PDA

مشاهده نسخه کامل : <برگزاری اولین دوره مسابقات IPOC>

Extreme
27-08-11, 15:59
اولین دوره مسابقات IPOC یا Iranian Pro Overclocking Championship در پیش روست .
برگزار کننده این سری مسابقات شرکت لیون کامپیوتر بوده و برای اولین بار است که چنین مسابقه ای در میان اورکلاکرهای برتر ایران برگزار می شود .
تیم های دعوت شده به مسابقه :
تیم اورکلاکینگ شهر سخت افزار - تیم اورکلاکینگ هات اورکلاک - تیم اورکلاکینگ لیون کامپیوتر
رقابت اصلی در این مسابقات بر روی پلت فرم 1155 و در تست های 3D می باشد .

نفرات دعوت شده به اولین دوره این مسابقه از سه تیم به ترتیب :
آقایان شهریار بارانی و معین صامتی از تیم شهر سخت افزار ( Update : شرکت کنندگان از تیم شهر سخت افزار : آرمان ندافی - محمدعلی دلاوران )
آقایان علی کریمخانی و پژمان ذوالفقاری از تیم هات اورکلاک
آقایان سالار ذوالریاستین و شایان مستقیمی از تیم لیون کامپیوتر

شایان ذکر است که معیار انتخاب افراد برای هیئت برگزاری مسابقات رنکینگ افراد این سه تیم در وب سایت Hwbot می باشد . در صورت انصراف این افراد ، نفرات بعدی در رنکینگ به مسابقات دعوت خواهند شد. بدیهیست از دید این هیئت ، افراد شرکت کننده برترین ها و نمایندگان تیم های خود می باشند.

داوران آقایان :
نیما جعفری - صابر آذین - پوریا شعبانی

جوایز :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

قوانین و نحوه اجرای مسابقه متعاقباً اعلام خواهد شد .
زمان برگزاری جمعه 18 شهریور ماه سال 1390 .
حامیان برگذاری این دوره مسابقات :

Only the registered members can see the link
قوانین و نحوه برگزاری مسابقه :
برای اجراء مسابقه یک مادربرد با چیپ P67 ، یک کارت گرافیک Gainward 560Ti Phantom ، یک SSD ، یک OC Station Green و پاور Green GP1000Gold به همراه مانیتور در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت .
توجه : به همراه داشتن پردازنده سوکت 1155 و کولینگ آن ، رم و ابزار اکستریم اورکلاکینگ اعم از کانتینر گرافیک و ابزار هارد مد و ... بر عده خود شرکت کنندگان می باشد .
مسابقه در تست های :
3DMark03
3DMark06
3DMark11
برگزار خواهد شد .

قوانین :
1- استفاده از فلش و هرگونه حافظه قابل اتصال به سیستم ها ممنوع می باشد.
2- کارت و سیستم اورکلاک طبق قرعه و در حضور تمامی شرکت کنندگان انتخاب خواهد شد .
3- فرکانس پردازنده ها تا 5300 MHz مجاز می باشد.
نکته : محدودیتی برای ضریب و کلاک پایه وجود ندارد و نتایج تا 1 MHz بالاتر قابل قبول هستند .
4- به هر یک از تیم ها 1 ساعت و نیم برای ست آپ اولیه و 1 ساعت برای هر تست زمان داده خواهد شد .
نکته : تمامی تیم ها موظفند پس از پایان ساعت مقرر برای هر تست ، شات مورد نظر را به یکی از داوران تحویل دهند . در صورت عدم دریافت شات از سوی تیمی ، مدت 5 دقیقه پنالتی ، به آن تیم داده خواهد شد که جزو زمان از دست رفته تست بعدی آنان حساب خواهد شد.
نحوه امتیاز دهی : تیم برتر در هر تست 6 امتیاز ، تیم دوم 4 امتیاز و تیم سوم 2 امتیاز کسب خواهند کرد . در صورت عدم ارائه شات در زمان مقرر به هر دلیلی ، برای تیم مورد نظر امتیاز صفر منظور خواهد شد .
محل برگذاری دفتر لیون کامپیوتر در تهران می باشد و این مسابقات به صورت آنلاین برای تمامی کاربران قابل رویت است .

PUMAOC
27-08-11, 16:29
این آخری cpu هست؟ یادبود نفر اول رو می گم! شفاف نیست. سور پرایز هست؟

Shahryar
27-08-11, 23:54
با اینکه نقص های زیادی همچین مسابقه ای میتونه داشته باشه ؛ قطعاً وجود همچین مسابقاتی به پیشرفت اورکلاکینگ در کشور کمک میکنه . :great:

از تیم شهر سخت افزار آقایان : آرمان ندافی - محمد علی دلاوران شرکت خواهند کرد . :yes:

با توجه به اسم انتخابی Pro برای مسابقه ، جای خالی تست های 2D به خصوص SuperPI 32M خیلی به چشم میخوره .

با آرزوی موفقیت برای یکایک دوستان . :Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

.D3VIL.
28-08-11, 01:03
با تشکر از شهریار عزیز،

- به هر یک از تیم ها 1 ساعت و نیم برای ست آپ اولیه و 1 ساعت برای هر تست زمان داده خواهد شد .

کم نیست یک مقدار؟! مخصوصا ست آپ اولیه با اینکه گرافیک هم باید زیره نیتروزن بره و احتیاج به عایق کاری داره...!

ممنونم.

saeed_hosseiny
28-08-11, 12:57
درود
بسیار ممنونم شهریار جان از پیشنهادتون و مطمئنا یه سری مشکلات در این مسابقات وجود داره و اینرو هم مطمئنم که با کمک دوستان خوبی مثل شما حتما این نواقص کمتر و کمتر خواهد شد .

در ضمن در مورد معرفی افرادتون برای شرکت در مسابقه بسیار ممنونم .

سعی میکنیم که در اینده بیشتر از اینها از دوستان مشاوره بگیریم تا کار و بهتر انجام بدیم .

در کل باز هم وقت هستش و میتونیم از نظرات شما عزیزان استفاده کنیم

.D3VIL.
28-08-11, 13:07
جناب حسینی لطفا در رابطه با زمان بندی ها اگر امکانش هست تجدید نظر کنید.

ممنونم.

saeed_hosseiny
28-08-11, 13:37
حتما با دوستان مشورت خواهیم کرد در این زمینه . در ضمن نیما جان مراتب رو اینجا اعلام میکنن

Jagvar
29-08-11, 02:55
آقاي حسيني عزيز براي ويندوز بايد چيکار کرد؟
xp يا 7 و کدوم ويرايش؟

Extreme
29-08-11, 14:25
دوستان روی هارد 3 تیم 2 عدد ویندوز نصب میشه ! یک ویندوز XP و یک ویندوز 7 .

و اینکه برای عایق بندی یک کارت گرافیک و آماده سازی سیستم عامل ها فکر نمیکنم 1 ساعت و نیم تایم کمی باشه .

Extreme
29-08-11, 14:29
عکس جایزه نفر اول که یک یادبود خیلی زیبا هست از مسابقات .

PUMAOC
29-08-11, 16:54
NICE ...............

.D3VIL.
29-08-11, 17:08
و اینکه برای عایق بندی یک کارت گرافیک و آماده سازی سیستم عامل ها فکر نمیکنم 1 ساعت و نیم تایم کمی باشه .
Volt Mod رو از جا انداختی برادر :دی

Jagvar
29-08-11, 17:12
نيتروِن براي هر تيم به چه ميزان هستش؟
نياز هست که خنک کننده اي هم همراه داشته باشيم؟

PUMAOC
29-08-11, 17:26
Volt Mod رو از جا انداختی برادر :دی

حاضرم تو مود گرافیک بدون دیتا شیت آماده با سرچش و نصب رو راه اندازی باتون مسابقه بدم:1. (35): 1 ربع ساعت.

آرمان خودتو نباز تو می تونی شما که قبلا کارت رو دیدید و تست کردید. لحیم کاری رو به محمد علی نده! کارش خوب نیست:wink:

Amir.l
29-08-11, 20:15
حاضرم تو مود گرافیک بدون دیتا شیت آماده با سرچش و نصب رو راه اندازی باتون مسابقه بدم 1 ربع ساعت.
20 دقیقه !!!!!!!

Extreme
29-08-11, 21:47
10 دقیقه کل کله ؟

PUMAOC
29-08-11, 22:59
همون یه ربع! full مود :D

امیر 20 دقیقه معنی خاصی داره؟؟ جمله رو کامل کن بفهمم چی شد!

Amir.l
29-08-11, 23:18
الان داشتم دیتاشیت رودانلود میکردم 20 دقیقه طول کشید! :دی

Shahryar
04-09-11, 15:35
با سلام خدمت دوستان عزیز ...

متاسفانه خیلی مسائل هست که کم کم داره مشکل ایجاد میکنه و به تبعش از اعتبار و کیفیت مسابقه کاسته میشه . :great:

یکی اینکه اطلاع رسانی ضعیف هست و دوستان لطف کنند بیشتر به این موضوع دقت کنند .

ولی مشکل اصلی فعلی نبود قطعات مسابقه به صورت مناسب برای شرکت کنندگان هست . یعنی چی ؟

ببینید این مسابقه با وجود اینکه میدونیم زحمات زیادی براش کشیده شده ولی GOOC یا MOA نیست که یک فرد بگه اگه براش هزینه زیادی هم میکنم میارزه و این یک مسابقه خیلی کوچک هست . ولی الان در نظر بگیرید هیچ یک از Supplier های مسابقه حاضر نیست ساپورت سخت افزاری مناسبی روی قطعات اصلی مثل مادربرد یا گرافیک ارائه بده یا حتی شایدم بخواند ولی موجودی قطعه ای ندارند روی این محصولات ==> شرکت کننده باید ضمن تهیه پردازنده و رم یک کارت گرافیک و مادربرد هم با هزینه خودش بخره که بتونه روش تمرین کنه و همه این موضوع را میدونند که قطعه ای که برای تمرین مسابقه ازش استفاده میشه واقعاً نمیشه گفت قطعه سالم میمونه. یعنی یک گرافیک 350 هزار تومنی + یک مادربرد با قیمت تقریبی 300 هزار تومن ( با فرض داشتن پردازنده و رم ) . هزینه زیادی هم باید صرف حمل و نقل و نیتروژن و وسائل جانبی کنه که میشه نزدیک 800 هزار تومن و این مسابقه صادقانه بگم ارزش چنین هزینه ای را نداره و باعث میشه شرکت کنندگان صرفاً بیاند مسابقه بدند و اصلاً نمیتونه یک مسابقه حرفه ای و معتبر باشه .

امیدواریم برگزار کنندگان این مسابقه به خصوص لیون کامپیوتر هر چه سریعتر بتونند راهکار موثری برای این مسئله پیدا کنند چون کمتر از یک هفته به مسابقه باقی مونده ...

با آرزوی موفقیت برای یکایک دوستان . :give_rose:

.D3VIL.
04-09-11, 15:59
با تشکر از شهریار عزیز....
کاملا موافقم...
تیم ما کم کم داره دچار مشکل میشه یکی از مشکلات ایجاد شده برای ما قطعات مسابقه از جمله Gainward GTX560ti Phantom 1GB هست که اصلا داخل بازار موجود نیست که این عوامل کاهش کیفیت مسابقه هست چون برای مسابقات بزرگ مثل MOA/GOOC معمولا قطعات استفاده میشود که داخل بازار به راحتی یافت شود....نه اینکه ما برای ییدا کردن PDF این کارت روی اینترنت 2 ساعت زمان بزاریم!!
امروز ما قصد تهیه این کارت رو برای تمرین قبل از مسابقه داشتیم که متاسفانه این کارت نه در تهران موجود هست نه در اصفهان و نه در خوده انبار شرکت فرایند..!
خوب اینکه این کارت احتیاج به چند نوع Volt Mod داره و حتما احتیاج قبل از مسابقه احتیاج به تمرین بر روی این کارت هست ما به لطف اسپانسر مسابقات نتونستیم کارت رو تهیه کنیم و با این وضعیت توجیهی برای شرکت در مسابقه وجود نداره...!

Jagvar
04-09-11, 16:38
با این اوصاف که هم شهریار و هم آرمان توضیح دادن من دیگه از توضیحات اضافه صرف نظر می کنم ولی مسابقه من موندم این وسط که چرا به خاطر بی برنامه گی یعضی از دوستان راه زیادی رو از شهرستان به تهران اومدم که در مسابقه شرکت کنم و با این وضعیت که هنوز معلوم نیست مادربرد چیه + یک روز اعلام میکنند که P8P67 Pro هست و روز بعد میشنویم که به Z68 تغییر کرده و هیچ گونه اعلامی به ما نشده و ما از مسعولان شرکت Asus این قضیه رو شنیدیم ! (حتی داوران هم به طور کامل اطلاعی از این موضع نداشتند)
با این وضعیت هنوز ورژن BIOS مورد استفاده در مسابقات و ورژن درایور ها به طور کامل اعلام نشده..! (میدونید که خیلی مهم هست مخصوصا BIOS مادربرد که تمام تنظیمات BCLK/DRam Frequency/Advanced Timings در ورژن ها مختلف تغییرات اساسی میکنه)

از آقای حسینی درخواتس میکنم هرچه زودتر وضعیت رو مشخص کنند (چون من 3 روز از شیراز اومدم تهران هنوز هیچ تستی برای آمادگی ابتدایی مسابقه نتونستیم انجام بدیم )

با تشکر - محمد علی دلاوران

saeed_hosseiny
04-09-11, 20:52
درود دوستان گلم
براتون هیشه ارزوی موفقیت میکنم

همیشه اعتقاد قلبیه من اینه که انتقاد بهترین راه پیشرفته و از اینکه انتقادات شما رو میبینم بسیار تشکر میکنم . چون اگر این اتنقاد ها نباشه و فقط و به به و چه چه باشه کار هیچ پیشرفتی نمیکنه .

بنده با اجازه شما جوابها رو بر طبق شماره مینویسم :

1 - در مورد مادربورد باید بگم که ایا ما اعلام رسمی کردیم که مادربورد مسابقه تغییر کرده ؟؟؟؟؟؟ ایا جایی از مسابقه اعلام شده که اسپانسر مادربورد اسوس هستش که اونها اعلام کنن مادربورد مسابقه چیه ؟؟؟ واقعیتش من همیشه کاری رو شروع میکنم که اول روی خودم حساب میکنم بعد روی سایر شرکتها . حالا دوستان ما در شرکتهای دیگه لطف میکنن چیز دیگه ای هستش .
2 - دوستان گفتن که1gb 560 phantom در بازار نیستش . واقعیت رو میخوام قبول کنیم که این مسابقه شرایطش برای همه یکسانه و هر سه تیم از یک نوع امکانات دارن بهره میبرن و اون روزی که شرکت فرایند زحمت دادن این کارتها رو کشیدن این کارتها موجود بوده و اگر میخواستید واقعا ازش تست بگیرید باید همون موقع اقدام میکردید تا سریعا تهیه بشه و برای تمرین استفاده کنید نه در دقیقه 90 اقدام کنید دوستان گلم . قبول کنید اینجا ایرانه و امکانات بسیار فرق داره و متفاوته و هر روز یه اتفاقی میفته .
3 - شما دیگه کاربران حرفه ای هستید و میدونید که در اکثر مواقع کارتهای مشابه که فقط مقدار رمشون متفاوته از نظر چیپ رگلاتور ولتاژ و نحوه هارد مود یکی هستند و شما هم میتونید این قضیه رو پیگیری کنید و در حال حاضر هم فرایند مدل 2 گیگش رو داره و البته الان داره چند روز بعد رو نمیدونم دوستان گلم .
4 - بعضی از دوستان در مورد PRO بودن مسابقه مشکل دارن و میگن که چرا اسمشو گذاشتید PRO در حالی که این مسابقه اونقدر حرفه ای نیستش . در جواب باید بگم که شاید نظر شما در حال حاضر درست باشه ولی فکر نکنم در اجرای مسابقه و نحوه برگذاری مسابقه مشکلی بوجود بیاره این اسم .چون از دید من فعلا فقط یک اسمه هر چی دوست دارید اسمش بگذارید
5 - شهریار جان فرمودن که جوائز و سطح مسابقه در حدی نیستش که کاربر براش هزینه ای بکنه و مقدار هزینه ای که میکنه کمتر از ارزش واقعیه جائزه هستش . ولی من یادم میاد که نیما جان شاید 5 برابر هزینه نوت بوکی که در مسابقه جائزه گرفتش هزینه کرد . چون میخواست خودش رو ثابت کنه . و اینرو هم بگم فکر کنیم ما جائزه ای 2 میلیونی میگذاشتیم و کاربر میرفت برای خودش 5 میلیون خرج میکرد تا در مسابقه برنده بشه !!! ایا به مجریه مسابقه این قضیه واقعا میتونه مربوط باشه ؟؟؟
6 - ما با اینکه مجریه مسابقه هستیم ولی شرکت کنند های تیم ما این کارت رو برای تمرین ندارن و قرار ه براشون یک کارت 560 2GB بگیریم تا با اون تمرین کنن .
7 - در مورد یه سری از قطعات مثل رم و cpu که گفته شده توسط شرکت کننده ها تهیه بشه به این دلیله که چون در خیلی از مسابقات کاربران اعتراض کرده بودن که پردازنده از بچ خوبی بر خوردار نبوده اینرو بر عهده خود کاربران گذاشتیم تا دیگه بهونه ای وجود نداشته باشه البته این فعلا در اولین دوره مسابقه به اینصورت هستش . من اعتقاد دارم اگر کسی عنوان اورکلاکر حرفه ای و PRO رو یدک میکشه پس قطعات حرفه ای و PRO هم داره و واقعا توش شک ندارم .

8 - در اخر باید بگم که هر چیزی که در قوانین و شرایط مسابقه مشاهده میکنید توسط سه داور که به عنوان نماینده گان سه تیم بودن , تصمیم اتخاذ شدهو لیون کامپیوتر فقط یک رای در اینجا داشته .

در کل امیدوارم که مسابقه به خوبی برگذار بشه و البته قبول هم دارم که ضعفهایی وجود داره ولی کم کم با کمک هم همه چیز رو حل میکنیم .

ما همیشه گله مند بودیم و هستیم که چرا در ایران اورکلاک ساپورت نمیشه ولی اینرو هم قبول کنیم که ما خودمون مقصریم و واقعا نمیخوایم کار و از یک جا استارت بزنیم . شرکتها به خاطر همینجور مشکلات و حرفها و حدیثها در ایران هستش که میگن ولش کن بابا اورکلاک چیه ما که قطعه خودمون رو داریم به راحتی میفروشیم پس اگر میخواید در اینده کار بهتر بشه و ساپورت بیشتری بگیرید باید به هم کمک کنیم در غیر اینصورت نباید انتظاری و گله ای داشته باشیم .

با ارزوی موفقیت برای تک تک شما دوستان

Jagvar
04-09-11, 21:47
درود دوستان گلم

همیشه اعتقاد قلبیه من اینه که انتقاد بهترین راه پیشرفته و از اینکه انتقادات شما رو میبینم بسیار تشکر میکنم . چون اگر این اتنقاد ها نباشه و فقط و به به و چه چه باشه کار هیچ پیشرفتی نمیکنه .

1 - در مورد مادربورد باید بگم که ایا ما اعلام رسمی کردیم که مادربورد مسابقه تغییر کرده ؟؟؟؟؟؟ ایا جایی از مسابقه اعلام شده که اسپانسر مادربورد اسوس هستش که اونها اعلام کنن مادربورد مسابقه چیه ؟؟؟ واقعیتش من همیشه کاری رو شروع میکنم که اول روی خودم حساب میکنم بعد روی سایر شرکتها . حالا دوستان ما در شرکتهای دیگه لطف میکنن چیز دیگه ای هستش .
2 - دوستان گفتن که1gb 560 phantom در بازار نیستش . واقعیت رو میخوام قبول کنیم که این مسابقه شرایطش برای همه یکسانه و هر سه تیم از یک نوع امکانات دارن بهره میبرن و اون روزی که شرکت فرایند زحمت دادن این کارتها رو کشیدن این کارتها موجود بوده و اگر میخواستید واقعا ازش تست بگیرید باید همون موقع اقدام میکردید تا سریعا تهیه بشه و برای تمرین استفاده کنید نه در دقیقه 90 اقدام کنید دوستان گلم . قبول کنید اینجا ایرانه و امکانات بسیار فرق داره و متفاوته و هر روز یه اتفاقی میفته .
3 - شما دیگه کاربران حرفه ای هستید و میدونید که در اکثر مواقع کارتهای مشابه که فقط مقدار رمشون متفاوته از نظر چیپ رگلاتور ولتاژ و نحوه هارد مود یکی هستند و شما هم میتونید این قضیه رو پیگیری کنید و در حال حاضر هم فرایند مدل 2 گیگش رو داره و البته الان داره چند روز بعد رو نمیدونم دوستان گلم .
4 - بعضی از دوستان در مورد PRO بودن مسابقه مشکل دارن و میگن که چرا اسمشو گذاشتید PRO در حالی که این مسابقه اونقدر حرفه ای نیستش . در جواب باید بگم که شاید نظر شما در حال حاضر درست باشه ولی فکر نکنم در اجرای مسابقه و نحوه برگذاری مسابقه مشکلی بوجود بیاره این اسم .چون از دید من فعلا فقط یک اسمه هر چی دوست دارید اسمش بگذارید
5 - شهریار جان فرمودن که جوائز و سطح مسابقه در حدی نیستش که کاربر براش هزینه ای بکنه و مقدار هزینه ای که میکنه کمتر از ارزش واقعیه جائزه هستش . ولی من یادم میاد که نیما جان شاید 5 برابر هزینه نوت بوکی که در مسابقه جائزه گرفتش هزینه کرد . چون میخواست خودش رو ثابت کنه . و اینرو هم بگم فکر کنیم ما جائزه ای 2 میلیونی میگذاشتیم و کاربر میرفت برای خودش 5 میلیون خرج میکرد تا در مسابقه برنده بشه !!! ایا به مجریه مسابقه این قضیه واقعا میتونه مربوط باشه ؟؟؟
6 - ما با اینکه مجریه مسابقه هستیم ولی شرکت کنند های تیم ما این کارت رو برای تمرین ندارن و قرار ه براشون یک کارت 560 2GB بگیریم تا با اون تمرین کنن .
7 - در مورد یه سری از قطعات مثل رم و cpu که گفته شده توسط شرکت کننده ها تهیه بشه به این دلیله که چون در خیلی از مسابقات کاربران اعتراض کرده بودن که پردازنده از بچ خوبی بر خوردار نبوده اینرو بر عهده خود کاربران گذاشتیم تا دیگه بهونه ای وجود نداشته باشه البته این فعلا در اولین دوره مسابقه به اینصورت هستش . من اعتقاد دارم اگر کسی عنوان اورکلاکر حرفه ای و PRO رو یدک میکشه پس قطعات حرفه ای و PRO هم داره و واقعا توش شک ندارم .

8 - در اخر باید بگم که هر چیزی که در قوانین و شرایط مسابقه مشاهده میکنید توسط سه داور که به عنوان نماینده گان سه تیم بودن , تصمیم اتخاذ شدهو لیون کامپیوتر فقط یک رای در اینجا داشته .

در کل امیدوارم که مسابقه به خوبی برگذار بشه و البته قبول هم دارم که ضعفهایی وجود داره ولی کم کم با کمک هم همه چیز رو حل میکنیم .

ما همیشه گله مند بودیم و هستیم که چرا در ایران اورکلاک ساپورت نمیشه ولی اینرو هم قبول کنیم که ما خودمون مقصریم و واقعا نمیخوایم کار و از یک جا استارت بزنیم . شرکتها به خاطر همینجور مشکلات و حرفها و حدیثها در ایران هستش که میگن ولش کن بابا اورکلاک چیه ما که قطعه خودمون رو داریم به راحتی میفروشیم پس اگر میخواید در اینده کار بهتر بشه و ساپورت بیشتری بگیرید باید به هم کمک کنیم در غیر اینصورت نباید انتظاری و گله ای داشته باشیم .

واقعا ممنونم از آقای حسینی عزیز که زحمت کشیدن و هم حرفای مارو شنیدن و هم جواب دادن

آقای حسینی من قصد جسارت و ادامه دار کردن بحث رو ندارم ولی این رو می گم که شما حرفای خودتون رو تکرار می کنید، چه اون روزی که اومدیم حضوری خدمت رسیدیم و چه صحبت های الانی شما بیشترش یکی است.
این نکته رو هم بگم که اول از ایسوز شنیدیم که بورد تغییر کرده و بعدش هم از خود شما شنیدیم!

من که از اول به تیم گفتم کارت دیگه تهیه می کنیم، اما آقای حسینی طبق گفته ی خودتون که می خوایید جدا رقابت باشه می گم که ما اونجا بیاییم با چه چیزی با دوستانیمون رقابت کنبم! اون که تازه میشه آشنایی با قطعات+(سر مسابقه)
همانطور که خودتون گفتید واقعا میخواید بین تیم ها + رابطه دوستانه رقابت جدی هم باشه ! با این وضعیت بی سبیل اللهی فکر نمیکنم امکان پذیر باشه !

ولی با وجود تمام این مشکلات (که البته امیدواریم تا قبل از 18 ام تا حدودی بر طرف بشه) ما زحمت ها شما را پاس میداریم و تمام تلاشمون رو برای این مسابقه میکنیم و رقابت دوستانه رو سر لوحه کارمون قرار میدیم.

موفق باشید - محمد علی دلاوران

saeed_hosseiny
04-09-11, 21:56
واقعا ممنونم از آقای حسینی عزیز که زحمت کشیدن و هم حرفای مارو شنیدن و هم جواب دادن

آقای حسینی من قصد جسارت و ادامه دار کردن بحث رو ندارم ولی این رو می گم که شما حرفای خودتون رو تکرار می کنید، چه اون روزی که اومدیم حضوری خدمت رسیدیم و چه صحبت های الانی شما بیشترش یکی است.
این نکته رو هم بگم که اول از ایسوز شنیدیم که بورد تغییر کرده و بعدش هم از خود شما شنیدیم!

من که از اول به تیم گفتم کارت دیگه تهیه می کنیم، اما آقای حسینی طبق گفته ی خودتون که می خوایید جدا رقابت باشه می گم که ما اونجا بیاییم با چه چیزی با دوستانیمون رقابت کنبم! اون که تازه میشه آشنایی با قطعات+(سر مسابقه)
همانطور که خودتون گفتید واقعا میخواید بین تیم ها + رابطه دوستانه رقابت جدی هم باشه ! با این وضعیت بی سبیل اللهی فکر نمیکنم امکان پذیر باشه !

ولی با وجود تمام این مشکلات (که البته امیدواریم تا قبل از 18 ام تا حدودی بر طرف بشه) ما زحمت ها شما را پاس میداریم و تمام تلاشمون رو برای این مسابقه میکنیم و رقابت دوستانه رو سر لوحه کارمون قرار میدیم.

موفق باشید - محمد علی دلاوران
درود محمد جان
اول اینکه باید بگم حق با شماست و اون روز یکی از دوستانمون در اسوس که قبلا باهاشون تماس گرفتیم و در مسابقه توضیحاتی دادیم زنگ زده بودن که میتونن مادربوردهای مسابقه و کارتهای گرافیک رو ساپورت کنن . ولی ما چند هفته قبلش باهاشون تماس گرفتیم و گفتیم که که چنین مسابقه ای هستش ولی به ما جواب روشن و واضح و شفافی ندادن که من بتونم به شما عزیزان اعلام بکنم که قطعات مسابقه چیه و وقتی با شرکت محترم فرایند تماس گرفتم بدون دریغ این کالاها رو در اختیار ما گذاشتن و قبول کنید که از اخلاق به دوره که ما کارتهای این عزیزان رو که با محبت بسیار در اختیار ما گذاشتن کنار بگذاریم و کارت دیگه ای رو حایگزین کنیم . وقتی دوستمون تماس گرفتن که میتونن مادربورد Z68 در خاتیار ما میگذارن من تا حدودی قبول کردم ولی علنی نکردم و اول باید با نمایندگان تیمها صحبت میکردم و همینطور هم شد و با مشورت به این نتیجه رسیدیم که همون مادربورد قبلی در مسابقه شرکت کنه و اونها رو هم خودم شخصا در حال تهیش هستم .
در ضمن محمد جان اگر شماها انتقاد نکنید ما از کجا بدونیم که اشکال کارمون چیه و ما هم موظف به پاسخگویی به شما دوستان هستیم و اگر کمبودی در پاسخگویی می بینید به بزرگی خودتون ببخشید و بگذارید به گردن گرفتاری ما .

وقتی شرایط یکسان بر گذار میشه و امکانات هر سه تیم یکی هستش پس باید از علم خودتون استفاده کنید و هر چی اطلاعات میتونید از اینترنت جمع کنید و یا اینکه کارتی که مشابه این کارت هستش پیدا کنید و روش کار کنید . این هم خودش یک تست و امتحان هستش برای کاربران حرفه ای عزیز

Shahryar
04-09-11, 22:58
درود دوستان گلم

5 - شهریار جان فرمودن که جوائز و سطح مسابقه در حدی نیستش که کاربر براش هزینه ای بکنه و مقدار هزینه ای که میکنه کمتر از ارزش واقعیه جائزه هستش . ولی من یادم میاد که نیما جان شاید 5 برابر هزینه نوت بوکی که در مسابقه جائزه گرفتش هزینه کرد . چون میخواست خودش رو ثابت کنه . :1. (27): و اینرو هم بگم فکر کنیم ما جائزه ای 2 میلیونی میگذاشتیم و کاربر میرفت برای خودش 5 میلیون خرج میکرد تا در مسابقه برنده بشه !!! ایا به مجریه مسابقه این قضیه واقعا میتونه مربوط باشه ؟؟؟

سلام آقای حسینی ؛

قبلاً گفتم در این تاپیک و باز هم میگم که چنین مسابقه هایی در مجموع برای اورکلاکینگ کشور موثر هست و بحثی توی اون موضوع نیست ولی متاسفانه بنده پاسخی نگرفتم در مورد مسائلی که مطرح کردم و به نظرم کلی گویی شد بیشتر .

برای اینکه بتونیم یک بحث سازنده داشته باشیم تا کیفیت مسابقه بره بالاتر بنده صحبت های شما را موردی پاسخ میدم تا بتونیم دقیق تر و با کیفیت بیشتری بحث کنیم چراکه هم شما و هم ما معتقدیم که انتقاد میتونه باعث پیشرفت بشه .

1- یک هفته مونده به مسابقه و فقط شما اعلام کردید چیپ P67 ! آخه P67 چه مدلیش ؟ شرکت کننده یا حتی دنبال کننده مسابقه نباید مدل دقیق مادربرد مسابقه را از طریق اطلاع رسانی های شما بدونه ؟

شما می فرمایید چه کسی گفته Z68 ! والا ما از دفتر اسوس و از خود شما شنیدیم Z68 ( بچه هایی که دیروز به خدمتتون رسیدند ) . پس اطلاع رسانی یا ناقص بوده و یا اشتباه .

2- شرکت فرآیند را من باهاشون صحبت کردم . گفتند در ابتدا 3 کارت گرفته شد که اگه یادتون باشه بعدش با صحبتی که با نماینده تیم شهر سخت افزار در تیم داوری ( نیما عزیز ) کردیم پیشنهاد دادیم کارت های بک - آپ گرفته بشه و درخواستش زده شد که فرآیند کلاً 5 کارت در مجموع تونست تهیه کنه و بده و از روزی هم که تاپیک مسابقه اومده بالا موجود نداشتند این دوستان .

ولی ما فرض میکنیم موجود داشتند . کالایی که برای یک مسابقه میخواد استفاده بشه باید به شکلی باشه که کارت راحت توی بازار گیر بیاد یا ساپورت Vendor پشتش باشه . حالا چرا ؟ چون ممکنه که من نوعی 3 کارت سر تمریناتم بسوزونم و باید راحت راحت بتونم گیر بیارم .

3- شرکت فرآیند در حال حاضر طی صحبتی که من صبح امروز باهاشون داشتم این کارت را هیچ نسخه ایش را موجود ندارند و لازم به ذکر هست که دقیقاً چون Pro هست و تیم شهر سخت افزار هم سعی میکنه برای بهبود کیفی مسابقه Pro شرکت کنه این کار را میکنه .

ببینید آقای حسینی توی مسابقات بین المللی هم همین طور هست . فکر نکنید که چون حرفه ای هستند روی مدل های مشابه میاند تست میزنند نه ! بلکه میرند عین اون مدل را تهیه میکنند که بتونند روز مسابقه فقط یکسری واریانتو تکرار کنند و کار جدیدی در کار نباشه چراکه هر دو قطعه ای ولو با طراحی پایه یکسان توی تست های اکستریم اورکلاکینگ متفاوت هست .

4- با اسم Pro به این دلیل مشکل هست که این مسابقه اسم ایران را اولش داره . یعنی هدف برگزاری مسابقات اورکلاکینگ ایران هست . پس باید از دو جهت انتظارات این اسمو برآورده کنه : 1) شرکت کننده ها 2) فرض کنید اخبار این مسابقه پخش بشه توی مجموعه های خارجی ، آیا واقعاً Pro OverClocking ایران در حد کیفی این مسابقه هست ؟ به نتایج HWBOT بچه های تیم های مختلف ایران نگاه کنید میبینید که این طور نیست در حقیقت .

البته این اسم در کل مشکلی نداره ولی حداقلش اینه که باید یکسری انتظارات پایه که خدمتتون عرض کردم را بتونه برآورده کنه .

5- اگه دقت کرده باشید من اسمی از جوایز نیاوردم بلکه سطح و اعتبار مسابقه مد نظرم بود . ببینید همون طوری که میدونید اگه واقع بینی را بگذاریم کنار هیچ پیشرفتی حاصل نمیشه .

بنده گفتم ، میگم و خواهم گفت این مسابقه ، مسابقه خوبی هست و برای همین هست که ما داریم وقت میگذاریم و سعی داریم به نحو مطلوبی شرکت کنیم ولی این را هم باید صادقانه گفت که سطحش قابل مقایسه نیست با مسابقات بین المللی مثل همون LGA1156 ای شما دارید باهاش مقایسه میکنید . :1. (27):

این مسابقه باید برای شرکت کننده توجیه داشته باشه و منظورم از توجیه فقط توجیه اقتصادی نیست ؛ ببینید توی مسابقه ASUS 1156 ای که شما می فرمایید اعتبار مسابقه و سطحش که یک مسابقه پربازدید بین المللی بود قابل مقایسه نیست با این مسابقه . توی اون مسابقه شرکت کننده قطعاً از جیب هم شده باشه مایه میگذاشت تا بتونه رتبه بیاره هر چند که توی همون مسابقه اگه ساپورت اسوس ایران نبود قطعاً شرکت کننده های ما با کمبود امکانات مواجه میشدند .

خیلی ساده و صادقانه خدمتتون گفتم ؛ چرا باید شرکت کننده های تیم های مختلف نزدیک به 800 هزار تومان برای این مسابقه هزینه کنند در حالی که توجیه حقیقی براشون نداره این هزینه ؟ یا اگه نکنند دیگه آیا میشه گفت مسابقه معتبر هست ؟

حداقل حداقلش این هست که شرکت کنندگان بتونند این قطعات را قیمت بسیار پایین تری خریداری کنند که بعد ولو اینکه زیر تست مشکل پیدا کرد بتونند با قیمت بدون ضرر بفروشند .

بنده بحثی روی پردازنده نداشتم و ندارم چون روی این قطعه با توجه تحریم ها دست خیلی بسته هست . :wink:

در واقع خیلی ساده به برگزار کننده کاملاً مربوط هست که موجودی ، قیمت تهیه و ... قطعات برای شرکت کنندگان به چه نحوی هست و نمیشه گفت که به برگزار کننده مربوط نیست .

اما قسمتی که Bold کردم را حقیقتاً تعجب کردم از صحبت شما ! آقای حسینی عزیز نیما عزیز در اون مسابقه نیازی به اثبات نداشت چراکه به نظر من قبلش اثبات شده بود . :wink:

بنده اطلاعی از هدف شرکت کردن تیم شما ندارم ولی قطعاً آرمان و محمد علی عزیز برای اثبات کردن خودشون شرکت نخواهند کرد ! چراکه واقعاً نیازی به این کار نیست . اورکلاکر های بزرگی مثل کینگ پین کلاً معتقدند که مسابقات اورکلاکینگ میزان سنجش علمی نیست به طور کامل دیگه چه برسه به مسابقات این چنینی .

عزیز ، همین طوری که ما از نکات مثبت این مسابقه تعریف میکنیم که بیش از هر چیز ماهیت برگزاریش هست از مواردیش که باید انتقاد کنیم هم این کار را انجام میدیم تا پیشرفت حاصل بشه . اینکه ما جماعت همیشه منقدیم را قبول دارم و حرف ها و حدیث های پیش آمده در این رابطه به خاطر اینه که ادعای مسابقه با حقیقتش یکسان نیست . ببینید بایوس مشخص نیست ، مادربرد رسماً مشخص نیست ، وضعیت اینکه چه حمایتی برگزار کننده یا اسپانسر از تیم ها میکنه مشخص نیست برای تمرینات و ... .

قطعاً ما محدودیت های توی ایران را در نظر گرفتیم که این انتقادات را کردیم وگرنه میگفتیم چرا GTX580 نیست یا محدودیت فرکانس هست :1. (35):

در واقع انتقاد ما در رابطه با کار هایی هست که در ایران میشده انجام بشه .

ممنون از اینکه وقت میگذارید و منتظر پاسخ های خوب شما دوست عزیزمون هستیم تا ایشالله بتونیم یک تصمیم گیری در مورد شرکت کردن یا نکردن تیم شهر سخت افزار در مسابقات داشته باشیم فردا . :great:

شاد باشید :give_rose:

poorya_user
05-09-11, 01:06
سلام آقای حسینی ؛

قبلاً گفتم در این تاپیک و باز هم میگم که چنین مسابقه هایی در مجموع برای اورکلاکینگ کشور موثر هست و بحثی توی اون موضوع نیست ولی متاسفانه بنده پاسخی نگرفتم در مورد مسائلی که مطرح کردم و به نظرم کلی گویی شد بیشتر .

برای اینکه بتونیم یک بحث سازنده داشته باشیم تا کیفیت مسابقه بره بالاتر بنده صحبت های شما را موردی پاسخ میدم تا بتونیم دقیق تر و با کیفیت بیشتری بحث کنیم چراکه هم شما و هم ما معتقدیم که انتقاد میتونه باعث پیشرفت بشه .

1- یک هفته مونده به مسابقه و فقط شما اعلام کردید چیپ P67 ! آخه P67 چه مدلیش ؟ شرکت کننده یا حتی دنبال کننده مسابقه نباید مدل دقیق مادربرد مسابقه را از طریق اطلاع رسانی های شما بدونه ؟

شما می فرمایید چه کسی گفته Z68 ! والا ما از دفتر اسوس و از خود شما شنیدیم Z68 ( بچه هایی که دیروز به خدمتتون رسیدند ) . پس اطلاع رسانی یا ناقص بوده و یا اشتباه .

2- شرکت فرآیند را من باهاشون صحبت کردم . گفتند در ابتدا 3 کارت گرفته شد که اگه یادتون باشه بعدش با صحبتی که با نماینده تیم شهر سخت افزار در تیم داوری ( نیما عزیز ) کردیم پیشنهاد دادیم کارت های بک - آپ گرفته بشه و درخواستش زده شد که فرآیند کلاً 5 کارت در مجموع تونست تهیه کنه و بده و از روزی هم که تاپیک مسابقه اومده بالا موجود نداشتند این دوستان .

ولی ما فرض میکنیم موجود داشتند . کالایی که برای یک مسابقه میخواد استفاده بشه باید به شکلی باشه که کارت راحت توی بازار گیر بیاد یا ساپورت Vendor پشتش باشه . حالا چرا ؟ چون ممکنه که من نوعی 3 کارت سر تمریناتم بسوزونم و باید راحت راحت بتونم گیر بیارم .

3- شرکت فرآیند در حال حاضر طی صحبتی که من صبح امروز باهاشون داشتم این کارت را هیچ نسخه ایش را موجود ندارند و لازم به ذکر هست که دقیقاً چون Pro هست و تیم شهر سخت افزار هم سعی میکنه برای بهبود کیفی مسابقه Pro شرکت کنه این کار را میکنه .

ببینید آقای حسینی توی مسابقات بین المللی هم همین طور هست . فکر نکنید که چون حرفه ای هستند روی مدل های مشابه میاند تست میزنند نه ! بلکه میرند عین اون مدل را تهیه میکنند که بتونند روز مسابقه فقط یکسری واریانتو تکرار کنند و کار جدیدی در کار نباشه چراکه هر دو قطعه ای ولو با طراحی پایه یکسان توی تست های اکستریم اورکلاکینگ متفاوت هست .

4- با اسم Pro به این دلیل مشکل هست که این مسابقه اسم ایران را اولش داره . یعنی هدف برگزاری مسابقات اورکلاکینگ ایران هست . پس باید از دو جهت انتظارات این اسمو برآورده کنه : 1) شرکت کننده ها 2) فرض کنید اخبار این مسابقه پخش بشه توی مجموعه های خارجی ، آیا واقعاً Pro OverClocking ایران در حد کیفی این مسابقه هست ؟ به نتایج HWBOT بچه های تیم های مختلف ایران نگاه کنید میبینید که این طور نیست در حقیقت .

البته این اسم در کل مشکلی نداره ولی حداقلش اینه که باید یکسری انتظارات پایه که خدمتتون عرض کردم را بتونه برآورده کنه .

5- اگه دقت کرده باشید من اسمی از جوایز نیاوردم بلکه سطح و اعتبار مسابقه مد نظرم بود . ببینید همون طوری که میدونید اگه واقع بینی را بگذاریم کنار هیچ پیشرفتی حاصل نمیشه .

بنده گفتم ، میگم و خواهم گفت این مسابقه ، مسابقه خوبی هست و برای همین هست که ما داریم وقت میگذاریم و سعی داریم به نحو مطلوبی شرکت کنیم ولی این را هم باید صادقانه گفت که سطحش قابل مقایسه نیست با مسابقات بین المللی مثل همون LGA1156 ای شما دارید باهاش مقایسه میکنید . :1. (27):

این مسابقه باید برای شرکت کننده توجیه داشته باشه و منظورم از توجیه فقط توجیه اقتصادی نیست ؛ ببینید توی مسابقه ASUS 1156 ای که شما می فرمایید اعتبار مسابقه و سطحش که یک مسابقه پربازدید بین المللی بود قابل مقایسه نیست با این مسابقه . توی اون مسابقه شرکت کننده قطعاً از جیب هم شده باشه مایه میگذاشت تا بتونه رتبه بیاره هر چند که توی همون مسابقه اگه ساپورت اسوس ایران نبود قطعاً شرکت کننده های ما با کمبود امکانات مواجه میشدند .

خیلی ساده و صادقانه خدمتتون گفتم ؛ چرا باید شرکت کننده های تیم های مختلف نزدیک به 800 هزار تومان برای این مسابقه هزینه کنند در حالی که توجیه حقیقی براشون نداره این هزینه ؟ یا اگه نکنند دیگه آیا میشه گفت مسابقه معتبر هست ؟

حداقل حداقلش این هست که شرکت کنندگان بتونند این قطعات را قیمت بسیار پایین تری خریداری کنند که بعد ولو اینکه زیر تست مشکل پیدا کرد بتونند با قیمت بدون ضرر بفروشند .

بنده بحثی روی پردازنده نداشتم و ندارم چون روی این قطعه با توجه تحریم ها دست خیلی بسته هست . :wink:

در واقع خیلی ساده به برگزار کننده کاملاً مربوط هست که موجودی ، قیمت تهیه و ... قطعات برای شرکت کنندگان به چه نحوی هست و نمیشه گفت که به برگزار کننده مربوط نیست .

اما قسمتی که Bold کردم را حقیقتاً تعجب کردم از صحبت شما ! آقای حسینی عزیز نیما عزیز در اون مسابقه نیازی به اثبات نداشت چراکه به نظر من قبلش اثبات شده بود . :wink:

بنده اطلاعی از هدف شرکت کردن تیم شما ندارم ولی قطعاً آرمان و محمد علی عزیز برای اثبات کردن خودشون شرکت نخواهند کرد ! چراکه واقعاً نیازی به این کار نیست . اورکلاکر های بزرگی مثل کینگ پین کلاً معتقدند که مسابقات اورکلاکینگ میزان سنجش علمی نیست به طور کامل دیگه چه برسه به مسابقات این چنینی .

عزیز ، همین طوری که ما از نکات مثبت این مسابقه تعریف میکنیم که بیش از هر چیز ماهیت برگزاریش هست از مواردیش که باید انتقاد کنیم هم این کار را انجام میدیم تا پیشرفت حاصل بشه . اینکه ما جماعت همیشه منقدیم را قبول دارم و حرف ها و حدیث های پیش آمده در این رابطه به خاطر اینه که ادعای مسابقه با حقیقتش یکسان نیست . ببینید بایوس مشخص نیست ، مادربرد رسماً مشخص نیست ، وضعیت اینکه چه حمایتی برگزار کننده یا اسپانسر از تیم ها میکنه مشخص نیست برای تمرینات و ... .

قطعاً ما محدودیت های توی ایران را در نظر گرفتیم که این انتقادات را کردیم وگرنه میگفتیم چرا GTX580 نیست یا محدودیت فرکانس هست :1. (35):

در واقع انتقاد ما در رابطه با کار هایی هست که در ایران میشده انجام بشه .

ممنون از اینکه وقت میگذارید و منتظر پاسخ های خوب شما دوست عزیزمون هستیم تا ایشالله بتونیم یک تصمیم گیری در مورد شرکت کردن یا نکردن تیم شهر سخت افزار در مسابقات داشته باشیم فردا . :great:

شاد باشید :give_rose:
درود .
بنده جسارت کردم و در حضور اساتید مطالبی رو بیان می کنم که احساس می کنم شاید آقای حسینی نمی خوان یا نمی تونند بهش اشاره کنند . البته بدون اجازه ایشون پست دارم می دم .
ابتدا به ساکن از استاد بارانی تشکر می کنم که مطالبشون 100% در جهت سازندگی و بهبود شرایط هستش .
جناب بارانی شما مسابقات بین المللی زیادی رو رفتید و در جریان امور هستید . آیا همگی اون مسابقات بدون مشکل و هیچ باگی برگذار شدند و می شوند ؟!!!
1- پست زده شده برای مسابقات در سه فروم مربوط به 2 هفته قبل بوده و مسئول اطلاع رسانی در فروم شهرسخت افزار نیمای عزیز هستش و از همون اول هم بنده به ایشون گفتم که بردهای P8P67 Pro هستش و حتی هفته گذشته تلفنی مدل بایوس ها رو هم ، با هم اوکی کردیم ولی هیچ ایرادی به نیمای عزیز نیستش چونکه اینقدر درگیر کارهای شخصی و طراحی ipoc.ir و برگذاری هرچه بهتر مسابقه هستش ، که منی که می گم گرفتارم پیشش کم آوردم . انصافاً سنگ تمام داره می گذاره .
از ابتدا هم اسمی از اسوس نبوده و نخواهد بود و تنها دلیلش عملکرد ضعیف این دفتر در اطلاع رسانی به ما بوده ، پس اگر ایرادی در این زمینه هست 100% از جانب برگذار کننده نیست البته یک ناهماهنگی کوچیکی هم بین تیم داوری و آقای حسینی بوده که فکر نمی کنم خبری که جناب حسینی دیروز به بچه ها دادند در روند مسابقه تاثیرگذار باشه .

2- کاملاً حق با شماست و این می تونه ضعفی کوچیک از دید من توی این مسابقه باشه که عامل اصلیش هم فقط و فقط تیم داوری هستش (نه آقای حسینی) که 3 نفرمون رو این کارت اوکی دادیدم بدون اینکه بازار رو سرچ کنیم ولی باور کنید که بازار ایران رو نمی شه پیش بینی کرد و اگر 580gtx هم اوکی می کردیم باز احتمال بروز این مشکل بود و این مطلب به نظر من به هیچ عنوان تقصیر برگذار کننده نیست .

3- امروز بعد از ظهر مدل 2 گیگ این کارت رو موجود داشتند ، هم آقای حسینی پرسیدند هم نیما جان .

4- یا منظورتون رو درست متوجه نشدم یا برداشت من اشتباه هستش . این مطلب خیلی جای بحث داره که فکر نکنم در این مقال بگنجه ولی اگر فکر بکنیم که سطحمون بالا هستش به هیچ عنوان پیشرفت نمی کنیم . من نمی گم سطح سابقه بالاست ولی استاد بارانی خودتون و کاپیتان های دیگه رو نبینید که رکورد wPrime 1st رو زدید ، یک نگاهی هم به اعضاء فعال تیم ها بندازید بد نیست ، می دونم قضیه پول و قطعه و ... هستش ، خواهش می کنم این مورد رو ادامه ندیم ! بلاخره هر کاری بایستی از جایی شروع بشه و شروع هرکاری به عیب نیستش ! اگر آقای حسینی این کار رو شروع نکنه شاید خارجی ها اصلاً مارو نبینند چه برسه به سطحمون .

5- احسنت ، 100% موافقم ، پس بیاییم واقع بین باشیم تا پیشرفت کنیم . خوب دوستان می گن که سطح مسابقات بایستی مثل مسابقات بین المللی باشه ، حتی دوره اول . بسیار عالی ، برای مثال مسابقات MOA و GoOC ،
حرف اصلی من اینجاست ، واقع بینانه این قضیه به این صورت هستش که شما بیایید و یک نسبت کوچیک بگیرید ، سود سالیانه MSI و giga در دنیا رو تقسیم بر مخارج مسابقاتشون کنید بعد با سود سالیانه لیون در ایران و مخارج مسابقه در نظر بگیرید .
شاید فردی بگه که "خوب پس برگذار نکنید اگر نمی تونید" جواب من به این فرد اینه که ما می تونیم و در آینده بهتر از اینها هم برگذار خواهیم کرد.
آیا با این مسابقه سالیانه ، افراد انگیزه بیشتری برای رقابت بین هم تیمیاشون و کسب مقام بهتر برای دعوت به مسابقات رو پیدا نمی کنند؟
در مورد قطعات هم ، آیا می شه برای مسابقات MOA کارت gtx580 lightening از بازار تهیه کرد ؟ آیا می شه یک Pro Overclocker هزینه ای برای شرکت در مسابقه ای رو نکنه ؟

نمی دونم چه جوری 800 تومان حساب کردید و از نظر من هم یک Pro Overclocker حتماً بایستی پلت فورم روز جهان رو داشته باشه و همچنین کانتینر cpu و gpu و ... سوال دیگه من اینه : چرا فردی مثل دوست عزیزم نیما بایستی میلیون ها تومان خرج کنه که مثلاً مقام اول ایران رو کسب کنه ؟ نیما جان آیا تا حالا از این راه پول درآوردی یا عشقت به این کار بوده ؟

بحث اثبات کردن نیست ، از جانب تیم لیون می گم که هدف ما از روز اول هم رد کردن کشورها بوده و فکر نکنم کسی منکر پیشرفت ایران توی این زمینه باشه.
بحث پردازنده برای همه حل شده هستش . ما می خواستیم جلو حرف و حدیث های بعدی مسابقه رو بگیریم ، ولی از حرف و حدیث های قبل مسابقه غافل بودیم:give_rose:
هدف ما طی کردن زمانی مهیج و پیدا کردن دوستان جدید و بالا بردن سطح همدیگه و در کل لذت از کارمون هستش ولی متاسفانه به نظر بنده (البته فقط نظر شخصیه منه) دو تیم دیگه خیلی موضوع رو جدی گرفتند ،البته نمی شه گفت این بده، نمی گم برامون مهم نیست چه مقامی بیاریم اما همون طور که یکی دیگه از اساتید بنده گفتند ، همه استادند و اگر کسی اول بشه لابد قطعاتش بهتر بوده :1. (29):
حتی طراحی کاپ مسابقات و وب سایت در دست ساخت نشون دهنده میزان سعی و تلاش برگذار کننده در جهت برگذاری هرچه بهتر هستش . برای بار اول هم بایستی عیب و ایرادات کار معلوم بشه تا دفعه های بعد تصحیح بشه !!! غیر از اینه .
اگر واقعاً این محدودیت ها نباشه که دیگه می شیم MOA یا GoOC .
حمایت از این جریان حمایت از پیشرفت اورکلاک هستش .
اعضاء تیم لیون برای دوری از حاشیه ها در کل حق بیان مطالب این چنینی رو توی فروم های دیگه ندارند ولی چون دیدم نویسندگان و خوانندگان این موضوع فهیم و منطقی هستند و من دیدم آقای حسینی بعضی مسائل رو مطرح نمی کنند ، بی اجازه این مطالب رو بیان کردم .
استاد باز هم در پایان از اینکه جسارت کردم ، پستتون رو نقل قول کردم پوزش می خوام .
به امید بالا رفتن ایران .:11()::give_rose:

.D3VIL.
05-09-11, 02:00
سلام .
به نظر من و بدون تعارف این مشکل پیش اومده به طور 100% مقصر افرادی هستند که این مدل کارت Gainward Phantom رو برای مسابقه OK دادند !(البته امیدوارم کدورتی پیش نیاد ولی فکر نمیکنم این از واقعیت به دور باشه)
+
ما نمیگیم و انتظار این موضوع رو هم نداریم که از GTX580 برای مسابقه استفاده بشه ! حداقل از کارت MID Range که استفاده میکنید از نوع بهترین و با کیفیت باشه ! مثل MSI HAWK / Gigabyte SOC / Asus DirectCU 2 ..!
مدلی که کلا 5 تا Review کامل ازش داخل اینترنت نیست چه ارزشی داره برای مسابقه ؟! یا حتی یک نفر یک Result از این کارت روی سایت HWBOT قرار نداده چه انتظاری میشه داشت که برای مسابقاتی که سه تا تست 3D سنگین داره استفاده بشه؟
ما چقدر داخل اینترنت برای PDF این کارت یا Datasheet روی نت سرچ کردیم نبود ! خوب این وضع مسابقه دادن نمیشه که...و این هم از موجودی و وضعیت بازار - دوستانی که کارت رو OK دادند باید مطلع میبودند که برند Gainward یک برند تقریبا نا آشنا برای ما ایرانی ها و از جمله OverClocker ها هست و بدین دلیل این محصولات به تعداد محدودی وارد ایران میشه !

اگر قرار بود اینطوری همچین مسابقاتی برگزار بشه بهتر بود از تیم ها مبلغ ورودی گرفته میشد حداقل قطعات مطمئن و با کیفیت در اختیارشون گذاشته میشد نه هر مدلی از هر شرکت و صرفا رایگان .

اگر واقعاً این محدودیت ها نباشه که دیگه می شیم MOA یا GoOC .
چرا نشیم؟ چیزی کمتر داریم؟ MOA هم از قطعات با کیفیت و High-End گران قیمت استفاده میکنند ما به علت محدود بودن نمیتونیم از قطعات High End استفاده کنیم ولی حداقل میتونیم از یک مدل های خاص Middle range اثبات شده که استفاده کنیم؟ با این کار ثابت میکنیم که چیزی از اونها کمتر نداریم و فقط سطح مالی ما با اونها برابری نمیکنه !( کاملا برای ما توجیح شده هست )

ببخشید از اینکه انتقاد من خیلی شدید بود قصد جسارت ندارم و فقط نظر شخصیم رو گفتم.

موفق باشید.

saeed_hosseiny
05-09-11, 10:48
درود دوستان گلم
پوریا جان زحمت کشیدن و یه سری مطالب رو مطرح کردن .
من هم در مورد مطلبی که شهریار عزیز فرمودن در مورد موجودی کارتها باید بگم که شهریار جان من توی این بازار هستم و چم و خم بازار و میدونم و جسارت نباشه که باید بگم که تجربه بنده در این زمینه کم نیستش . اطلاعاتی که شما دریافت کردید بسیار ناقصه .
ما قرار بود که فقط از 4 کارات استفاده کنیم در مسابقه که فقط یک کارت برای بک اپ داشته باشیم و بنده با اولین تماسی که با شرکت و دوستانمون در اونجا داشتم در همون روز اول با اعلام موجودیه این کالا و بدون اینکه صحبتی در مورد 3 کارت بشه دوستان 5 کارت در اختیار ما گذاشتن و در ضمن وقتی متوجه شدم که داواران تصمیم گرفتن برای هر تیم یک کارت بک آپ باشه من یک کارت دیگه از شرکت خریداری کردم . پس اگر موجود نبوده بنده چطور تونستم خریداری بکنم این کارت رو ؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن شهریار جان به بنده اعتماد کنید و وقتی میگم که مدل 2 گیگش موجوده یعنی 100 درصد موجوده چون شما فرمودید که هیچ نسخه ای از این کارت موجود نیستش پس قبول کنید که اطلاعاتتون در مورد بازار محدوده عزیز .

برای اینکه کار رو بهتر کنم و خیالتون رو راحتتر کنم . فقط امروز هر کسی از نسخه 2GB این کارت میخواد حتما فقط امروز اعلام کنه تا براش تهیه بشه چون اینجا ایرانه و بازار چپر از مشکلات

در مورد بالاتر و قویتر بودن کالا ها درسته هر چی کالاها قویتر باشه میتونه کیفیت مسابقه رو بالاتر ببره . ولی من در اولین دوره مسابقه هیچ اعتقادی به این مسئله ندارم و خودم به این نتیجه رسیدم که کار درستی کردیم . چون باید کار و تست میکردیم و باید کار یک بار انجام میشد تا ضعهاش مشخص میشد . اینجوری هزینه کمتری میدیم و در اینده میشه کار و با کم کردن ضعفها بهتر انجام داد .

من این مسابقه رو با مسابقه های حرفه دنیا فعلا مقایسه نمیکنم چون :
وقتی گیگا یه مسابقه میگذاره چه امکاناتی میده ؟؟؟؟؟؟ اگر بخوایم مقدار سرمایه این کمپانی رو با ما مقایبسه ای کنیم و تناسب بگیریم باید یه جای سوئیچی جائزه بگذاریم . در این همه چیز از جیب خرج میشه پس این مسئله رو هم در نظز بگیرید . در ایران هم شرکتهای بزرگی هستن . ولی چرا تا به حال این مسئله رو ساپورت نکردن ؟؟؟؟؟؟؟؟
روحیه و رویه زندگیه من به این صورته که یا یه کاری رو شروع نمیکنم و یا اگر شروع کردم تا اخرش میرم .البته ضعفها رو با کمک دوستان حلش میکنم .
وقتی تیم اورکلاک رو زدیم و شروع کردیم از همون اولش به فکر مسابقه افتادیم و با دوستان گلمون در این مورد به مشورت پرداختیم و این اولین کارمون هستش و حتما بهتر هم خواهد شد .

هممون میایم برای اول شدن پس اگر برنده نشدیم نباید گله ای بکنیم . چون تمام شرایط باز هم میگم برای هر سه تیم یکسانه و کسی نمیتونه بگه که در حقش اجعافی شده

تا قدم اول رو بر نداریم نمیتونیم بگیم که بعد چی میشه.

بزرگترین شرکتهای دنیا از یه گاراژ دره پیت کارشونو شروع کردن و از قدیم گفتن وقتی در راهی اولین قدم رو بر میداریم اون راه نصف میشه

با تشکر .

poorya_user
06-09-11, 10:42
درود .
عزیزان چندتا عکس از کارت براتون گرفتم ، چون حجم عکس ها بالاست به صورت لینک می گذارم .
با تشکر .:give_rose::11():

Shahryar
06-09-11, 10:42
این بحثی که اینجا با دوستان عزیز لیون کامپیوتر کردیم به نظرم به نتیجه ای نمیرسید چراکه متاسفانه انتقاد هایی که بنده یا دوستان کردیم صرفاً دفاع شد ازش بدون اینکه پیشنهاد یا فکر چاره ای بشه.

اما از اونجایی که هدف ما از انتقاد ها بهبود سطح کیفی مسابقه و کار هایی که میشه در این مدت کوتاه کرد تا سطح کیفی بهتر بشه ، هست دیروز صحبتی تلفنی با آقای حسینی و پوریا عزیز داشتیم و پیشنهادی دادیم در رابطه با تهیه مادربرد برای تیم ها و نتیجه به این صورت هست که :

هر یک از تیم ها میتونند مادربرد مسابقه را برای تمریناتشون از لیون کامپیوتر به صورت رایگان امانت بگیرند .

امانت را قرمز کردم چون دوستان شرکت کننده باید دقت داشته باشند که مادربرد پیچ نشه و سعی کنند در تمرینات آسیبی نبینه .

شــآد باشــید ! :give_rose:

saeed_hosseiny
06-09-11, 11:37
درود
من اول باید در مورد مطالبی که در پستهای قبلی نوشتم بگم که هیچ منظوری در کار نبوده و اگر چنین برداشتی کردید من عذر میخوام و امیدوارم که در مسابقات بعدی با انتقادات و پیشنهاداتی که جمع اوری میکنیم بهترین ها رو ارائه بدیم .

ولی یه نکته باید به دوستان بگم که قدر شهریار عزیزرو بدونید (این هندونه زیر بغل گذاشتن نیستش ) به این دلیل که به عنوان مدیر یک تیم و سایت کاملا به فکر شما دوستان بودن و به چانه زنی پرداختن و این یکی از بهترین مزیتهای یک مدیر هستش که کمک بسیار زیادی میتونه به اعضای تیمش بکنه . اگر برای ایشون مهم نبود اصلا وقتشون رو نمیگذاشتن برای این مسئله .

و در اخر هم از تمام راهنماییها و کمکهای شما عزیزان متشکرم

Extreme
06-09-11, 17:09
دوستان وب سایت مسابقه کارهاش تموم شد دیگه اگه بد شد :دی بده دیگه گیر ندید انقد اه ه ه ه :خود درگیری

منتظر نظرات گرم و سرد شما می باشیم .

.D3VIL.
06-09-11, 18:05
به به عجب سایت خوشرنگی عجب آرایشی ! :دی چه مسابقه خوبی و په آرامشی :دی

Jagvar
06-09-11, 19:00
درود
من اول باید در مورد مطالبی که در پستهای قبلی نوشتم بگم که هیچ منظوری در کار نبوده و اگر چنین برداشتی کردید من عذر میخوام و امیدوارم که در مسابقات بعدی با انتقادات و پیشنهاداتی که جمع اوری میکنیم بهترین ها رو ارائه بدیم .

ولی یه نکته باید به دوستان بگم که قدر شهریار عزیزرو بدونید (این هندونه زیر بغل گذاشتن نیستش ) به این دلیل که به عنوان مدیر یک تیم و سایت کاملا به فکر شما دوستان بودن و به چانه زنی پرداختن و این یکی از بهترین مزیتهای یک مدیر هستش که کمک بسیار زیادی میتونه به اعضای تیمش بکنه . اگر برای ایشون مهم نبود اصلا وقتشون رو نمیگذاشتن برای این مسئله .

و در اخر هم از تمام راهنماییها و کمکهای شما عزیزان متشکرم

اول این که امید وارم تا روز مسابقه همه چی درست پیش بره

دوم این که من هم با جناب حسینی کلملا موافقم و تشکر ویژه دارم از کاپیتان تیم شهرسخت افزار (شهریار جان) همین جا قول می دیم روز مسابقه زحماتشون رو جبران کنیم تا خستگی مشغله این چند روزه رو از یاد ببرن

البته تشکر می کنیم از جناب آقای حسینی عزیز که زحمت های زیادی برای برپاکردن مسابقه کشیدین، امید وارم که همه نقطه نظر هایی که در این رقابت مد نظر دارن رو بهش برسن.

در مورد صحبت های قبلی انجام شده هم باید بگم هیچ قصدی وجود نداشته و هدف بهتر برگذار شدت مسابقه بود.

.D3VIL.
06-09-11, 20:03
خوب دوستان اینم یک فیلم نسبتا کوتاه و کم حجم در هنگام زدن تست های اولیه توسط محمد علی عزیز گرفته شد.
حجم 3MB کیفیت معمولی داره.

و این هم یک عکس دونفره هنگام آماده سازی سیستم.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

موفق باشید.

ViViD
07-09-11, 10:16
نیما جان بهتره توی سایت زمان و ساعت مسابقات رو هم اعلام کنی فکر کنم همون صفحه اول بهتر باشه

قسمت توضیحات بهتره شماره های مطالب بدرستی وارد بشه اول شماره بعد خط فاصله 1-

ولی سایتت خیلی عالی شده ایولا داری

Extreme
07-09-11, 12:05
دوستان کانت داون اضافه شد با تشکر از وحید عزیزم .

PUMAOC
07-09-11, 16:32
محمد علی, آرمان جان خسته نباشید. . .

آرما رم های محمد علی رو تست نکردی؟؟ یه خبری بده تو مسائل عمومی ببینم رم هاش چه طورن من مشکل داشتم یا این رم های ماشکین محمد علی. تشکر.

Extreme
08-09-11, 20:58
دوستان فردا مورخ 90/6/18 ساعت 2 بعد از ظهر مسابقه شروع میشه و شرکت کنندگان باید از 2 ساعت قبل از شروع در مکان مسابقه حضور داشته باشند .

ورود به مکان مسابقه به هیچ وجه برای عموم آزاد نمیباشد .

با تشکر نیما

Extreme
09-09-11, 14:17
دوستان مسابقه شروع شده و میتونید به صورت آنلاین پیگیری کنید .

saeed_hosseiny
09-09-11, 14:34
درود دوستان گلم
مسابقه شروع شده و تیمها در حال اماده سازی سیستمهاشون هستن . و این هم اولین عکس از این مسابقه :

از چپ به راست :
بابک و مهدی از تیم هات اورکلاک - ارمان و محمد علی از تیم شهر سخت افزار - شایان و سالار از تیم لیون کامپیوتر

[/quote]

saeed_hosseiny
09-09-11, 14:46
این هم عکس دوستان در حین کار :

saeed_hosseiny
09-09-11, 15:01
دوستان گلم این هم یه سری عکس دیگه با معرفی دوستان گل :

هیئت داوران از چپ به راست : پوریا شعبانی از تیم لیون - نیما جعفری از تیم شهر سخت افزار - صابر آذین از تیم هات اورکلاک

تیم هات اورکلاک :

تیم شهر سخت افزار :

تیم لیون کامپیوتر :

saeed_hosseiny
09-09-11, 15:21
نحوه قرعه کشی هم به این صورت بود که سه عدد CPU که بر روی آنها عدد 1 تا 3 نوشته شده بود درون کیسه ای گذاشته شد و به ترتیب تیم هات اورکلاک و بعد تیم شهر سخت افزار قرعه های خودشون رو برداشتن و تیم لیون هم میزبانی رو به جا اورد و اخرین قرعه رو برداشت :

این هم عکس از قرعه کشی :

nima_hl
09-09-11, 15:58
آرمان و محمد علی عزیز براتون آرزوی موفقیت میکنم و آنلاین پیگیر زحمات و تلاشتون هستم

از تیم برگزار کننده و داوران ، بخصوص نیمای عزیز تشکر میکنم و امیدوارم این حرکت در آینده هم تداوم داشته باشه :give_rose:

saeed_hosseiny
09-09-11, 16:16
فعلا تیم شهر سخت افزار پیشتاز هستش و امیدواریم که سایر تیمها بهشون برسن .

اینو میگم که همه بدونن . این نتیجه تمرینی هستش که شهر سخت افزار انجام داده و واقعا حقشون هستش که فعلا پیشتاز باشن چون چند روز تمام کاملا برای این مسابقه تمرین کردن و اینرو اینجا اعلام کردم تا تجربه ای بشه برای همه عزیزان تا از این قضیه درس بگیرن

saeed_hosseiny
09-09-11, 16:59
درود
دوستان گلم اولین استیج تموم شد و امتیازات در تست 3d mark 03 به شرح زیر بوده :

تیم شهر سخت افزار 6 امتیاز
تیم هات اورکلاک 4 امتیاز
تیم لیون کامپیوتر 0 امتیاز

هر تیمی که نتونه تست پاس کنه امتیازش بر طبق قوانین 0 امتیاز خواهد بود . @};- @};-

Mahdi_Moosavi
09-09-11, 17:02
مرسی آرمان و محمد علی .... واسه شروع عالی بود ... :great:

همینطوری ادامه بدید که پرچم بالاست ... !! :Love-ssa~! (1):

saeed_hosseiny
09-09-11, 17:35
تا الان شهر سخت افزار تست 06 رو پاس کردن و امتیازشون 36512 هستش .

تیم هات اورکلاک داره سعیش رو میکنه و تیم لیون کامپیوتر از کارت بک آپ دارن استفاده میکنن و فکر نمیکنم وقت کنن که تست خوبی بگیرن و امیدوارم که در تست 3d m 11 خوب پیش برن .

PUMAOC
09-09-11, 18:11
به به. بچه ها اگر راه داره به تیمای دیگه آوانس بدید. یه نفس همه رو پاس میکنیدا.... یوهو.

بی صبرانه منتظر اسکرین شات های تیم شهر سخت افزار هستم ....

آرمان جان محمد علی جان موفق باشید. باریک باریک

omid_oc_021
09-09-11, 18:24
تيم اول هم كه ديگه معلوم شد
به دوستان تبريك ميگم

Curtis
09-09-11, 18:42
آفرین بچه ها دمتون گرم.

mehrdad_ab
09-09-11, 18:55
بچه ها خسته نباشید
دمتون گرم
گل کاشتین:great:

M A H R A D
09-09-11, 18:58
بسیار خوب...

کسب این موفقیت رو به تمام کاربران شهر سخت افزار، خصوصاً آرمان و محمدعلی عزیز تبریک میگم.

از کادر اجرایی مسابقه، جناب حسینی و تیم داوری هم تشکر میکنم.

SSA , PCN - Powered by Our Members

سپاس

Labyrinth
09-09-11, 19:18
کل مدت مسابقه رو داشتم حرکت ها رو چک میکردم ، بچه ها واقعا عالی بودن ، از همه نظر !!
همانطور که آرمان از شهریار عزیز بخاطر ساپورت تشکر کرد من هم از شهریار عزیز تشکر ویژه ای دارم چون واقعا به فکر بچه های تیم هست .
به محمد علی و آرمان عزیز تبریک میگم و بهترین ها رو براشون آرزو دارم !
موفق باشم و باشیم و باشند : دی

پی نوشت : نیما استیل ات رو عشقه ، عاشقتم : دی
پی نوشت دوم : آقای حسینی تمام تلاششون رو کردن تا مسابقه به بهترین نحو برگزار بشه و این مسله جای تشکر فراوان داره
پی نوشت سوم : لایو اصلا کیفیتش خوب نبود ولی استیل نیما کاملا .... : دی
پی نوشت چهارم : هیچی همینا بسه : دی

saeed_hosseiny
09-09-11, 20:06
درود
بنده به شخصه به تیم شهر سخت افزار تبریک میگم و امیدوارم که در تمام مراحل زندگیشون موفق و پیروز باشن از اجرای مسابقه هم راضی بوده باشن . و در همینجا از تمام کمیها و کسریها عذرخواهی میکنم و در پناه حق در مسابقات اینده کار و بهتر اجرا خواهیم کرد .

Curtis
09-09-11, 23:57
منم تبریک میگم به ارمان و محمد علی کارتون عالی بود.

omid_oc_021
10-09-11, 00:00
منم اين موفقيت رو به دوستان عزيز ارمان و محمد علی تبريك ميگم

poorya_user
10-09-11, 08:22
درود .
همین جا به تیم شهر سخت افزار کسب مقام اول رو تبریک می گم و امیدوارم در مسابقات بعدی هم دوستان رو ببینیم . کار دوستان واقعاً عالی بود و جواب تمریناتشون رو گرفتند . از طرف تیم لیون هم قول می دم که دفعه آینده تیم لیون رقیب جدی برای تیم شهر سخت افزار باشه و چیزی که ما توی این مسابقه یاد گرفتیم این بود که بایستی قبل از هر مسابقه تمرین سخت و سنگینی رو با بچه ها انجام بدیم .
دیشب وظیفم بود پست بزنم و تبریک بگم که متاسفانه از فرت خستگی نتونستم .
با تشکر .

D J V A H I D
10-09-11, 09:24
با سلام منم به نوبه خودم به دوستان عزیزم آرمان و محمدعلی عزیز تبریک و خسته نباشید عرض میکنم ...

همچنین تشکر از جناب حسینی بابت برگذاری مسابقات - اسپانسرهای عزیز - شهریار عزیز - داوران مسابقه و همه و همه ...

VIVA SSA

شاد و تندرست باشید

mamehdi
10-09-11, 14:28
:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!::1. (5)::party::love::give_rose::1. (10)::merci:

ViViD
10-09-11, 21:49
منم به دوستان گلم این موفقیت رو تبریک میگم ایشالله در هر کاری موفق و پیروز باشن و همیشه روسفیدمون کنید

ViVa SSA

Shahryar
10-09-11, 23:01
سلام به همه دوستان ؛

قبل از هر چیزی باید تبریک گفت به آرمان و محمد علی عزیز که واقعاً توی این مدت آماده سازی تا مسابقه زحمت کشیدند و نتیجه اش را گرفتند . واقعاً آفرین ، خیلی عالی بود :1. (21):

در مسابقات زنده بسیاری از مسائل مثل خرابی ها ، نداشتن قطعات خوب و ... هر چند قابل پیش بینی نیست ولی تا حدود زیادی به میزان تمرینات نسبی شرکت کننده ها نسبت بهم بستگی داره و اینجاست که دوست دارم خودمونی خدمت عزیزان بگم که بچه ها "پدرشون در اومد" توی این مدت و نتیجه ای که گرفتند هم حقشون بود و فکر نمیکنم کسی بخواد منکر این قضیه بشه . در این دوره بیش از همه آرمان و محمدعلی عزیز بودند که واقعاً شب و روز داشتند روی مسابقه کار میکردند و مطمئنم تا مدت زیادی کمبود خواب دوره تمرین را دارند :1. (35):

اما جا داره اینجا از سایر عزیزانی هم که کمک کردند و واقعاً باید گفت که این کار یک کار تیمی تمام عیار بود ، تشکر کنیم که این تشکر شامل نیما های عزیز ، مهدی عزیز ، امیر عزیز ، اردلان عزیز و همه دوستانی که به نحوی توی این دوره کمک کردند تا تیم شهر سخت افزار بتونه این نتیجه را بگیره تشکر کنیم و امیدواریم که در آینده هم بتونیم با همین روال دوستانه و تیمی نتیجه های خوبی کسب کنیم . :Love-ssa~! (1): ( VIVA SSA )

در این مدت ضمن اینکه با دوستان تبادل اطلاعات خیلی خوبی داشتیم تا بتونیم تجربیات مختلف و ... را منتقل کنیم دو تا قسمت خیلی جالب بود ، یکی تهیه قطعات بود که واقعاً چند روزی ساعات طولانی را پشت تلفن داشتیم دنبال قطعات می گشتیم و در نهایت تونستیم با زحمت و لطف دوستان عزیز این قطعات را برای تست بچه ها تهیه کنیم .

مورد جالب دیگه بحث مودینگ کارت گرافیک بود که دامنه خیلی وسیعی از بچه ها را درگیر کرده بود و فکر کنم تا ساعت 4 شب بچه ها داشتند روش کار میکردند و خداشکر در نهایت مودینگ ها جواب داد به خصوص روی OCP که اگه خیلی ساده به دیتاشیت نگاه میشد ، مودینگ اشتباهی رخ میداد و توی تست ها دوستان به مشکل میخوردند .

شاید برای بسیاری از دوستان به خصوص از تیم های دیگه این سوال ایجاد شده باشه که علی رغم انتظارشون به این مسابقه این قدر بهاء داد و سعی کرد ضمن حمایت ، به بهترین نحوی که میتونه شرکت کنه ؟

در پاسخ به این سوال باید دو چیز را گفت یکی پیشبرد یکسری از سیاست های کاریمون و دومیش هم حمایت از اورکلاکینگ و این جور رویداد ها در ایران . این مسابقه بزرگ نبود ولی این حسن را داشت که ما بتونیم تیم بودنمونو یک بار دیگه محک بزنیم و ببینیم توی این زمینه تا چه حدی در سیاست گذاری ، پیشبردش و ... موفق هستیم . در واقع خیلی چیز ها را در یک کار تیمی میتونیم یاد بگیریم و تقویت کنیم . این مسابقه از این جهت فرصت خوبی بود و خداشکر استفاده کردیم . البته خیلی نتیجه بچه ها جزو این حرکت تیمی بنده نیست چون نتیجه یک بخشی هست که هر چند بزرگ جلوه میکنه ولی در اصل خیلی مهم نیست و بخش مهم همون تلاش و حرکت قبلش هست .

در مورد حمایت از اورکلاکینگ هم از اولین پستم توی این تاپیک گفتم و باز هم همینو میگم ، این مسابقه در مجموع یک حرکت + بود و هست برای اورکلاکینگ و پیشرفتش توی کشور . خیلی رک انتقاد هایی را که داشتیم را گفتیم توی تاپیک و حتی جاهایی که لازم بود را تلفنی گفتیم ، البته خیلی طبیعی هست که سیاست های تیمیمون را هم لحاظ کردیم ( در ادامه در موردش صحبت میکنم ) و همین طور انتظار این را هم داشتیم که برگزارکننده سیاست هاش و منافعش محفوظ بمونه . بحث جالبی که باید دقت کرد اینه که ما کامل و دقیق انتقاد کردیم چون میخواستیم حمایت کنیم با اینکه اگه میخواستیم کارشکنی کنیم اصلاً به این شکل وقت نمیگذاشتیم برای انتقاد و صرفاً چهار تا جمله برای کارشکنی مطرح میکردیم تهش هم میگفتیم ما شرکت نمیکنیم و تمام . پس این شکلی انتقاد کردیم که بگیم دقیقاً با کجاهای مسابقه مشکل داریم و در عین حال این را هم بگیم که میخوایم شرکت کنیم و حمایت کنیم . این چیزی هم که میگم برگزاری همچین مسابقه ای مثبت بوده فکر کنم این قدر واضح باشه برای همه دوستان که اصلاً دلیلی به توضیح نداره .

از تیم برگزارکننده ( به خصوص آقای حسینی ) ، تیم داوران ( همه دوستان ) ، شرکت های پشتیبانی کننده مسابقه و شرکت شاب که با پشتیبانی قشنگشون کمک خوبی به شهر سخت افزار کردند ، تشکر میکنم و امیدوارم که در آینده این رویداد ها بهتر و بهتر بشه که قطعاً همین طور خواهد بود.

در آخر توجه شما را به یک گفته خیلی زیبا از تئودور روزولت که از گاوچرانی به یکی از موفق ترین و بهترین رئیس جمهور های آمریکا تبدیل شد جلب میکنم که خیلی حرف برای گفتن داره این چند جمله :

این منتقد نیست که اهمیت دارد ، و نه فردی که از سکندری خوردن فردی قوی و یا این که در کجا فرد چگونه باید رفتار میکرده است ، خبر می دهد . افتخار متعلق به کسی است که در این میدان است . آن کسی که صورتش از خون و عرق و غبار زحمت پوشیده شده ، او که شجاعانه می کوشد ، خطا می کند و همیشه کم می آورد یعنی سعی می کند اما به جایی که باید برسد ، نمی رسد ، کسی که اشتیاق زیادی دارد ، از خود فداکاری زیادی نشان می دهد و خود را صرف کار با ارزشی می کند ، و کسی که در بهترین حالت نتیجه ی تلاش برای دستیابی به تعالی را میگیرد و کسی که در بدترین حالت اگر مغلوب هم می شود ، لااقل شجاعانه مغلوب می شود به طوری که هرگز نمی توان او را با فردی ترسو و فارغ از هر چیز که نه پیروزی را می شناسد و نه شکست را یکسان دانست . یادمون باشه نه اینجا بلکه توی هر مسابقه دیگه ای هم که باشه ، فقط افرادی واقعاً اهمیت دارند که در رینگ هستند و مبارزه می کنند . این رفتاری که بالای گود بشینیم را متاسفانه خیلی دیدیم توی ایران از اتفاقات MOA و GOOC بگیرید تا خیلی جاهای دیگه .

==> رنکینگ :
1- تیم شهر سخت افزار
2-تیم هات اورکلاک
3- تیم لیون

==> اصلاً کاری نداریم که شرکت کنندگان یا اسامی تیم ها چیه ( فکر کنید اصلاً نمیشناسیم این تیم ها و شرکت کنندگانشو و مثلاً یک مسابقه بوکس را داریم دنبال میکنیم) ، خسته نباشید همگی ! ارزش واقعی ، زحمت شماها و عزیزانی بود که برای این مسابقه زحمت کشیدند . :great:

پی نوشت : فیلم مسابقه را اگه تیم برگزارکننده بتونه به دستمون برسونه خیلی خوبه . متاسفانه نتونستیم مسابقه را زنده تماشا کنیم .

شـــاد باشید ! :give_rose:

.D3VIL.
10-09-11, 23:39
سلام به دوستان و هم تیمی ها عزیز

جا داره از جناب حسینی - هیئت داوران و برگزار کنندگان (آقا صایر عزیز - پوریا عزیز - نیما عزیز ) همچنین شهریار و مهدی موسوی و امیر اردلان عزیز و نیما سبحانی که واقعا در این مسابقه به ما کمک کردن تشکر ویژه کنم.
همچنین به دو تیم شرکت کننده هات اورکلاک (مهدی و بابک عزیز) - و بچه های لیون (سالار - شایان عزیز) تبریک میگم و واقعا از دیدن این دوستان از نردیک خوشحال شدم و از تست ها و کارهایی که انجام میدادند ، چیز هایی یاد گرفتم و تجریه کسب کردم + از تست زدن در کنار دوستان لذت بردم.
همانطور که در آخر مسابقه اعلام کردیم ما کاپ تیم اول مسابقه رو به شهریار عزیز و کل اعضای تیم به خاطر حمایت و پشتیبانی بی دریغ که از ما در این مسابقه کردند تقدیم میکنیم و از تمام وجود از شون تشکر میکنم ، واقعا زحمت کشیدند.....

+

از جاب حسینی و برگزار کنندگان که برای این مسابقه وقت گذاشتند و فرصتی به وجود آوردن تا اولین مسابقات Live OverClocking در ایران برگزار بشه و بتونیم در کنار دوستان عزیزم که از تیم های دیگه حضور داشتند تست بزنیم و جمع دوستانه رو به وجود بیاریم تقدیر و تشکر کنم.

ایشالا شاهد حضور دوستانی که در این مسابقه حضور داشتند در مسابقات Live بزرگتر مثل GIGABYTE GOOC / MSI MOA باشیم .

پ.ن:viva به زبان Spanish یعنی زنده با و معمولا برای تیم Real Madrid استفاده میشه D: :دی Viva SSA....!

موفق باشید/ آرمان ندافی

.D3VIL.
11-09-11, 00:20
خوب این هم چندتا عکس از طرف ما :

:lol

Mehdi_FXX
11-09-11, 02:23
با سلام خدمت همه عزیزان

تبریک و خسته نباشید میگم خدمت آرمان جان و محمد علی جان بابت قهرمانی
بسیار خوشحال شدم که از نزدیک با دوستان آشنا شدم و از رقابت در کنارشون بسیار لذت بردم
امیدوارم همیشه این طور قوی عمل کنند و موفق باشند

با آرزوی موفقیت برای همگی دوستان

قربان شما*مهدی

Rezasam1
11-09-11, 11:28
سلام من هم به دوستان عزیزم تبریک میگم

این کلیپ کوتاه از جایزه اصلی هم به سفارش ادمین محترم سایت جناب شهریار بارانی تقدیم به همه دوستان

با فرمت WMV کیفیت خوب 23 مگابایت
(Only the registered members can see the link)

با فرمت FLV کیفیت خوب 4 مگابایت
(Only the registered members can see the link)

:give_rose: