PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در گرافیک لپ تاپ دل 5010

lord670
05-09-11, 07:07
من لپ تاپ دل 5010 دارم با گرافیک ati 550v. اوایل خیلی خوب بود و بازیهای سنگینی مثل کرایسیس2 و... در بهترین حالتش خیلی خوب و روان با تمام جزئیات بازی اجرا میکرد. اما بعد از چندماه یکدفعه دیدم دیگه این بازیهارو نمیتونه خوب اجرا کنه. قسمتهایی از صفحه سیاه میشه جاهایی از بازی رو شطرنجی نشون میده یا هیچی نشون نمیده یوقت هایی فقط شخصیت بازی رو نشون میده و محیط اطرافش سفیده یا خوب معلوم نیست. اول فکر میکردم که شاید مشکل از خود بازی باشه ولی چندتا بازی جدید نصب کردم همین مشکلو با درجات مختلف داشتن. البته با اجرای بازیهای قدیمی گرافیک پایین مشکلی نداره ولی بازیهای جدید رو که قبلا عالی اجرا میکرد رو دیگه نمیتونه خوب اجرا کنه.
کسی میتونه راهنماییم کنه؟
درایور کارت گرافیکم کاملا آپدیته. حتی یبار پاکش کردم و از نو نصبش کردم ولی مشکل حل نشد.

Pami
05-09-11, 11:15
درایور رو از سایت دل گرفتید یا سایت AMD ؟
شما اگه آپدیت کردید و درست نشده برای آخرین اقدام یکبار ویندوز رو عوض کنید و درایور رو از نو نصب کنید و اقدام به تست کنید
در مرحله آخر هم با کابل HDMI روی یک تلویزیون تست کنید ، اگر نتیجه یکسان بود ببرید پیش تعمیرکار برای بررسی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیکی

nina_sos
20-10-11, 12:30
پست شما ویرایش شد
اول فرمت نوشتن زبان فارسی هست
دوم ارسال شماره تلفن ممنوع

Pami

siyamak sama
27-10-11, 16:24
اولا با لب تاب نباید بازی کرد مخصوصا خونواه دل اگر ادامه بدید چیپ گرافیکتون مرخص میشه من از این لب تاب با همین مشکل زیاد داشتم

majid4310
27-10-11, 16:53
مشکل شما با گردگیری خنک کننده روی گرافیک برطرف میشه واسه منم دقیقا همینطور شده بود بعد از اینکه باز کردم و گردگیری حل شد.

فقط اگه با باز کردن لپ تاپ آشنایی ندارید بدید به کسی که بلد باشه.