PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره ی پاور های سری EU گرین

green day
08-09-11, 21:08
سلام

دوستان من یه سیستم خیلی له دارم که میخوام برای دانلود و این جور کارا درستش کنم .

میخوام یه پاور EU 430 وات واسش بگیرم .

سوالم این هست که کیفیت این پاور ها چطوره و اینکه مهمتر از اون فنش بی صدا هست یا نه ، چون این کیس رو میخوام 24 ساعت واسه دانلود روشن نگهش دارم باید حتما فنش بی صدا باشه .

با تشکر .

designme
08-09-11, 23:34
سلام

دوستان من یه سیستم خیلی له دارم که میخوام برای دانلود و این جور کارا درستش کنم .

میخوام یه پاور EU 430 وات واسش بگیرم .

سوالم این هست که کیفیت این پاور ها چطوره و اینکه مهمتر از اون فنش بی صدا هست یا نه ، چون این کیس رو میخوام 24 ساعت واسه دانلود روشن نگهش دارم باید حتما فنش بی صدا باشه .

با تشکر .

سلام
بله فن این سری کاملا بی صداست
البته گرین سری های دیگه هم داره ولی این سری درکل هم خنکه و هم بی صداست 80pluse هم هست
من هم 530 ab و هم 530 eu رو دارم که فکر کنم فقط تو وات باهم یکی باشند:wink:(تفاوت زیادی دارند)

green day
09-09-11, 00:47
سلام
بله فن این سری کاملا بی صداست
البته گرین سری های دیگه هم داره ولی این سری درکل هم خنکه و هم بی صداست 80pluse هم هست
من هم 530 ab و هم 530 eu رو دارم که فکر کنم فقط تو وات باهم یکی باشند:wink:(تفاوت زیادی دارند)

ممنون از پاسختون

من 530 AB داشتم از اینا که 2 تا فن 8 سانتی داره پاور بی صدایی بود .

به نظرتون این سری EU که دارید بهتره ؟

designme
09-09-11, 12:57
ممنون از پاسختون

من 530 AB داشتم از اینا که 2 تا فن 8 سانتی داره پاور بی صدایی بود .

به نظرتون این سری EU که دارید بهتره ؟
بله
فن های 8سانتی صدای خیلی بیشتری(حدود 2x) نسبت به 12 سانتی ها دارن ولی 530eu فقط یک فن 12 سانتی داره که نسبت به ab کاملا بی صاداست ، حدود 15تومان هم اختلاف قیمت دارن
green gp430a-eu + فکر میکنم کل سری eu تک فن 12سانتی دارند

nima_hl
09-09-11, 14:14
دوستان به یک نکته توجه داشته باشند

فن پاور 2 کار باید انجام بده یکی خنک کردن قطعات درون پاور و دیگری خارج کردن هوای گرم درون کیس

به عبارتی اگر شما یک پاور بی صدا مثل سری eu گرین تهیه میکنید به دلیل اینکه دور فنهای این پاورها بسیار پائین اومده احتمالا نیاز پیدا میکنید که یک یا چند فن دیگه رو یا درون کیستون (مثلا جلوی هارد) نصب بفرمائید

البته صدای چند فن دور پائین هم به اندازه یک فن دور بالا نیست

پینوشت : این نکته مخصوص پاورهای گرین نیست و هر مدل پاور کم صدائی را شامل میشه

h_pes_hero
10-09-11, 14:15
یه سوال داشتم

کیسم فن خنک کننده نداره واسه همین یکی از درهاشو بداشتم تا داخل کیس خنک بمونه! به نظرتون این کار درسته یا بهتره چندتا فن خنک کننده رو کیس نصب کنم؟

mehrdad_ab
10-09-11, 15:21
یه سوال داشتم

کیسم فن خنک کننده نداره واسه همین یکی از درهاشو بداشتم تا داخل کیس خنک بمونه! به نظرتون این کار درسته یا بهتره چندتا فن خنک کننده رو کیس نصب کنم؟
غیر اصولیه
دو فن ( یکی به صورت دمنده و یکی به صورت مکنده داخل کیستون ببندید .
اگر به صدا حساس هستید از فن های مرغوب و 12 سانتی استفاده کنید .

mohammad1985
10-09-11, 21:54
باز بودن در کیس شاید دمای کلی کیس رو کم کنه ولی قطعا چیپ ها و قطعات به دلیل جریان نداشتن هوا خیلی گرمتر میشن این رو خودم رو چندین کیس تست کردم باز بودن در کیس به هیچ وجه نمی تونه با فن رقابت کنه