خراب میشه اما الان تو این چند هفته که استفاده میکنه راضی ولی خوب اون مدلی که من اول معرفی کردم کلا چیز دیگه ای برای کار اداری سنگین هم خوبه چه برسه به کارکرد خانگی

77661
10-09-11, 09:53
با سلام

خدمت دوستان عزيز عرض كنم .چهار كاره اي كه بيشتر مد نظر ميباشد. اولا" داراي فكس خوبي همراه باگوشي باشد .دوما"پرينتر وكپي گرفتن واسكن آنهم خيلي است .30 الي 40 هزار تومان

بالا وپايين مهم نيست.واگر دوستان صلاح ميدانند فكس وپرينتر وكپي واسكن را جدا جدا تهيه نمايم

hapalii
11-09-11, 00:56
سلام
مدل های گوشی دار که تو بازار هست تا جایی که من دیدم چیز جالبی نیستند فقط یه مدل 1319 از HP که گوشی هم داشت چیز خوبی بود که یه ایراد دیگه داره و ان هم این که اسکن اون فلت نیست و فقط رول کاغذ رو میشه اسکن کرد مثلا از روی یه کتاب یا یه شناسنامه رو نمیشه اسکن و در نتیجه کپی کرد .

زیاد در بند گوشی دار بودن نباشید اون مدلی که اول معرفی کردم گوشی نداره اما قابلیت نصب گوشی داره یعنی مثل همه تلفنهای جدید یه ورودی داره یه خروجی خط تلفن وارد دستگاه میشه و قابلیت فکس رو ساپورت می کنه و به خروجی اون هم می تونید یه گوشی معمولی وصل کنید اینطوری دستگاه تون گوشی هم داره و با همان خط می تونید زنگ بزنید یا مثلا وقتی فکس دارید اول گوشی بردارید حرف بزنید و بعد دکمه استارت دستگاه رو بزنید .کلا کاکرد کاملا مشابه یه فکس داره.

درضمن اگر اگر پرینتر سیاه و سفد مد نظر دارید حتما از همین 4 کاره ها بخرید چون جدا هم گرانتر و از اون بد تر جاگیر تر و دست و پا گیر تره